Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elvárjátok hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elvárjátok hogy egy pasi ne a szüleinél lakjon?

Figyelt kérdés

Valamint akik elvárják, ti otthon laktok még?


Úgy vettem észre, hogy a legtöbb nő aki elvárja, vagy a szüleinél lakik, vagy pasijánál



2020. máj. 6. 14:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A közepes állapotú az, ahol a fürdőszoba és a konyha rendben van és kb tisztasági festés kell vagy valami apróság. Tehát nem új, látszik, hogy laktak benne, de nem nagy flanc. Legalábbis nekem a fürdőszoba is makulátlan volt, a konyhában a munkalapon volt pár karc meg a tűzhelyet kivágtam egy az egyben, a wc-ben csak ülőkét kellett cserélni meg a könyöklőket és a redőnyt. Meg az udvart én füvesítettem be, mert a lakás amúgy földszinti és nem igazán érdekelte a laküközösséget, hogy mi van idelenn, ez is levett az árából. Plusz egy festés a nappaliban és a közlekedőben. Anyukám lakása is közepes állapotú volt, csak a kádat kellett megcsinálni és a padlót felcsiszoltatni a nappaliban. Egyébként a konyha vadonatúj volt, mindenhol ki lettek cserélve a vezetékek, nyílászárók. Én ezt hívom közepes állapotnak. Ha szerinted erre sokat kell költeni, hogy normális legyen, akkor neked ki van nyalva csak a segged, már bocs.


Amúgy tessék, ezeket személy szerint simán elfogadnám, igaz, hogy nem annyira belváros, mint ahol lakom, de Budapest:

[link]

[link]

[link] (ennek ráadásul elég nagynak tűnik a belmagassága egy olyan galériás megoldáshoz, mint amit én is csináltam)

[link]


Plusz még egy tipp: végrehajtás alatt lévő lakások. Nem látni őket belülről a legtöbb esetben, viszont Budapesten 40-60 négyzetméteresek vannak 8-10 millióért. Akárhogy nézhet ki belülről, 15 millióból akkor is fel tudod fullosra újítani, ha csak a csupasz falak vannak. Anno én is gondolkodtam rajta, de nekem sürgősen kellett döntenem, nem tudtam volna hol lakni a felújítás ideje alatt és időm sem jutott volna rá. Lehet találni belülről rom, de egyébként jó elhelyezkedésű lakásokat szintén 10-12 millió körül. Anno, mikor a régi 80 négyzetméteres lakásunkat újítottuk az összes vízvezeték, ajtó, ablak cseréjével, a válaszfalak áthelyezésével, teljes festéssel, parkettázással, bútorozással, kandallókialakítással együtt, 7-8 millió forint ment el rá. Pedig az egy hatalmas lakás, amiből apám nem spórolt ki semmit.


Szóval hülyeségek és rinya helyett azt hiszem van bőven lehetőség lépni annak, aki akar. Aki meg nem, az meg mit csodálkozik. Fikázni könnyű meg húzni a szátokat. :)))

2020. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

A végrehajtásos lakások annyiért vannak kezdő áron hirdetve, amit fellicitálnak szépen a végén kb piaci árra.


Amiket linkeltél, azok tudod hol vannak? Kb cigány putri közepén, sorházi lakások. Az újpesti ráadásul eltartási szeződéses.


Ezekbe a lakásokba elvinnél egy nőt, az kirohanna egyből :D


A mai nőknek min 2 szobás, felújított tégla lakás, de inkább újépítésű dukál.

2020. máj. 6. 16:16
 23/32 anonim ***** válasza:

Én nem egyedül lakok albérletben, hanem egy lakótárssal, nyilván külön szobában. Rezsivel együtt fizetek havi 50 ezer forintot, a lakás egy vidéki nagyvárosban van. Még soha egy csaj nem hozta fel, hogy zavarná a dolog. Bár biztos volt akit zavart, de tudok ettől függetlenül rendesen ismerkedni a nőkkel, tavaly ért véget két éves kapcsolatom, azóta is voltam nővel, szóval ez nem kavar be.


Ezen kívül a 20-25 éves csajok egy részét nem is érdekli a dolog, másrészt ott se nagyon találkoztam olyannal, akinek saját lakása van, csak nyilván párral, akiknek a családja besegített a dologba. Ennek ellenére van már néhány millió forint félretett pénzem és olyan 30 éves korom körül majd veszek lakást, addigra már bőven meglesz az önerő, bár már most is meglenne igazából, de nem csak ez az egyetlen dolog, amit nézni kell.

27/F

2020. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

22.

Most látom, neked kicsit beteg elméd van, nagyon ekörül forog az agyad ahogy látom.


Valószínűleg nem azért nem vagy sikeres a nőknél, mert még nincs saját lakásod.

2020. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%

Jelenleg egy 11. kerületi, kb. 10 éve épített, 57 négyzetméteres albérletben élek másodmagammal (egy másik lány lakótárssal). Megközelíthetőség és komfort szempontjából verhetetlen, ezt a szintet saját lakás esetében sem adnám lejjebb a későbbiekben. A belinkelt lakások egytől egyik borzalmasan lepusztultak, oda a lábamat nem tenném be, ha ettől felszínes vagyok, ám legyek.

Vègrehajtásos ingatlant sosem szeretnék, annak számos buktatója van. Többek között mi van akkor, ha a tulajdonos mégsem hajlandó kiköltözni? Szépen jogi útra terelheted az ügyet, ameddig az le nem zárul hiába a tied papíron az ingatlan, nem költözhetsz be. Ráadásul minden árverésen be kell fizetni az ingatlan kikiáltási árának 10%-át előre és akkor még egy szót sem ejtettünk a licitküszöbről, tehát korántsem annyi az ár, amit az elején látsz.

2020. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

27-es komment bizonyíték az érveléseimre.


Egy magyar csajhoz tehát alsóhangon olyan 40-50millás vagyon dukál, férfiak felköthetitek a gatyót.

2020. máj. 6. 16:55
 27/32 anonim ***** válasza:

Van lakásom, én csak azért várom el, mert nem akarom, hogy életképtelen legyen, vagy olyan, aki rosszul van, ha egyedül kell lennie.


(Én szeretek egyedül lenni, és ha ő azért marad anyuciékkal, mert "egyedül rossz", akkor nem illünk össze.)

2020. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
13: 3 éve vettem nem 10
2020. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

27.

Csak nem mindegy, hogy valaki full egyedül vette azt a lakást egyedül összegyűjtve rá a pénzt, vagy a család besegített. Mert az semmit nem mond el az egyénről, hogy módosabb, vagy szegényebb családba született.

2020. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

2-es!

2,4 milla önrésszel nem vesz lakást.

2020. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!