Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszínes vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes vagyok, ha ezért nem tartom a fiút megfelelőnek magamhoz?

Figyelt kérdés

Valamiért engem nagyon zavar, ha valaki nem tud helyesen írni, nem tud ragozni. Nem azt várom el senkitől, hogy nyelvész legyen, de azért van egy minimális szint. Ismerkedem egy fiúval most, de zavar ahogy ír. Például most is a rendben helyett azt írta, rendbe, vagy a kertben vagyok helyett azt, hogy kertbe vagyok, a helyesírásáról nem is beszélve....

Attól félek, nem vagyunk egy szellemi szinten, nem tűnik túl intelligensnek.

Ti utasítanátok el emiatt valakit?


2020. máj. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem író, vagy nyelvtan tanár, akkor nem mindegy, hogyan ír?
2020. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nem mindegy. Zavar, ha valaki nem tud magyarul.
2020. máj. 8. 20:23
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Emiatt egyáltalán nem vagy felszínes! Ez alapvető elvárás szerintem.
2020. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Csak ezért nem utasitanám el, de minusz pont.
2020. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%
Én elutasítanám, szerintem ez nem felszínesség. Ha írásban ismerkedtek, akkor ez az első szűró, ha találloztok csak a ragozás tűnne fel, de valószínűleg az is zavarna.
2020. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek, nekem ez kicsit olyan, mintha szellemileg sérülttel kéne szexelnem. Egyszerűen annyira alap a helyesírás, hogy ezt nem tudnám figyelmen kívül hagyni.
2020. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
7: Az idióta hosszú ó.😉
2020. máj. 8. 20:38
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy felszínes. A helyesírás, szóhasználat, a megfogalmazás minősége sokat elmond egy személyről. Itt gondolom nem egy-egy mellégépelésről van szó.

Némelyik itteni kérdést vagy választ szó szerint fájdalmas olvasni.

2020. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Hellmano ***** válasza:
100%
Kicsit illúzió romboló (na nem is kicsit), ha az ember kiszemeltje ilyeneket csinál. Magyarul gáz, aki nem tud helyesen írni. Az egy dolog bárkivel előfordulhat, hogy elír valamit gépelés közben, de az a legjobbakkal is előfordul. Viszont, megint más aki nem tud fogalmazni és írni sem helyesen.
2020. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik?
2020. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!