Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető/jogos ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető/jogos ha emiatt haragszik rám, nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:van egy kolléganöm akivel barátok vagyunk(legalábbis idáig igy gondoltam) én idövel többet kezdem érezni iránta, beleszerettem, párkapcsolatban van, végülis elmondtam neki, hogy hogy érzek iránta, ö lerázott(nyilván én is erre számitottam,csak öszinte akartam vele lenni) ami fáj h azt mondta, mi csak kollegák vagyunk semmi több,azota nem nagyon beszélünk.nem értem mért utál azért mer én szeretem, én tényleg azt hittem barátok vagyunk, és meg tudjuk ezt beszélni értelmes felnött emberek modjára, ennyire félreismertem volna?

Köszi a válaszokat,véleményeteket



2020. jún. 7. 16:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem félre ismerted! Csak van párja, nem úgy néz rád.

Énse haverkodom tovább olyannal, aki szerelmet vall...semmi értelme, nincs mit megbeszélni.

N27

2020. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Miféle értelmes felnőtt az, aki szerelmet vall egy kapcsolatban élő nőnek?
2020. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimplán tényleg félreismerted... a barátok kifejezés nálad mit takar? Mert nálam (és szerintem a legtöbb embernél) azt, hogy a felek nem csak jól elbeszélgetnek, hanem keresik is egymást a szabadidejükben IS, közös programokat szerveznek, közös élményeik vannak, stb. Szóval én a csak munkahelyi "barátságokat" sose gondoltam többnek, ott elvagyunk, jókat beszélgetünk, néha akár chat-elünk is valamivel kapcsolatban amiről meló közben beszéltünk, és ennyi. Ha ezen kívül nem ülünk le soha egy kávéra, sose megyünk el egy programra közösen, akkor nekem ők nem barátok, csupán kedves kollégák, haverok max.

Sajnos sok ember nagyon félre tudja érteni a helyzetet. Engem is hívott már randira olyan kolléga, akivel amúgy alig beszéltem, csak szimplán rám tapadt mert másokkal sem jött ki, én pedig nem voltam egy bunkó vele amikor megismertem. Onnantól kezdve mindig jött utánam ha meglátott, ha mással beszélgettem beleszólt, belevágott, minden nap írt messenger-en, számonkérte, ha nem mentem be aznap valamiért. Pedig nagyon hamar (néhány hét) után már alig beszéltem vele és igyekeztem kerülni ezek miatt, és még ennek ellenére is randira hívott...

2020. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

Mindig leírom, és mindig lepontoznak.


ALAP, hogy munkatárssal nem kezdünk!

2020. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
A kolléganőd nem utál, csak nem akarja tovább bonyolítani a helyzetet, ezért inkább kerül téged. Így is kellemetlen helyzetbe hoztad, nincs ezen mit megbeszélni.
2020. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Kerdes: miert mondtad el? Mit vartal a vallomastol? Netan szakit a parjaval?

Ne kezdj ki foglalt nokkel...

Nyilvan azert mondtad el,mert titkon azt remelted, hogy ez kolcsonos...amugy minek mondtad volna?

Azt pedig ugye te sem gondolod komolyan, hogy minden marad a regiben, mintha mi sem tortent volna?


En is kerulnelek.

2020. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
4-es, én ezt sose értettem. Talán az a jó alap, ha vadidegen emberrel kezdünk találomra egy fotó alapján? Szerintem igazi szerelem az, ami akkor szövődik két ember között, amikor egyáltalán nem emiatt ismerkednek meg, hanem az élet egymás mellé sodorja őket és nem tudják nem szeretni egymást. Természetesen egy balul sikerült kapcsolatra rámehet a munkahely, sőt, a közös munkahely megronthatja a kapcsolatot, de másik munkahelyet lehet találni, ismerkedni viszont annak nulla esélye, aki a munkahelyén kívül nem mozdul ki sehova.
2020. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek, akkor érthető, de majd felenged. Azonban ne közeledj a továbbiakban felé ilyen jelleggel, csak munka tekintetébe. Együtt kell dolgoznotok ezután is.
2020. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
És te elhagynád miatta a párod vagy megtetted már? 🤔🤔
2020. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem utál, viszont ő mivel csak barátként tekint rád ezért nem bonyolítja a helyzetet. Munkahelyen meg az ember próbál kijönni a többiekkel, beszélgettek egymással az még nem barátság. Egyébként nem értem párja van, semmi utaló jelet nem küldött, akkor mire volt ez neked jó. De mostmár lényegtelen, hagyd őt, keress mást.
2020. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!