Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszínes vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes vagyok, ha ezért nem tartom a fiút megfelelőnek magamhoz?

Figyelt kérdés

Valamiért engem nagyon zavar, ha valaki nem tud helyesen írni, nem tud ragozni. Nem azt várom el senkitől, hogy nyelvész legyen, de azért van egy minimális szint. Ismerkedem egy fiúval most, de zavar ahogy ír. Például most is a rendben helyett azt írta, rendbe, vagy a kertben vagyok helyett azt, hogy kertbe vagyok, a helyesírásáról nem is beszélve....

Attól félek, nem vagyunk egy szellemi szinten, nem tűnik túl intelligensnek.

Ti utasítanátok el emiatt valakit?


2020. máj. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felszínesség! Teljesen jogosan vársz el egy bizonyos szintet. Én tanár vagyok, ezért nálam alapkövetelmény a helyesírás, de ha más szerettem nem ezen a területen képezte magát és nem tud mindent megfelelően írni, nem zavar egy bizonyos szintig. Például, ha nem tesznek kötőjelet valahová, mondjuk szóismétlések közé, nem szokott zavarni, maximum kijavítom. Illetve, ha valahova nem írnak vesszőt, az se ördögtől való dolog. De a ba/ban, be/ben különbségek, illetve a j/ly betűk keverése, igekötős igék helytelen használata már nagyon tud zavarni. Ha minden másban stimmel a srác, tanítsd helyesírásból! Javítsd ki gyakran.
2020. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fontos a helyesírás. Ha neten ismerkednénk meg, és borzalmas lenne az írása, nem tudnék esélyt adni. Az előző barátom soha nem használt ékezetet, megemlítettem neki egyszer, utána csak nekem írt ékezettel, másnál megmaradt ékezet nélkül :D

25/N

2020. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz tönkre tenni egy embert légyszives kiméld meg és felejtsd el keress mást mindenképp akibe már biztos vagy mert már most rosszul kezdődik.
2020. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar szakot is végeztem, engem zavar. Egyszer ismerkedtem egy sráccal. Botrányosan írt, de erősen gyanakodtam,hogy diszgráfiás lehet. Kiderült,hogy igazam volt, egyébként értelmes mérnök srác. Ilyen esetben el tudnám nézni, nem ez volt az ok, ami miatt nem vagyunk együtt.
2020. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezen gondolkozni se kéne, hogy elutasítsam-e... Annyira kiábrándító. :D


Egyszer nekem addig volt szimpatikus egy srác, míg nem kezdett el olyanokat írni, hogy pl. "kiválcság" (kiváltság). :D

2020. máj. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
11%

Leesett!


Téged nem az zavar, hogy milyen az írása, hanem a melója, az, hogy ő csak egy burkoló.

Miközben a Kati barátnőd kanija egy doki, a Zsuzsi, a szomszédlány egy IT mérnökkel kavar, a kolléganőd egy ügyvéddel. És neked ciki a srác.


Őszintén!


Ha menő, gazdag srác lenne, akkor is zavarna, saját, komoly céggel, vagy jó melóval? >:)

2020. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Jártam burkolóval évekig, semmi gond nem volt a helyesirásával, sem az írásképével. Felesleges idekeverni, hogy a kérdező lenézné a szakmája miatt, de a szakmája sem jelemti autómatikusan, azt, hogy így kellene írnia.
2020. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
26: Olvasd már el a 17-es hozzászólásomat kérlek, köszi!:) Tudod, mindenki magából indul ki....;)
2020. máj. 9. 09:37
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos a másik helyesírása. Az ékezetek hiánya felett szemet tudok hunyni, de at ordító hibákat nem tolerálom.
2020. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
*az
2020. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!