Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy én tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy én tartom soknak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, aki nagyon szereti a macskákat,ezzel nem is lenne baj. A gond az, hogy már lassan féltékeny vagyok, mindig a macskák az elsők. Valamelyik nap lefeküdtem mellé az ágyra, 2 perc múlva már a macskát odarakta közénk. Puszilgatja,gügyög neki pedig mondtam neki, hogy nem egészséges, mert állat. Érvelt, hogy de a macska tiszta.. Erre inkább semmit sem mondtam.Nem azzal van baj, ha valaki szereti az állatokat, mert én is szeretem őket, de az, hogy a macska több puszit kap mint én, az szerintem gáz. Javítsatok ki, ha tévedek!A másik dolog a facebook. Nem vagyok egy nagy facebookos, de azt picit rosszul esik, hogy amikor írunk egymással, lazán eltűnik 1-2 órára nyomtalanul, miközben én várom a választ, majd megjelenik mintha mi sem történt volna, hogy ő olvasott vagy pihent. Oké, csinálja, de írja már meg, hogy most megy, majd beszélgetünk később. Mondtam ezeket neki, de semmi változás. Egyszer visszaszólt, hogy majd megszokom, hogy ő ilyen. De szerintem nem nagy kérések ezek, főleg nem azért, mert ha ő kér valamit, én mindig igyekszem.
2020. okt. 31. 16:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok ezt a kapcsolatot már most, mert csak rosszabb lesz, ha semmilyen apró kompromisszumra nem képes.
2020. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
Szerintem szakíts vele. Persze szereted de évek utan is fenn álnának ezek a problémák mert ő nem hajlandó megvaltozni. Maradhatsz ebbe a kapcsolatba de ne számíts a csaj felöl változásra
2020. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Anyám detto ugyanez😂😂😂

Sajnos nem lehet komolyan megbeszélni,ha ilyen akkor ilyen,max viccesen szivasd tudod ezzel,hátha észreveszi magát

16/L

2020. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt a macskás részre értettem csak
2020. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát figyelj, én mindig mondom neki poénosan is, valamelyik nap is lehet, hogy csúnya volt, de mondta, hogy simogassam már a hátát. Mondtam neki, hogy szólj a cicádnak, ő biztos megsimogatja,de erre csak annyit mond, hogy "naaa te olyan bolond vagy".

2020. okt. 31. 16:40
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a helyzetet hosszan tűrni nem fogod, ő pedig aligha mond le a macskáiról.
2020. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
31%
De nem kell lemondani a hülye macskáiról, csak ne rakja a nyelvét a macska szájába.
2020. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha sehogy nem sikerül inkább viccként felfogni és elviselni,őt meg nem is érdekli ha téged zavar akkor sajnos nem sok értelme van így:(
2020. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó, pedig nagyon szépen megkértem már ezekre többször is, kiemeltem, hogy nem bántásból mondom, hanem csak szeretném, ha több figyelmet kapnék a macskáknál, legalább akkor, mikor ott vagyok, mert munka után is sokszor felmegyek fáradtan, szeretnék vele beszélgetni. Bezzeg ha ott vagyok akkor a telefont is előszeretettel nyomkodja, mikor meg ugye én írok neki... Zavarnak ezek, lehet hogy azért mert fiatalabb nálam 7 évvel, de akkor is. Ha komolyan gondol egy kapcsolatot, akkor adni is kell.
2020. okt. 31. 16:47
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a korral van a baj,egyszerűen ő ilyen még ha nem is akar rosszat, és nem látja be
2020. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!