Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenétek újra az életetek 37 éves, gyermektelen nőként, válás után, úgy hogy nagyon vágytok már családra?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
utolsó. Telitalálat. Mind ezt csinálja ebbena szituban
2020. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
9es,így történt, ez már nálam az volt, kb 3 éve, csak épp nem jött össze a gyerek. :(
2020. okt. 28. 18:01
 13/31 anonim ***** válasza:
44%

Én is 37 éves vagyok. Ilyen későn már egyáltalán nem mernék gyereket szülni. Ha annyira kellett volna gyerek, megszültem volna 24-25 éves korom tájékán. És amelyik nő szülni akar, meg is teszi időben. Nem értem miért kell ezt elhúzni nyugdíjas korig.


Aztán majd szülsz 40 évesen. A gyereked meg még csak 25-30 éves lesz, amikor már gondoskodnia kell rólad, mert öreg leszel, lenyomorodsz. Majd nem élheti az életét, mert a nagyon öreg szülőjéről kell majd gondoskodni. Erre ugye nem gondoltok, csak magatokra.

2020. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írod, nekem eszembe sem jutott 25 évesen szülni... Ja, de!!!

Már akkor rohadtul vágytam rá, csak én voltam az egyik olyan hülye nő, aki türelmes a párjával, megvarja, míg ő is beerik... Aztán kidob. Aztán a következővel is türelmes vagyok.. És hipp hopp eltelnek az évek....

2020. okt. 28. 19:23
 15/31 anonim ***** válasza:
54%
13-as vagyok. Nagyon sajnálom, hogy így jártál. De neked kellett volna észen lenned már régebben és mindjárt érett férfit keresni suttyó hülyegyerekek helyett. Ezért jobb, ha a pasi idősebb kb. 10 évvel.
2020. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hát nem voltam eszemnél, fiatalon jött a nagy szerelem. Ő is akart gyereket, aztán meggondolta magát. Így jártam. Biztos nem véletlen.
2020. okt. 28. 19:40
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva a helyedben vagy mennék egy spermabankba, vagy egy egyéjszakásban gyorsan "véletlenül" teherbe esnék, de nem várnék arra, hogy majd évek alatt ismét megismerkedjek valakivel, aki aztán vagy akar gyereket, vagy nem, vagy jó társ lesz, vagy nem. Jöjjön a gyerek, akár egyedülálló szülőként, aztán ismerkednék úgy. 37 évesen már senki sem botránkozna meg a gyerekes nőn, kb az összes pasi már elvált és gyerekes a korosztályodban, szóval nem lenne ez hátráltató tényező (míg az, hogy csak most akarsz gyereket, szerintem sokaknál kizáró ok, mert ők már nem akarnak többet, nem akarják megint átélni az első évek "borzalmait", stb).
2020. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de az önzőség a gyerekkel szemben. Itt is tudnék úgymond ész nélkül vállalni, holnap mentünk volna inszeminációra. De vétek lenne ennek az embernek szülni.
2020. okt. 28. 19:52
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem erőltetném amúgy, már bele tudok törődni, hogy nem lesz. Pedig életem nagy álma volt.
2020. okt. 28. 19:54
 20/31 anonim ***** válasza:
61%

"37 éves, gyermektelen nőként, válás után" - Ez a tökéletes felállás, mert teljesen független vagy :)

Rám mindig valami elvált anyuka hajt (új szomszéd), jön a kutya, meg a gyerek meg ő is bejön a kertbe valamelyiket összeszedni... majd jön a volt férj is!!! Én meg így nézem, hogy mivan?! A család az én udvaromon játszik?


"úgy hogy nagyon vágytok már családra" - Én is már nagyon vágyom rá, ahogy sokan mások, és egy független 23-30 éves lánnyal be is vállalnám :)

30/F

2020. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!