Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenétek újra az életetek 37 éves, gyermektelen nőként, válás után, úgy hogy nagyon vágytok már családra?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Megint a 13-as vagyok. Férfiak is járnak hozzád hasonló cipőben. Nekem volt egy kérőm nemrég, ő most 36 éves. Eddig ellezserkedte az éveit, vagy csak szégyenlős volt csajozni, nem tudom. De most hirtelen komoly kapcsolatot szeretne és gyerekeket is. Tehát azt mondom találhatsz gyerektelen, komoly kapcsolatra vágyó férfit.
2020. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
36%
Úgy, hogy megismerkedsz velem.
2020. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%

Először is eldönteném, hogy mi a fontosabb: gyerekem legyen vagy egy jó párom akivel együtt öregedhetünk meg.

Ha az előbbi, akkor spermabank.

Ha utóbbi, akkor belelendülnék a társkeresésbe, a gyerekről viszont letennék, mert egyrészt az ilyen korú férfiak nagy részének ha még nincs gyereke akkor valószínűleg nem is akar, ha meg mégis jön egy aki akarna, azzal se mernék pár hónap után gyereket vállalni, hiszen még nem is ismerném. Van rá esély, hogy még belátható időn belül találok egyet akivel klappolunk, akkor talán jöhet a gyerek, de 40 felett már nem merném.

Ha már elmúltam 40, de a férfi akivel vagyok megfelelő és ő is vevő rá, akkor örökbefogadnék.

2020. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%
22-es, biztos nem fog ismerkedni veled, mert jajj innen gyk-ról nem lehet ám ismerkedni, mrt az milyen hülyeség, stb. Aztán megy a rinya, hogy 50 évesek és nincs senkijük. Mert mindenhol ciki ismerkedni.
2020. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%

#24 Tudom, ez ilyen félig trollkodás volt, félig rámutatás, hogy bárhol találhat hozzá illő normális férfit, akinek azonosak a céljai, de hát ő sem veszi észre ezeket a férfiakat, a többihez hasonlóan.


Ha akartam volna, írok neki privátot, ahogy szoktam is az érdekesnek tűnő nőknek.

2020. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Itt? (38F)
2020. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
32%
Öreg nőként esélytelen a dolog.
2020. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
21%
30 feletti vènasszonyok mit akarnak? Vicc ez az oldal.
2020. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%
Sok embernél 60 felett se áll meg a szexuális élet. Úgyhogy nem tudom mik ezek a buta hozzászólások. Azért, mrt azt látjátok, h az alkesz szüleitek 40 körül már rottyon vannak, nem jelenti azt, h minden ember olyan hitvány.
2020. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen, és nem bombanőként, ráadásul két gyerekkel, szinte amint felraktam magam társkeresőre találtam korombelit, aki akar még. Hajrá :)
2020. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!