Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyári melós férfiként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári melós férfiként csak hasonló színvonalú nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, aki előkelőbb munkahelyen dolgozik, értelmiségibb, az nem áll szóba egyszerű, melós férfiakkal?

2020. dec. 8. 00:31
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
53%

Egy gyári munkás többet keres, mint egy tanár.. Már nem azért, élelmiszermérnök meg átlag felett. 5-600e-től felfele.

Szerintem a tisztesség sokkal fontosabb, mint pedofilokat menteni vád alól és ezzel busás lóvét kapni. Vagy gyógyszer mellékhatásra szedd a következőt és így tovább, mert a cég fizet, hogy ezt

ajánlgasd.

Nem gyógyítani akarnak, csak a tünetet kezelni, abból több pénz van.

És sorolhatnám miket csinálnak értelmiségiek magukat piedesztára emelve.

Szepszisről meg mühibákról nem is beszélve. Felelősséget persze nem vállal egyik sem.

2020. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
59%

Uraim!


Egy gyári munkás magasabb erkölcsi szinten van. Jobban keres. Intelligensebb. Becsületesebb. Fontosabb munkája van....


Én mindezt nem vitatom! De akkor miért nem egy hozzá hasonló gyári munkás csajt keres!?


Miért akar minden melós mégis buta, pedofilokat mentegeető, mellékhatásos gyógyszert tukmáló, alacsonyabb erkölcsi és értelmi színvonalon lévő diplomás nőt?


Hiszen ott a sok tökéletes sormunkás csaj...


Könyörgöm, erre az egy kérdésre válaszoljatok nekem!?


(pedig ígérem, én pedofilokat mentegető, gyógyszert tukmáló, alacsony értelmi és erkölcsi szinten álló férfiként megelégszem a hozzám hasonló diplomás csajokkal, az összes tökéletes munkáslány a tietek lehet!)

2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
49%

Igen, 11-es, a tisztesség fontosabb, de ez most hogy jön ide? Meg hogy jönnek ide a pedofilok? Ahhoz az orbánnak van köze, ne a rengeteg normális értelmiségi embert degradáld.

Egyébként a 10-es válaszoló valami hasonlóról beszélt: sok munkásban ott munkálkodik ez a komplexus, és nem bírják ki, hogy ne kezdjék el a diplomásokat osztani.

Nekem volt munkás pasim, én pénzügyön dolgoztam egy nagy cégnél. Sosem becsméreltem a párom munkáját, miért is tettem volna. De ő majdnem minden héten hozzám vágta, hogy én nem lehetek fáradt, mert egész nap csak az irodában ülök, amit én csinálok, az nem munka. Meg hogy hiába van diplomám, ahhoz észt nem adnak, és neki is lehetne, mert "ahhoz csak magolni kell".

Elegem lett a tahó megjegyzéseiből és szakítottam vele, még utoljára belém rúgott, mert leúripicsázott, mert szerinte csak azért dobtam, mert neki nincs diplomája, az meg sem fordult a fejében, hogy egy igazi tahó volt.:D

2020. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan akad nő, aki jóval képzettebb és sikeresebb nálad és összejönne veled, de szerintem nem ez a jellemző.

Miért nem jó neked a gyártósorról válogatni nőket egyébként?

2020. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
34%
@13: bocs, de ezt azért sosem értettem. Sok párt láttam, ahol ugyanez ment (a diplomás fél fikázása a másik által), és sosem tudom felfogni, hogy valaki miért megy bele egy ilyen kapcsolatba. Nyilván ez a dolog elég gyorsan előkerül, mit gondoltál, hogy majd megváltozik?
2020. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, ha az értelmiségiek nem becsmérelnék, azt akik miatt van mit lekapni a boltban a polcról (és az felelősséget vállal annak minőségéért).

Ellentétben felelősséget nem vállaló értelmiségi pozíciókról. Nem nyílt volna ki a csipám.

A probléma abban gyökeredzik, hogy nem fogjuk fel: attól, hogy más-más szakma más-más igénybevételt jelent. Autodidakta általános vagy szakmai tudásban komplexebb személyiség, világlátás is lehet.

Mindkettő lehet értékes. De ha degradálják a melóst. Másik oldalról én is jogosan érvelhetek.

Mert nekem nincs gyomrom ahhoz, hogy olyan emberrel legyek, aki az előbb leírt dolgokat büntetlenül időszakosan végzi, engem nem erre neveltek.

Attól, hogy valami más teremthet értéket aláírom, de akkor a másik oldalról is tegyük helyére a dolgokat.

2020. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
32%

16-os, senki nem becsmérelte a munkásokat, itt egyedül pont, hogy te becsmérled a diplomásokat: konrétan most azokat, akik embereket gyógyítanak, életeket mentenek, mikrobiólóguskat, kutatókat, gyógyszerészeket, orvosokat, ápolókat stb. Mert amikor nyomod az idióta konteó szöveget, amit a 11-es válaszodban nyomtál, olyankor tulajdonképpen becsmérled ezeket a munkákat. Tipikusan azok az emberek szokták ezt csinálni, akiknek fingjuk sincs, hogyan kerül piacra egy gyógyszer.


A másik része az érvednek meg azért hülyeség, mert ha megnézed a börtönöket, nem diplomásokkal van tele. Nagyszüleim szomszédjai többször ültek már börtönben lopásért, rablásért, testi sértésért, volt felfüggesztettjük könnyű testi sértésért, állatkínzásért és 8 általánosuk van és gyárban dolgoznak, mégsem jöttem ezzel, hogy akkor most a gyári melósok bűnözők, pedig a te logikád szerint érvelhetnék ezzel, hiszen erre is bőven van példa.

2020. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%

Dehogyenm fikázta itt valaki a gyári munkásokat!


A kérdező!



Nézzétek meg, eleve úgy tette fel, hogy "gyári munkás színvonalú".


Eleve nem is feltételezte, hogy egy szinten van az értelmiség csajokkal

2020. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
0%

Ha szerinted konteo nézz utána mi a vezető halálok az intenzíven!

Olvass sajtót hány bűncselekmény kap olyan enyhítést, hogy vérlázító.

Regebben a kiskapukon keresztül mennyi adót csaltak könyvelők, mert "jól" végezték munkájukat és ezért nem jegelték az ügyfeleiket.

Talán azért nincs annyi értelmiségi börtönökben, mert az ügyvédek "jól" végzik a dolguk, ezen gondolkozz el.

Ha visszaolvasol talán sorok között meglátod mennyire degradálják az érme másik oldalát. Tudatlan, unintelligens, tahó szerintem ez is elég erős általánosítás és szerintem bicskanyitogató, bár nem alaptalan, ahogy az én érveim sem.

2020. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
66%
"Dehogyenm fikázta itt valaki a gyári munkásokat!" - mutasd meg, hogy hol fikázták, kérlek, mert én elolvastam minden választ és nem találtam még csak erre utaló félmondatot sem.
2020. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!