Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszínes vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes vagyok, ha ezért nem tartom a fiút megfelelőnek magamhoz?

Figyelt kérdés

Valamiért engem nagyon zavar, ha valaki nem tud helyesen írni, nem tud ragozni. Nem azt várom el senkitől, hogy nyelvész legyen, de azért van egy minimális szint. Ismerkedem egy fiúval most, de zavar ahogy ír. Például most is a rendben helyett azt írta, rendbe, vagy a kertben vagyok helyett azt, hogy kertbe vagyok, a helyesírásáról nem is beszélve....

Attól félek, nem vagyunk egy szellemi szinten, nem tűnik túl intelligensnek.

Ti utasítanátok el emiatt valakit?


2020. máj. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom felszínességnek, szerintem is kiábrándító.
2020. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem fér bele.
2020. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtat, hogy nem csak nálam probléma ez.
2020. máj. 8. 20:59
 14/45 anonim ***** válasza:

De még 1X, mit dolgozik?


Nekem volt diszgráfiás csajom. Diplomás komolyzenész.

2020. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Burkoló.
2020. máj. 8. 21:26
 16/45 anonim ***** válasza:
17%

Burkoló???


Azok hülyére keresik magukat. Mondjuk...én nem tudok olyan írót, költőt, aki burkoló lett volna. Azaz, mit számít hogyan ír?


Én diplomás munkakörben dolgozom, de a az itteni dolgokon kívül, van olyan, hogy 4-5 napig nem kell írnom semmit.

2020. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Neked mi bajod már ezzel az írózással, költőzéssel? Mit nem lehet azon felfogni, hogy zavar, ha valaki nem túl értelmes? Nem érdekel mennyit keres, ha nem tudok vele normálisan beszélgetni. A közhiedelemmel ellentétben nem minden nőt csak a pénz érdekli.

Te nem vagy diplomás, ebben biztos vagyok....

2020. máj. 8. 21:39
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kiábrándító az ilyen, és van aki meg sem próbál helyesen írni, ráadásul ha szóvá teszik, akkor még ő van felháborodva. Előfordulhat, hogy az ember, a nagy sietségben melléüt, de mikor az illető inkább kihagyja a szavakból a J betűt, mert nem tudja melyikkel kell írni, vagy az igekötők használata, amit a telefonok rosszul is tudnak (ha a szó előtt van, akkor is külön adja be). Ezek olyan alap dolgok, és ha erre sem igényes valaki, akkor más, komolyabb dologhoz is így állhat hozzá.
2020. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

"Á, szóval velem is gond van...értem."


Nem is kicsi. Nyilván nem véletlen az a 47%.

2020. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ez volna a legfontosabb.Párom helyesírása is csapnivaló (sajátom szintén pocsék), viszont nagyszerű gondolatai vannak, remek ember, művelt, tájékozott és nagyon szépen beszéli a magyar nyelvet.A saját anyanyelve mellett még két másikat és az ,,agyával" keresi a pénzt.Kifejezetten éles látású, kifinomult érzéke van meglátni azokat a lehetőségeket amik felett más elsiklik és még sorolhatnám.

Burkolóként meg nyilván nem a helyesírási szótárat böngészi a srác ,hanem dolgozik.Néha talán munka közbe is pötyög neked,olyankor meg tuti nem az a fontos, hogy mindenhol minden a helyén legyen.Nyilván ha számodra ez zavaró akkor nem kell erőltetni.De én legalább egy találkozóra igent mondanék, hogy lássam milyen ember.

A kérdésedre válaszolva, nem.Nyilván nem felszínesség, hogy valakinek fontosak a ragok,vesszők.Ha számodra ez mindenképp kell, akkor kell és annyi:D

2020. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!