Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető/jogos ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető/jogos ha emiatt haragszik rám, nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:van egy kolléganöm akivel barátok vagyunk(legalábbis idáig igy gondoltam) én idövel többet kezdem érezni iránta, beleszerettem, párkapcsolatban van, végülis elmondtam neki, hogy hogy érzek iránta, ö lerázott(nyilván én is erre számitottam,csak öszinte akartam vele lenni) ami fáj h azt mondta, mi csak kollegák vagyunk semmi több,azota nem nagyon beszélünk.nem értem mért utál azért mer én szeretem, én tényleg azt hittem barátok vagyunk, és meg tudjuk ezt beszélni értelmes felnött emberek modjára, ennyire félreismertem volna?

Köszi a válaszokat,véleményeteket



2020. jún. 7. 16:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg többet érzel, neked is jobb lesz, ha nem haverkodtok.

Mit vártál a szerelmi vallomástól? Ha tudtad, hogy párja van és nem fogja elhagyni, annyit tettél hogy ezt a kellemetlenséget az ő vállára is ráakasztottad. Ő pedig ezt azzal orvosolja, hogy most tartja a két lépés távolságot. Érthető. Te bonyolítottad, ő megoldotta a problémát.

2020. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

#4 "ALAP, hogy munkatárssal nem kezdünk"

Kedves válaszoló, annyit írnék erre, munkahelyen ismertem meg a jelenlegi férjem :)

2020. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Neki van igaza. Én is inkább kerülném a társaságát annak, aki szerelmet vall, de én nem akarok tőle semmit. Ha tudtad, hogy van valakije, nagyon nem kellett volna szerelmet vallanod. Bocsi, de ezt te okoztad magadnak. Gondolkozz el egy kicsit: ha te lennél kapcsolatban, és valaki szerelmet vallana neked, te elhagynád a párod?
2020. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Vad-Ász ***** válasza:
32%

"Az ő számára te barát vagy." Szerintem ezzel a vallomással szúrtad el, így már barát se.

Meg ugye van az az íratlan szabály,hogy munkatárssal nem létesítünk kapcsolatot , mert rossz vége lesz.

2020. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akart belebonyolódni semmibe, korrekt volt, fogadd el.
2020. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha te lennél a párja, örülnél, ha haverkodna olyannal, aki bevallottan szerelmes belé? Ugye hogy nem.
2020. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja viszonozni az érzéseidet, ennyi. Sajnos el kell fogadnod, többet láttál bele a kelleténél és most így a legjobb. Utálni nyilván nem utál, ha nem adtál rá okot, de jelenleg részéről ez a legkorrektebb viselkedés.
2020. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljen érthető/jogos. Próbált neg realizálni a helyzetet, hogy ti csak kollégák vagytok, attól még szeretheted, nem az van, hogy utál, csak hagyd hogy eméssze,hogy lássa rajtad, hogy neked is vannak határaid, gerinced. És tiszteletben tartod amit neked mondott. Megnyugtatlak, nem ő az egyetken potenciális jelölt a Földön, nem még akkor sem ha most nem így érzel! Hagyd kérlek őt békén. Olyan már nem lesz a kapcsolatotok, mibt volt. Akkor jössz ki a legjobban, ha tiszteletben tartod, hogy párja van. És ne feledd, nem utál! Csak nem tud mit jezdeni a helyzettel, szereti a párját.

Nagyon örülnék, ha válaszolnál, de persze tiszeletben tartom/megérteném, ha nem. Mit szeretnél ezen megbeszélni, hogyan képzeled el? Szerintem értelmesen elmondta az álláspontját, ezen nincs mit beszélni, nem is tudna mit mondani erre... Bár a teljes helyzetet nem ismerem. Mindenesetre kitartást neked, tudj továbblépni! :))

2020. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen haragszik rád, csak távolságot tart.
2020. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hitted barátok vagytok. Ő is azt hitte..

De leromboltad ezt a hitét.

Nekem is tett már szerelmi vallomást kolléganőm. Én is kerültem utána, mi jobbat tanácsolnál?

2020. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!