Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszínes vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes vagyok, ha ezért nem tartom a fiút megfelelőnek magamhoz?

Figyelt kérdés

Valamiért engem nagyon zavar, ha valaki nem tud helyesen írni, nem tud ragozni. Nem azt várom el senkitől, hogy nyelvész legyen, de azért van egy minimális szint. Ismerkedem egy fiúval most, de zavar ahogy ír. Például most is a rendben helyett azt írta, rendbe, vagy a kertben vagyok helyett azt, hogy kertbe vagyok, a helyesírásáról nem is beszélve....

Attól félek, nem vagyunk egy szellemi szinten, nem tűnik túl intelligensnek.

Ti utasítanátok el emiatt valakit?


2020. máj. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
40: Mindenkinek más elvárásai vannak. Nekem közéjük tartozik, hogy valaki meg tudjon fogalmazni értelmesen egy mondatot, ordító helyesírási hibák nélkül. Neked nem, oké. Te pedig mást vársz el, amit lehet, hogy én nem. Szerintem ezt mindenki maga dönti el. Szerintem az, hogy vannak elvárásaim (ahogy gondolom neked is), még nem jelenti azt, hogy csak a tökéletest keresem.
2020. máj. 11. 20:58
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Sok helyesírási hibával rendelkező ember van és sokmindent letettek az asztalra.Nem azt jelenti hogy buta csak elhanyagolta, mert ez mellékes idővel már nem szentel figyelmet ennek, mert nem ez a legfontosabb, de attól még lehet az iskolába jó, vagy jeles volt a helyesírása, nem ebbe mutatkozik meg az intelligencia.Az intelligens ember találékony,kreativ,ügyes,ambiciózus,élelmes,előrelátó. És nem helyesírás alapján fogja az embereket megválogatni.
2020. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Itt senki sem beszélt arról, hogy a kérdező nem fogadja el a másikat így. Arról van szó, hogy ez zavarja! Nem rögtön offolni szeretné a kérdező a fiút, mert akkor kérdést se írt volna ki szerintem. De nem is köteles elnézni szótlanul ezt a hibát! Igenis dolgozni kell rajta, csak a fiúnak tesz ezzel jót.
2020. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

42: Látom, nem adod fel.-.-“

Azért neked sem ártana kicsit jobban odafigyelni a helyesírásodra.;)

2020. máj. 12. 09:38
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha a helyesíráson múlik hogy valakinek szimpatikus vagyok vagy sem ,akkor maradok inkább egyedül.
2020. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!