Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás vagy szakmunkás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás vagy szakmunkás? Mennyire fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a 2 közül kéne választanotok,akkor inkább szakmunkás vagy diplomás legyen a párotok?

Vannak előnyei mondjuk,annak,ha az egyik fél diplomás,míg a másik fél nem?

Ha mondjuk gyerekük lesz,akkor ez nagyobb hangsúlyt kap?



2016. márc. 4. 22:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Nem miden a diploma. egy 8 általánost végzett dörzölt bünöző jobb életet élhet mint Mr.Büfészak.
2016. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem a bizonyítvány a lényeg ez a kérdés majdnem egyenlő mintha azt kérdeznéd mennyit keressen az ideális partner....
2016. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 curáku ***** válasza:
54%
Diplomás.
2016. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
4%
Mindegy, csak jól szopjon.
2016. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem egy ruhatáros büfészakos diplomára gondoltam,hanem egy olyanra amivel lehet is kezdeni valamit.
2016. márc. 4. 23:00
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Olyan emberrel alapjáraton nem kezdenék aki azt nézi, hogy milyen a végzettségem, milyen a munkám, mennyi a keresetem.
2016. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
14%
Legalább egy szakmunkás bizonyítványért nem kell szo..ni:D egy diplomáért bizony koptatni kell a térdeket bár ezt a hölgyek jobban tudják:D
2016. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 ~OnLány~ ***** válasza:
89%

A volt osztálytársaim többsége elment gimibe vagy egészségügyi,gyógyszerész középiskolába és a fele nem ment tovább egyetemre..valamit dolgoznak..De ezért kár volt ilyen sulit elkezdeniük,mert nem is akarnak továbbtanulni.

Én szakácsnak tanultam,mert szeretek főzni és nem kell azon gondolkodnom,hogy milyen munkát tudok elvállalni.Legalább van valami a kezemben.

2016. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy szakmunkást végzett lánnyal eltudunk beszélgetni komoly dolgokról is, akkor semmi akadálya. De gondolom ez inkabb lányokhoz szólt. :)
2016. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
OnLány neked minden jól áll a kezedben:D
2016. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!