Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tükrözi a valóságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tükrözi a valóságot, hogy ebben a rovatban a nők 70%-a szép, diplomás, jól kereső, párkapcsolatban élő nő?

Figyelt kérdés

Többször írtam ebbe a topikba, és mindig ebbe a típusba futok bele. És ami furcsa, hogy ezek a nők szinte mindig incelnek/lúzernek mondják azokat a pasikat, akikkel nem értenek egyet, pl. olyan kérdésekben, hogy milyenek a nők, mennyire fontos egy párkapcsolat. Szavajárásuk ez: "életedben nem nyúltál még nőhöz". Ez azért az esetbek többségében nem igaz, hiszen akik valóban nem nyúltak nőhöz, azok felvállalják itt.


Ellenben meglehetősen furcsa, hogy az itteni, aktívan kommentelő női sereg kb. 70%-ban - saját bevallásuk alapján - jól néz ki, diplomával rendelkezik, jól keres, (van itt olyan, akinek Angliában is van lakása!), komoly, boldog párkapcsolatban él.


Gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy mi van akkor, ha ezek a nők, akik sikeresnek mondják magukat, valójában ilyenek:


[link]


Természetesen nyilván lehet itt 1-2 sikeres nő, de felettebb gyanús, hogy ilyen sokan vannak, és mind az inceleket csesztetik. Ezt már bocs, de nem hiszem el.


2020. jún. 26. 11:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
23%
Azért azt ne felejsd el h a nő választ, s ebből a válogatásból már nagyon elege van a férfiak zömének. Dagadtozzák a normál testalkatú férfit a 80-90kg-os nők, lenézik ha valamit kijelentesz magadról, kizárólag a személyeskedés megy értelmes válaszok nélkül. Kinek kell ez? Szerinted az utca nője más mentalitású? Nem. Te se vagy más. Én gyerektelen férfiként soha nem állnék össze hossútávra gyerekes nővel. Ő elrontotta. Pedig én 100kg-os izmos magas 1,5M bevételt produkáló 30körül férfi vagyok. Azért álljon már meg a menet, hogy az az fránya kettős mérce van állandóan. Vannak otthonülő "lúzer" emberek is, nem vitatom. És? Mindig is voltak, lesznek, de amit a nők művelnek itt (és máshol is) az már botrány. Nézd meg a tindert, az isten f.s.a se lenne jó egyiknek se. Félreértés ne essen, én már nem akarok a nőktől semmit, férfiaktól se, s tőből gyülölöm azt az embert amelyik ilyenszintű kettős mércével rendelkezik. Ez a nők 90%-a. Sajnálom, ez van. Más férfinek is elege lesz 1 idő után belőletek azt inkább fejleszti magát, vagy kvát rendel (az is ugyanolyan nő mint ti) mert egyszerűbb, biztonságosabb mint jónéhány hazudós utcai. Vicc amivé tettétek ezt az egész párkeresősdit. Nem a férfiak, hanem a nők, mert ti döntötök, csak döntés meg nincs, vagy ha van akkor mást okoltok. Neked is ott a zabigyerek, nevezheted korainak bárminek. Az 1 örök életre szóló nyom az életedben, sosem lesz normális családja ahogy elnézem...
2020. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%

Most, hogy megpróbáltál idegeneket lehúzni, jobban érzed magad? Amúgy ez a lúzerség jele, nem az, hogy nincs diplomád vagy nem vagy magas.

Mivel több diplomás nő van, mint férfi és mivel az irodából valóban könnyebb itt pötyögni, mint a pult mellől, nem meglepő ez az arány. Az inceleket meg akkor bántják csak amikor nyavalyognak. Nem kell nyavalyogni és kész. Nézd meg a 21-es választ. Fröcsög belőle a gyűlölet. De az oké. Viszont ha neked nem kell valaki mert túl nagy darabnak tartod, akkor te vagy a szemét dög. Na, hagyjuk már ezt.

2020. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
43%

#22

Az itteni nők mindenkire rásütik, hogy incel, ha valami olyat mond ami nem tetszik nekik, és sejtik, hogy férfi az illető. Akkor is ha éppen a barátnőjével kérdez, pl "aha neked soha nem volt barátnőd, egy szűz incel perverz vagy, aki csak csipkedte az egyszeműt", és hasonlók.


A diplomás nők általában a világ áldozatának állítják be magukat, hogy rajtuk nyugszik a cég működése, ha ők nem dolgoznak éjt nappallá téve, akkor a cég becsődöl, jaj de sok a munkájuk... de akkor hogy van az, hogy mégis van idejük itt pötyögni?

2020. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy kb a gyakoris pasik 70%-a jól néz ki, jól keres, diplomája van és lakása.

Az,hogy közülük ki gyakorizik, hát ezt statisztikával meg nem mondod.

Én több kérdést olvastam már itt, az oldalon nőktől akiket megcsaltak, nem találnak párt, kövérek, szeretők/másodlagosak,magányosak, boldogtalanok. Lehet,hogy diplomásak, lehet,hogy átlagnál jobban néznek ki, lehet,hogy van lakásuk, de van problémájuk is, megcsalták Őket is, és nehezen találnak párt Ők is. Kb annyira mint aki átlagos külsővel, átlagbérrel, középfokú végzettséggel rendelkezik.


Nem lehet, és nem is érdemes itt általánosítani.

2020. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
37%

"Mivel több diplomás nő van, mint férfi"


Minden ami pozitív abban több a "nő". Értjük, a másik meg lúzer. Ezt is értjük.

A 190cm magas 90kg-os férfi nem dagadt állat (szerintem). Mondom a kettős mércéddel, meg a beteg fejeddel van a baj. Természetesen h utálom a buta embereket, elmehetsz a beteg fejeddel oda ahova akarsz, értelmes ember már tudja h téged max ütni lehet, mert max újjal mutogatást meg csarolást, fenyegetőzést kaphat csak tőled. Csodálkozol h értelmes férfi nem kedveskedik nőnek? Te mikor kedveskedsz? Bocs, kettős mércés vagy, ez nem a te dolgod tudom, neked csak az a dolgod, hogy szajkózd mennyivel több okos nő van.

2020. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván a 70-es IQ-val rendelkező közmunkás Erzsike nem egy ehhez hasonló internetes fórumra fog írkálni...
2020. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%

#25 A diplomások nemek szerinti megoszlása, tessék, 2011-től a nők vannak többségben:

[link]

Csak, hogy tényekkel támasszam alá a mondandómat, veled ellentétben.


Mindenki magából indul ki. Én nem lúzerezem a férfiakat. Nem is szoktam itt incelezni, az itteni pasik mondják magukra büszkén. Nem szoktam sem zsarolni, sem ujjal mutogatni (amúgy rövid u) sem fenyegetőzni. Mivel te ilyeneket feltételezel rólam, egyértelmű, hogy te ilyen vagy. Látszik is a fröcsögésedből.


Emlékszem a kérdésre, ahol elgurult a gyógyszered, amúgy.

A 190/90-es férfi nem dagadt állat, az a kérdező 190/100 volt (vagyis 99.5) és nem dagadt állat, de nem is izmos, hanem pocakos. Maga osztott meg képet és jelentette ki, hogy olyan, mint a 25%os és hozzá vékony nő illik, mert az az ő szintje. Én nem bántottam, csak mondtam, hogy nem az a szintje, de hajrá, sikerüljön neki. Te kezdtél el ott is tombolni, igaz? Felismerem a stílusodat. Persze most összemosol engem az összes ottani válaszolóval, aki kritizálta a kérdezőt és a tinderes nőknek is a khurva nénikéjét. Mondjuk nem vagyok fenn tinderen sem, de hibáztass csak nyugodtan. Te általánosíthatsz, meg tombolhatsz, mert neked lehet. A gyengébbeknek mindig meg van engedve. Aki erős, az meg éli az életét és nem itt hisztériázik. Neked is ezt javaslom.

2020. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Én férfiként munkaidőben írogatok Németországból. Ehhez nem árt egy diploma.
2020. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
59%
28! Nekem egyik ismerősöm MÁV-os forgalmista (forgalmi szolgálattevő szép szóval) egy vidéki állomáson, ahol gyakorlatilag órákig nincs vonat, pedig messze nincsen diplomája ő nem gyakorizik, de bőven van szabadideje "munka" közben. És még van jó pár ilyen szakma, amiben nyugodtan lehet lógni, mert nincsen vagy alig van dolgod "munka" közben. Szóval ehhez nem kell diploma meg németországi állás.
2020. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

Az amúgy miért fáj neked, ha valaki azt mondja magáról, hogy csinos meg diplomás?

Én még egyetemre járok és így vizsgaidőszakban meg órák között van időm írogatni.

Azt sem értem miért lenne "kizáró ok", ha valakinek kapcsolata van.

5 éve van komoly kapcsolatom, nyilván azért nézegetem ezt a topicot, mert sok mindenen mentünk már keresztül együtt és hátha tudok segíteni valakinek.

Emellett néha belenézek a közoktatásba is, mert jártam középiskolába, érettségiztem, OKJt csináltam, felvételiztem, egyetemre járok, csúsztam.. Szóval ezzel kapcsolatban tudok személyes tapasztalatot mondani.

Az egyetemmel kapcsolatos kérdésekre nyilván nem tud olyan válaszolni, akinek érettségije sincs, így valahol várható, hogy diplomások is használják az oldalt.

2020. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!