Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ilyet mond és megosztogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyet mond és megosztogat, alkalmas párkapcsolatra? "az állatokat mentem, mert az emberiség már menthetetlen" Csak mert gondolom a gyerekei is emberek lesznek, és így ez egy kicsit furcsa.

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 16:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ok, én nem tudom te milyen vagy (valószínű azért nem túl értelmes ugye eltaláltam?), de akiket látok hasonló szöveggel annyira sokan vannak már fullasztóak. Meg mindenki vekeng hogy jáááj a Föld így meg úgy mega szennyezésés végünk, az ember milyen kárt okoz a Földön, meg húúú degonoszazember (közben a nagykutya is tök sokszor megeszi a kicsinyeket pl) túlnépesedés jáááj, erre mit csinálnak? 3-szor annyi kedvtelésből tartott állatot, akik ugyanúgy húst esznek, tenyészteni kell nekik a táplálékukat, fürdetik őket, hely kell nekik, nagyobb ház, nagyobb kert, ugyanannyi szennyezést okoznak mint az emberek! Miért kell elszaporítani őket divatból, más élőlények is vannak akik szeretnének túlélni, más állatok, növények! Én nem tudom mi lenne jó, de ez az egész aránytalannak tűnik, ez a kiskedvenc imádat, önzőség hogy ennyire elszaporítják a kutyusokat, akiket én is szeretek de minek minden családban 3-4 kutya már lassan... Törődni se tudnak velük, és annyira nagy divat. Valaki azért belegondhatna kicsit az ökoszisztémába. Az meg hogy az embereket állítják szembe az állatokkal hab a tortán, valaki a kutyáját állítja szembe a gyerekeimmel pofánvágom. Illetve mivel ez tilos, majd más módon rendreutasítom. Egy értelmét látom ennek, a tolvajok ellen véd, ezt megértem, de valahogy túl van ez tolva már. Aki igazán jó kutyás, nem hiszem hogy ilyeneket osztogat... Ez kb iskolázatlan buta emberekre jellemző, és nem az állatszeretőkre, és szerintem nem való párkapcsolat annak aki az állatokat a gyerekek elé helyezi..
2020. máj. 31. 13:55
 22/26 Ramos ökle ***** válasza:

Látod, még mindig próbálsz azzal jönni, h nem vagyok értelmes. Régi módszer ez, amikor valaki úgy akar súlyt adni a véleményének, hogy másokat próbál alsóbb polcra tenni. Ez a helyzet?

És még mindig csak a minden alap nélküli vádaskodás, h mások buták, meg sikertelenek, mert nem azt gondolják, amit te.

Tudom, ha elolvasod a saját hozzászólásodat, semmi hibát nem fogsz találni benne, mert nálad így működik a világ.

Az, h kinek való kapcsolat és kinek nem, nem te döntöd el, még akkor sem, ha testvéredről/szüleidről/gyerekedről van szó. Véleményed lehet, amit te valami objektív igazságnak hihetsz, de ez a te "bajod". Képzeld el, ha mondjuk a te testvéred arról lenne ilyen véleménnyel, akivel te össze akarsz jönni. Te hallgatnál rá? Esetleg biztos lennél benne, h semmi gond nincs, és csak felnagyítja?

Másrészt, ha már a te logikádat vizsgáljuk. Szerinted ha valaki olyasmit oszt meg, amit ez az ember, akkor sikertelen és csak szövegel a dologról. Te mit csinálsz egy olyan helyzetben, amihez alig van közöd? Itt sértegetsz másokat, akik nem értenek veled egyet, akik nem erősítenek meg a gondolataidban. Aki ezt látja, mit gondolna? Mondjuk gondolhatná azt, h "ilyen emberrel ki jönne össze?" és erről kitenne egy kérdést. :D

Biztos meglepett lennél, h miért tette, nem?

És a legutóbbi hozzászólásdoról: kritizálod, h sokan kutyát tartanak, kiskedvenc imádat meg hasonlók. Még a végén eljutunk oda, h ez kritika akar lenni az emberek felé? A te logikádat követve, az ilyenek mindig csak szövegelnek, de semmit nem tesznek, h jobb legyen. Te lehet, h teszel, ha igen, írd le.

Minden családban van 3-4 kutya szerinted? Tudom, kicsit sarkítani akartál, de a valóság pl. itt az országban az, h kb. minden harmadik emberre jut egy kutya, azaz kb 3 milliónál kicsivel több kutya van. Hogy jön ki szerinted a 3-4, vagy akár csak a 3 egy családra?

Biztosan nehéz elhinned, de valaki a saját kutyáját többre tartja, mint a te gyerekeidet. Lehet, h ez neked fáj, és ezért zaklat fel a dolog, de attól még így van. És? Ez is csak téged érdekel leginkább, a kutyamániás fazont nem.

Aki olyanokat oszt meg, mint a kérdésben szereplő, az így gondolja, vagy ezt akarja közvetíteni. Az egyik ismerősöm naponta 10 kutyás segítségkérő megosztást nyom, ennek ellenére remek ember. Mindenkinek van valami kattanása.

Egyesek az állatok segítésére teszik fel az életüket, őket is kritizálni kellene, h miért nem az embereken segít? Szerintem nem.

Erről a kérdésbeli emberről kiderült már, h az állatokat a gyerekek elé helyezi? Vagy ez most hogy jött?

2020. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ez már túl hosszú elvész a lényeg. Oké, akkor értelmes vagy, nem tudhatom mert nem ismerlek. De nem értem mit nem értesz. Valami átjött abból amit írtam azért? Hogy a szennyezést emlegetik az ember egyik fő bűnének, de a nagyobb kedvenc állatok ugyanannyi terhelést jelentenek mint egy ember? Nekem valami nem stimmel azokkal akik ezt képtelenek belátni.
2020. jún. 1. 15:51
 24/26 Ramos ökle ***** válasza:

Lehet, h belátják. De ugye van egy ismert "mondás", miszerint: értem én, csak lesz..rom. Aki ezt az elvet követi, az tudhat arról, h az állattartás is problémás, de ő nem a negatív oldalával törődik.

De ha esetleg valahogy mégis közöd lesz a kérdéses illetőhöz (mert összejönnek), hát kérdezd meg őt, h mit gondol. Pár mondatból nehéz ítélni, de ha kifejti, h hogy érti, talán enyhít majd ezen a kezdeti rossz benyomáson. Aztán ha mégsem, hát akkor ez van. Bármi lehet egy ilyen kezdet után.

2020. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Oké :) Mondjuk aki azt mondja hogy értem én csak leszarom az pont nem érti, vagy azt nem érti hogy erre az esetre pont nem érvényes a mondás. Az nem jó ha valaki kedélyeskedik ha kell ha nem. Érti, érti... :) De értse meg egy kicsit még jobban. De tényleg bármi lehet egy ilyen kezdet után, ennyiből nem lehet következtetni, csak több hasonló után.
2020. jún. 1. 17:59
 26/26 A kérdező kommentje:
Ma megint láttam valakit aki ilyet osztott meg, jó nagy kutyái vannak. Szívesen megmondanám neki hogy ő lehet hogy menthetetlen, de mi nem, csak ugye nem vagyok hülye egy ilyennel konfrontálódni, majd az élet megoldja :DDDD Különben elég gáz egy szöveg tényleg.
2020. jún. 22. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!