Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elvárjátok hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elvárjátok hogy egy pasi ne a szüleinél lakjon?

Figyelt kérdés

Valamint akik elvárják, ti otthon laktok még?


Úgy vettem észre, hogy a legtöbb nő aki elvárja, vagy a szüleinél lakik, vagy pasijánál



2020. máj. 6. 14:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%

"2 millió forint önerővel szerinted te kapsz hitelt egy 20+ milliós lakásra?"


Nem kell 20 milliós lakást venni. Én 8 millióért vettem 3. em 2 szobás, felújított lakást. Aztan ha szükség lesz nagyobbra lehet költözni. Sőt az elején indulásnak garzon lakás is jó. Azt később ugyanúgy ellehet adni és költözni.

2020. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetsz úgy is a banké a lakás. Ilyenkor eladja és ő nem biztos hogy vesztett rajta. :). Ha van fix jövedelmed, fix állásod és önrészed akkor kapsz hitelt.
2020. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

11 ne hasonlítgasd már össze a 10 évvel ezelőtti árakat a maiakkal.. A mai fiataloknak befellegzett itt lakásügyileg.


Vagyonszerzési illeték, bocs elírtam. Kell fizetni, 35 éves korig első lakásnál 2%, amúgy meg 4%, hogy mészáros lőrinc bácsinak legyen miből költekeznije :)

2020. máj. 6. 15:06
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem vártam el, mert én is otthon voltam. De azért eléggé megnéztem magamnak, hogy kivel fogok összeköltözni már akkor is. Ki akartam zárni a házicseléddé avanzsálásom lehetőségét és azt is, hogy örökbe kell fogadnom az anyjától.
2020. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"akkor még jövedéki adó 2%"



:D :D :D :D :D :D

2020. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, most, hogy külön élek már egy ideje, ha legközelebb párválasztási helyzetben lennék, biztosan elvárnám. Meg azért már nem 22 éves vagyok, mint akkor... Egy 30 éves felnőtt ember akkor se éljen az anyjával, ha nincs mással
2020. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Megnéztem az illetéktörvényt, igazad van, csak 50%-ig terjedő kedvezményre vagy jogosult ilyenkor, nem teljes mentességre. Viszont arra is csak 15 millió Ft-os vételárig, annyiért meg manapság nem lehet lakást venni (legalábbis Budapesten tuti nem).
2020. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#17 ez azért vicces, mert pont novemberben vettem egy közepes állapotú kislakást (30 négyzetméter) Óbuda belsőbb részén 13 millióért úgy, hogy egy újpesti lakást néztünk előtte, amit 15,6-ról szintén lealkudtam 15-re...


Keresni kellett pár hónapig, de van azért ilyen is.


Illetve ott van még az is, hogy ha épít valaki házat, akkor a fiatal lakásvásárlók esetében nincs egyáltalán illeték.

2020. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Saját lakásban lakom.


L

2020. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem vitatom, biztosan ki lehet fogni olcsóbb lakást, de nem midegy milyen áron. A közepes állapotúra még nagyon sokat rá kell költeni,valamint az sem mindegy, hogy milyenek az infrastrukturális feltétlelek (elsösorban tömegközlekedés, üzletek mennyire közel vannak). Én hosszabb távra tervezek, ezért 45-60 négyzetméteres és kizárólag jó vagy felújított ingatlanokat néztem a metróvonalak közelségében.
2020. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!