Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy én tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy én tartom soknak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, aki nagyon szereti a macskákat,ezzel nem is lenne baj. A gond az, hogy már lassan féltékeny vagyok, mindig a macskák az elsők. Valamelyik nap lefeküdtem mellé az ágyra, 2 perc múlva már a macskát odarakta közénk. Puszilgatja,gügyög neki pedig mondtam neki, hogy nem egészséges, mert állat. Érvelt, hogy de a macska tiszta.. Erre inkább semmit sem mondtam.Nem azzal van baj, ha valaki szereti az állatokat, mert én is szeretem őket, de az, hogy a macska több puszit kap mint én, az szerintem gáz. Javítsatok ki, ha tévedek!A másik dolog a facebook. Nem vagyok egy nagy facebookos, de azt picit rosszul esik, hogy amikor írunk egymással, lazán eltűnik 1-2 órára nyomtalanul, miközben én várom a választ, majd megjelenik mintha mi sem történt volna, hogy ő olvasott vagy pihent. Oké, csinálja, de írja már meg, hogy most megy, majd beszélgetünk később. Mondtam ezeket neki, de semmi változás. Egyszer visszaszólt, hogy majd megszokom, hogy ő ilyen. De szerintem nem nagy kérések ezek, főleg nem azért, mert ha ő kér valamit, én mindig igyekszem.
2020. okt. 31. 16:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban a macskától kezdve a hörcsögig volt mindenféle állat a háznál, de az ágyba nem cipeltem magammal őket. Arra volt példa, hogy tv nézés közben ölbe vettem a tengeri malacot, de nem aludtam velük. Engem zavarna.
2020. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan ismerősöm, aki megemlítette, hogy azért választotta a mostani párját, bár lett volna olyan, aki közelebb állt érzelmileg hozzá, mert ez a mostani elviseli, ha szeretkezés közben odafekszik közéjük a macska és ez miatt a macska élvez előnyt, nem zavarják el.

Mi több, egyszer kérdeztem télen, hogy miért nem a vastag kabátját vette fel, miért vacog ebben a vékonyban. Azt mondta, mert a vastagon elaludt a macska és nem akarta felébreszteni. Na itt kiakadtam. Ez már nálam túlmegy a normalitás határán.

A te történetedről is ez jutott eszembe. Szerintem felejtős a csaj.

2020. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Ahogy látom elég érdekes téma ez számotokra, írjatok sztorikat nyugodtan, kíváncsi vagyok.
2020. okt. 31. 17:15
 14/35 anonim ***** válasza:
77%
Férfiben is vannak ilyen macskamániások. Szerintem hasonlót kellene keresnie, mert ti nagyon különböztök. És az is teljesen jogos, ha elvárod, hogy valamit reagáljon a megkeresésedre.
2020. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértelek kérdező, de tanácsot nem tudok adni, ha ő nem változik magától nem fog menni. Fura a hozzáállása is, hogy szokd meg ő ilyen.
2020. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én exeméknél egyszer a macska belenyalt valami kajába az asztalon, láttam, szóltam, mire exem anyja: "a mi macskánk, nem lesz bajunk"... fújjj. Nagyon kiakadtam...
2020. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

A macska nem egészséges, mert állat...evvel nem értek egyet. Ha megvannak az oltásai és renbe van rakva, akkor semmi baja nem lesz az embernek tőle. Igaz én kutyás vagyok, van kettő, de nálam se jön fel pl az ágyra.

Az meg, hogy egy szó nélkül éltünik...hát már bocs, de az ember pihen, eszik, néz egy sorozatot, olvas, stb... Nem hinném, hogy mindenről mindig békéne számolni. Utána úgyis ír, hogy miért tűnt el. Nem kell állandóan óránként bejelentkezni sztm. Úgyhogy nem Te is sok lennél evvel.

Ha nem tudtok semmi kompromisszumot kötni, akkor meg nem egymásnak valók vagytok.

N

2020. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, kedves utolsó. Nem kell beszámolnia, talán nem fogalmaztam elég jól.Felőlem olvashat, vásárolgathat, de amikor folyamatosan chatelünk, akkor igenis úgy illik, hogy ha az egyik félnek dolga van, elköszön, majd beszélnek újra. A macskás dologhoz meg: Nem azt írtam, hogy beteg lesz tőle, hanem azt, hogy túlzás egy macskát puszilgatni, felengedni az asztalra, párnára,egyéb hasonló dolgok. Állat, nem ember. Nekem is van 2 kutya és 2 macska is, de biztos nem tartanám őket bent.
2020. okt. 31. 21:48
 19/35 anonim ***** válasza:

Nekem benntiek.

Azért ha egy puszit adok a fejére nem lesz tőle semmi baja az embernek.

Mivel ő bent tartja, te kinn, ezért nem lesz ez hosszútávon jó. Én senki kedvéért nem engedném, hogy a kutya pl kinn legyen, pedig nekem se kis kutyáim vannak.

Ez a cset dolog, ha ezt nem érti meg, neked meg fontos, hogy az olyan dolgokat is ott beszéljétek meg, akkor nem lesz hosszútávú.

N

2020. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Te szerintem inkabb elviseled azt a macskat minthogy szeretned, ez a kulonbseg koztetek. Ebben nem fog valtozni es ne is vard. Exem is feltekeny volt a kisallatomra hogy vele.milyen szepen beszelek meg milyen kedves vagyok. Ja egy kisalatt keves olyan dolgot tud tenni ami tenyleg feszültséget szitana bennem, uh nem annyira nehez mindig cukiskodni veluk. A masodik problemad engem is idegesitene, szerintem mondd el neki ne csak azt h ne csinalja hanem a miertjet is, h h erzed magad tole. En ha tudnam h a paromnak valami rosszul esik nem folytatnam
2020. nov. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!