Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy én tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy én tartom soknak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, aki nagyon szereti a macskákat,ezzel nem is lenne baj. A gond az, hogy már lassan féltékeny vagyok, mindig a macskák az elsők. Valamelyik nap lefeküdtem mellé az ágyra, 2 perc múlva már a macskát odarakta közénk. Puszilgatja,gügyög neki pedig mondtam neki, hogy nem egészséges, mert állat. Érvelt, hogy de a macska tiszta.. Erre inkább semmit sem mondtam.Nem azzal van baj, ha valaki szereti az állatokat, mert én is szeretem őket, de az, hogy a macska több puszit kap mint én, az szerintem gáz. Javítsatok ki, ha tévedek!A másik dolog a facebook. Nem vagyok egy nagy facebookos, de azt picit rosszul esik, hogy amikor írunk egymással, lazán eltűnik 1-2 órára nyomtalanul, miközben én várom a választ, majd megjelenik mintha mi sem történt volna, hogy ő olvasott vagy pihent. Oké, csinálja, de írja már meg, hogy most megy, majd beszélgetünk később. Mondtam ezeket neki, de semmi változás. Egyszer visszaszólt, hogy majd megszokom, hogy ő ilyen. De szerintem nem nagy kérések ezek, főleg nem azért, mert ha ő kér valamit, én mindig igyekszem.
2020. okt. 31. 16:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egy hullámhosszon a csajjal. Aki ilyen állatrajongó, az nem fog megváltozni és te sem. Nem illetek egymáshoz. Neki olyan kell, aki hasonló mentalitású az állatok és egyebek vonatkozásában, mert hosszabb távon ez nem fog működni.

Nekem a barátnőm (nők vagyunk) volt ilyen cicabolond. Elfogadtam, mert ritkán találkoztunk, de ha nála voltam, engem is rettenetesen zavart a teljesen más felfogása az állattartásról, mint az enyém. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az enyém a helyes, csak azt, hogy más. Nála pl. felmehetett a macska a konyhaasztalra, a mosogatón elmosott edényekre, tűzhelyre, stb. Csupa macskaszőr volt mindig minden, hiába takarított. Egy pohár teát nem tudtam nála jóízűen meginni, mert abban is szőr volt. Őt nem zavarta, engem igen. Ezek az elején minimális különbségnek tűnnek, de utóbb az ember agyára mennek.

2020. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

29

Nem akarom túlhúzni.

Elfogadom, ha többet tudsz mint én, ha netalán az állatok pszichológiája a szakterületed, vagy legalább egy BSC-d van ezen a szinten, de egy kutyaKIKÉPZŐKÉNT azért ne mondd már meg a tutit, főleg ilyen baromságot ne, hogy egy állat a szobába való. Az pedig, hogy ugyan annyi inger éri kinn mint benn nettó nevetséges. Bírom amikor kb átlag emberek előadják, hogy ők bizonyos területen milyen pengék ezzel a "jó lenne tanulni szöveggel" amikor náluk is esetleg a gyakorlati tapasztalat előnye van meg az elmélet pedig amit nem tapasztal lehet a kanyarba sincs.

Kinn lehet hogy megunja, de legalább éri inger. Benn napi 10 órában semmi nem éri max ha egy galamb nekirepül az ablaknak, de még azt se biztos, hogy látja.


Úgy tartod, ahogy akarod. Viszont szerintem a lakásban tartás sem sokkal jobb mint egy 8 méteres láncon tartani a kutyát és azt sétáltatni ergó bejárható terület kb ugyan az, viszont utóbbi legalább madarat láthat előbbi azt se.

Mielőtt meg jössz a sétáltatásos szöveggel ezt is és azt is el lehet vinni sétálni, sőt utóbbit ha gondolja estére mint házőrző el is engedheti míg benti kutya soha nem fog a panel elő engedve lenni estére.


Én egyet értek a kérdezővel és a tapasztalataival párkapcsolat téren.

31 pedig amit írt szintén igaz. Tele minden macskaszőrrel, 10 perc beugrás és cipő levétellel 1 kiló macskaszőr volt a zoknimon. Ha meg el kellett menni valahova 1 órás "ünneplő takarítás" mert a szövet kabát se óssza meg a 4-5 centis macskaszőröket.

2020. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#28

Az a helyzet hogy ha valaki allit valamit es a masik annak az ellenkezőjét mindket felnek kell a forrasokra hivatkozas. Uh sztem ne csak a masik feltol koveteld. Egyebkent nem kell sokat keresgelni, pl Csanyi Vilmos hires etologus is tobbszor nyilatkozta h nem az a lenyeg h a kutya bent van vagy kint van, hanem hogy a gazdi kozeleben mert a kutya termeszetes kozege az ember!! Mas kérdés h az en kutyam jobban erzi magat kint de akkor is bejar a lakasba. Es o maga dontott ugy, kiskoraban bent altattuk, egyik este mar nem volt hajlando bejönni... De ha nem lett volna kertünk es adott esetben bent el sem gondolom h rosszul hatott volna ra, nagy energiaszintu kutya, ragyog ha foglalkoznak vele es oszinten szolva minusz fokokban nem toltok tul sok idot vele kint uh jo h nalunk nem az a nezet van h marpedig a kutya nem johet be... Mert egyébként nem sok figyelmet kapna. Na mindegy en nem vagyok kutyakikepzo de zavar amikor valaki a semmire okoskodik.

2020. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Egyébként kerdezot ha ennyire zavarja akkor tenyleg megszoksz vagy megszöksz van. En nem puszilgatnam a macskamat sem a kutyamat de nem all a szor a hatamon ha valaki igen. Ha a parom tenne csak annyit kernek hogy utana mossa meg az arcat mielott en is csokot kapok.
2020. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem fogok vitázni. Ez a te véleményed, nekem is van. Tapasztaltam eleget és igen, normális tanfolyamokra jártam és nem csak kilépző voltam, hanem tréner is és hivtak elég sok kint tartott kutyához, a gazda volt a hülye nem a kutya.


Kérdező meg enyire nem bírja ezt elviselni, van olyan rész amivel egyet értek, akkor nem kell elviselnie, keresen hasonló gondolkodási párt. Mi bonyolult ebben?

2020. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!