Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mindig a kérdés feltevőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig a kérdés feltevőjét támadják, mért mindig ő a hibás?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan férfival van a nő, aki nem foglalkozik vele, akkor ő van támadva, hogy mért ilyen hülye, mért nem hagyja ott. Ha fordítva, ő nem foglalkozik a férfival, a férfi meg mindent megtesz, nyomul ezerrel, akkor is ő a hülye, mert minek szivatja a férfit. Ha a férfi megbántja a nőt, akkor is ő a hülye, mert biztos olyat csinált, hogy megérdemelte. És még sorolhatnám. Ez ilyen frusztráció, és annak adja ki a válaszoló, aki épp szembe jön?
2020. nov. 19. 09:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Alapvetően aki a probléma megbeszélése helyett egy publikus fórumon kérdezősködik, az hülye. Normális párok meg tudják beszélni a problémáikat, illetve szétválnak ha úgy érzik nem megfelelő számukra a kapcsolat.
2020. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%

Arra mit válaszolnál, amiket itt kérdeztél?

90%-ban itt a férfi a hülye, féreg! Mindegy ki a kérdező.

1. Ha csalja a nejét, akkor egy féreg...

2. Ha csalja a neje, akkor is a férfi a féreg...

Amiket felhiztál példának, ott hisztiről van szó.

A hölgy leírta, hogy nem foglalkozik vele eleget a férje. Hisztivel elérte... Semmi értelme...

Rengeteg hiszti van itt....

Mindegy mit mondd, tesz a férfi.. A nő panaszkodik. Semmi sem jó neki. Nektek.

2020. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De aki egy hülyének válaszol, az nem szintén hülye? Normális ember nem foglalkozik hülyékkel.
2020. nov. 19. 09:45
 4/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ez mindkét oldalt minősíti, a kérdezőt is és a válaszolót is.
2020. nov. 19. 09:46
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mind férfi, mind női oldalról elég sok felhasználó beletartozik az "unatkozó", a "frusztrált" illetve a "lelkisérült" csoportok valamelyikébe.
2020. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen, de jelentsük ki, hogy aki hülyének tart egy kérdezőt, mégis válaszol a kérdésre, úgy, hogy szapulja őt, az maga is hülye. Hisz normális ember nem áll szóba hülyével. Egyetértetek?
2020. nov. 19. 09:51
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnél a pont!!!
2020. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt mindig a pasi a szar alak ezen a fórumon, mert a nőnek nyalizni kell. 😆

Volt hogy meg is változott a hozzászólások hangneme, amint kiderült, hogy a másik nem tette fel a kérdést. Tettem én is fel olyan kérdést, amiben egyértelműen a nő az aljas, aztán ott is a pasi volt a hülye többek szemében, mire jött egy értelmes hozzászólás, és leoltotta azokat, aki itt vezetik le a feszültséget, a valóságban meg meg se mernek szólalni.

2020. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
#8 igazából nagyon esetleges, hogy melyik kérdésre kik cuppannak rá és olvassák még 20-30 válasz megszületése után is. valamikor begőzölt férfihordák, valamikor begőzölt nőhordák, nekem ez a megfigyelésem.
2020. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én nem nemek szerint kérdezem, bár a kérdésben valóban úgy szerepelt, de engem ez most nem érdekel. Az érdekel, hogy aki hülye kérdésre válaszol, az maga is hülye? ;)
2020. nov. 19. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!