Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszínes vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes vagyok, ha ezért nem tartom a fiút megfelelőnek magamhoz?

Figyelt kérdés

Valamiért engem nagyon zavar, ha valaki nem tud helyesen írni, nem tud ragozni. Nem azt várom el senkitől, hogy nyelvész legyen, de azért van egy minimális szint. Ismerkedem egy fiúval most, de zavar ahogy ír. Például most is a rendben helyett azt írta, rendbe, vagy a kertben vagyok helyett azt, hogy kertbe vagyok, a helyesírásáról nem is beszélve....

Attól félek, nem vagyunk egy szellemi szinten, nem tűnik túl intelligensnek.

Ti utasítanátok el emiatt valakit?


2020. máj. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
2%
Miert ki vagy te hogy mindenbe beleköss? Akkorse kellene ilyen nő ha az utolsó lenne a földön..főzni tudsz?
2020. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Miért, te ki vagy? Elárulom: egy kötekedő, szánalmas kis gyökér. Ne aggódj, te soha nem fogsz megkapni egy nőt sem, örökre gyűlölködhetsz itt, a gyakorin.;)
2020. máj. 9. 10:49
 33/45 anonim ***** válasza:
95%

26-os állj már le ezzel a burkolózással.


Egy burkoló is dolgozhat a saját vállalkozásában akár milliókért, meg dolgozhat alkalmazottként másnak (viszonylag) alacsony fizetésért.

Egy informatikus is lehet rendszergazda a vidéki városházán minimális fizetésért, meg dolgozhat egy nagy multinak havi nettó egymillióért is.


Ez hogy kinek mi a szakmája, önmagában nem mond semmit arra, hogy milyen fizetése, vagyona van.

2020. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
89%
Szegény 44%-es ennyire nem tudja elviselni, hogy egyesek elvárják a helyesírást, ami ötödikes tananyag...
2020. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőről nem tudok, én szakács vagyok. Mondjuk a főzés az a férfiaknak is alap, kivéve, ha egyedül képtelenek ellátni magukat.
2020. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
38%

Ilyen mentalitással még azt várod, hogy valaha bárki lesz az életedben? :D

A legtöbb férfi is röhejesnek tartja az ilyen hisztiket.

2020. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem alap dolog a helyesírás, sajnos a mai világban nem becsülik úgy ahogy kellene. Az ékezetek hiányától meg teljesen ki tudok akadni. Pont attól szép és változatos a magyar nyelv.
2020. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
38: Na most már húzzál el innen, te féreg. Anyádat k*vázd le!
2020. máj. 9. 16:03
 39/45 anonim ***** válasza:
Nehogy már a kérdező legyen a hisztis, amiért ezt az alap dolgot elvárja! Megáll az ész! Telejsen jogos a felvetése, ugyanis az, aki nem tud helyesen írni, valószínűleg könyveket sem olvas. A sok olvasás hozzájárul a szavak írásképének vizuális rögzítéséhez. Tehát, aki nem olvas könyvet, az nem is egy nagy kihívás szellemi partnerként.
2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Sokféle alapdolgot ellehetne várni.olyat is amit a kérdező se tud. Aztán vele is lehetne kivételezni hogy nem alkalmas egy kapcsolatra.én úgy tudom ha valaki szereti a másikat az elfogadja a másikat hibáival együtt. Nempedig a hibákat látja meg benne is kritizálódik. Mert akkor annak semmi értelme.olyat kell találni akit elis tudsz fogadni hibáival együtt. Ha pedig hibátlan embert keresel akkor egyedül maradsz. Egy kapcsolat nem erről szól. Emberekről van szó nempedig használati eszközökről.
2020. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!