Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tükrözi a valóságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tükrözi a valóságot, hogy ebben a rovatban a nők 70%-a szép, diplomás, jól kereső, párkapcsolatban élő nő?

Figyelt kérdés

Többször írtam ebbe a topikba, és mindig ebbe a típusba futok bele. És ami furcsa, hogy ezek a nők szinte mindig incelnek/lúzernek mondják azokat a pasikat, akikkel nem értenek egyet, pl. olyan kérdésekben, hogy milyenek a nők, mennyire fontos egy párkapcsolat. Szavajárásuk ez: "életedben nem nyúltál még nőhöz". Ez azért az esetbek többségében nem igaz, hiszen akik valóban nem nyúltak nőhöz, azok felvállalják itt.


Ellenben meglehetősen furcsa, hogy az itteni, aktívan kommentelő női sereg kb. 70%-ban - saját bevallásuk alapján - jól néz ki, diplomával rendelkezik, jól keres, (van itt olyan, akinek Angliában is van lakása!), komoly, boldog párkapcsolatban él.


Gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy mi van akkor, ha ezek a nők, akik sikeresnek mondják magukat, valójában ilyenek:


[link]


Természetesen nyilván lehet itt 1-2 sikeres nő, de felettebb gyanús, hogy ilyen sokan vannak, és mind az inceleket csesztetik. Ezt már bocs, de nem hiszem el.


2020. jún. 26. 11:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Részben.


Gondolj bele, munkaidőben, ami idehaza 8-9-től tart 16-ig, sok a válasz.

Nyilván azért, mert sokan a melóban nyomják, mivel a legtöbb helyen a Fosbúk tiltva van, és ez meg nem.

A párkapcsolati rész meg...mert nekik még anoním módon is ciki bevallani, hogy a férje egy köcsög lúzer, vagy nincs kanija, csak 12 macska.

2020. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%

Jól kereső, vékony, csinos, természetes szoke, műszaki diplomás nő vagyok kapcsolatban.

A legkevésbé sem erdekel, hogy sok lúzer nem hiszi 😅

2020. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

#12


Rajtad kivül még sokan ezt mondják...

2020. jún. 26. 12:03
 14/33 anonim ***** válasza:
68%
A kérdéskategóriák önmagukban észveszejtő érdekességekről árulkodnak. Egyszer megkapom hogy legyek olyan mint a szuperpasija mert ha nem vagyok olyan akkor megérdemlem hogy nem jut senki. Aztán a szakításos/ válásos kérdéseknél szétkenődik az egykori alfa szuper machó rossz tulajdonsága rám is hogy “ti férfiak mit képzeltek hogy így bántok egy nővel....”
2020. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek túlnyomó része párkapcsolatban él, ez tény. Egy alap diploma nem olyan nagy kunszt, az is elég sok embernek van. A szépség meg a jól keresés meg relatív.
2020. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%
En nem vagyok diplomas, de a tobbi igaz, es szerintem annal van az igazsag, aki azt irta, hogy napkozben nagyon mas nem tudja nyomogatni sem a mobilt (legalabbis nem ennyire, hogy komplett valaszokat fogalmazzon meg, maximum 1-2 gyors messenger uzenet erejeig), sem a szamitogepet, csak az, aki gep elott van vagy ilyen ertelemben lazabb a munkaja. Ez pedig nagyobb aranyban igaz a diplomat kovetelo munkakorokre. Az irodai munkak pedig eleg sokszor jol fizetnek akkor is, ha nem diplomas munkakor, plane Budapesten. Szoval en ezekben semmi hihetetlent nem latok.
2020. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%
Én lúzer nő vagyok, sosem titkoltam, de nekem állandóan itt bizonygatják (válaszokban és privát üzenetekben), hogy nem vagyok az. Gondolom azért, mert nem olyan módon vagyok lúzer, mint a férfiak (és egyes nők). Nem sajnáltatom magam, nem hibáztatom a férfiakat, amiért nem kellek nekik, nem mocskolom a nálam szebb/jobb nőket, amiért ők igen, nem fogom mindenféle, a seggemből előrángatott random indokra, hogy miért vagyok sikertelen, hanem pontosan tudom az okát és azt is, hogy hogyan lehetne rajta változtatni (és még azt is, hogy ezt miért nem teszem meg). Erre ha mondjuk leírom, hogy senki nem szokott leszólítani az utcán, akkor jön egy rakás pasi és megmagyarázza, hogy de igen, csak nem veszem észre. Ha azt írom, hogy hiába nem vagyok ronda, még így sem tapossa értem egymást egy hadseregnyi férfi, akkor megmagyarázzák, hogy de igen, csak őket a barátzónámba teszem, mert nem béemvéspénzeskigyúrtalfacsávók (hiába nincsenek barátaim sem). Ti csak azt hiszitek el, ami épp alátámasztja az aktuális agymenéseiteket és konteóitokat.
2020. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
8%

12.-nek.


Aletta, te vagy az???

2020. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
49%

"Gondolj bele, munkaidőben, ami idehaza 8-9-től tart 16-ig, sok a válasz."

Azért ez kicsit vicces, nem mindenki (ha diplomás is) dolgozik így...na mindegy!

Nekem szép az arcom, fiatalabbnak nézek ki, edzek (formás vagyok és van rajtam izom is, de van hasam és sose lesz lapos!)! Igényes vagyok, tudom mi áll jól.

Nem tudtam tovább tanulni érettségimél (mindegy miért), de van kocsim, külön élek, önálló vagyok), dolgoztam 2 munkahelyen is..gyarba is!

Nem szégyenlem, ez van és fél is vállalom.

Van egy lányom is, akit egyedül nevelek! Korai volt, de el tudom tartani és van, aki vigyáz is rá néha.

Apámmal és tesómmal nem beszélek. Anyámmal, papámmal és keresztapamékkal vagyok csak jóba...szoval a családomra se vagyok büszke!

De arra igen, hogy keményen dolgoztam, talpraesett vagyok.

Megtanultan németül, megcsináltam a jogaikat és 3 éve kinn dolgozom buszsofőrként (csak).

Mindig jól beosztottam a pénz, lányomnak is meg van mindene! Nyaralásra is telik meg kissebb külföldi utakra is.

Volt lányom apja óta is 3 rosz kapcsolatom. Nem a gyerek volt a baj, hanem a kutya (hogy lehet gyerek mellett német juhász meg lakásban, stb..)

A fogaimmal is állandóan kínlódok szülés óta.

Most találtam egy éve egy férfit, aki számomra helyes, jó a kisugárzása és én kb 3szorosát keresem! ((Múltkor egy kérdésnél ezt leírtam és kaptam a leszolást, hogy milyen igénytelen vagyok, hogy ilyen pasival ősze álltam, aki jóval kevesebbet keres...,ezt férfiak írták!)) ❗De ő is önálló és jól bánik a pénzel. Bele fér a nyaralás és sok közös program. Nagyon rendes, figyelmes és férfias. Most veszünk házat, mindenki adja bele a saját önerőjét. A kapcsolatunkban tényleg apró viták vannak (hol nincsenek). Lányom és a kutyám is szereti! Rég voltam ilyen boldog!

Suliba is csesztettek, mert szótlan voltam és hagytam, de aztán ősze szedtem magam és elvagyok a meló helyemen is mindenkivel szinte. Kevés barátom van, de elég.

Helyesen írni se tudok, ha gyorsan írok 🤣. Sokminden érdekel és szeretem, ha egy férfit is és lehet vele sok programot szervezni meg sokat beszélni!

Én sem állnék szoba olyanokkal, akik itt mindent és mindenkit (főként a nőket) szidják...szanalmassak!

A piscigas helyett meg lehet mozdulni és tessék tenni magunkért és nem a másik német hibáztatni!

Tessék!

N27

2020. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj én diplomás nő vagyok,vékony,csinos,szerintem nem keresek jól,de ha megírnám mennyit keresek azt mondanátok,hogy húú az nagyon jó,de Pesten ez sztem nem nagy dolog. És kapcsoaltban is vagyok. Én senkit nem szoktam szidni ,max magamat. Szépnek sem tartom magam,amx a fotókon,azokon tényleg szép vagyok,de az én külsőm tényleg oylan,hogy valakinek szép valakinek meg ronda. Barátom gyönyörűnek tart,ettől én magamat még nem.

Nem szeretek senkit bántani,úgyhogy itt az incel kifejezést se használtam még soha. Szeretek itt írkálni,főleg mivel home office van még mindig,és elég sok időm van ilyenkor.

2020. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!