Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyári melós férfiként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári melós férfiként csak hasonló színvonalú nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, aki előkelőbb munkahelyen dolgozik, értelmiségibb, az nem áll szóba egyszerű, melós férfiakkal?

2020. dec. 8. 00:31
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
97%

27: játszunk el a gondolattal!


Jönnek az UFO-k, és az összes takarító+szemetes embert elrabolják. Eredmény? Kosz mindenol, belefulladunk a szemétbe, pár hónapig, 1 évig káosz, aztán szépen elkezdjük megoldani, majd megszervezik az emberek a komposztálást, gyűjtik a szemetet, vetésforgóban a ház elviszi a telepre, esetleg valaki beáll szemetesautó sofőrnek.


Forítsuk meg: a diplomás mérnökök tűnnek el. Nincs többé áram ellátás, nincs autózás, nincs se víz... És akkor hirtelen Béla, a szakmunkás azt mondja, hogy p$tsába, ide nekem egy fizika könyvet, átfutom gyorsan, és beszabályozom azt az atomerőművet. Hiszen eddig csak azért nem tanultam meg, mert nem volt kedvem ;)


(érted ugye!? nem, nem érted... de mondom, én nem nézem le a szakit, sőt a szakma nélküli szemetest sem. Azt nem értem, ha ezek ennyire kiváló emberek, akkor miért fújnak folyton, hogy a béna, hülye diplomás csajok nem kezdenek velük. Pedig gondolom nem csak a szalagmunkás férfi olyan kiváló, hanem a szalagmunkás nő is)

2020. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
85%

"ki mondta hogy nem jó. kinek ne kellene egy műkörmös csaj milliós fizuval"


Nézd meg a kérdést is! Már ott is azon megy a kesergés, hogy ő miért nem kaphat diplomás csajt...



műkörmös milliós fizuval... mesélj még ;)

2020. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

Mérnökök, tudósok általában nem nézik le a munkást, mivel létre hozzák gépekkel, amit ők megálmodtak. Kivitelezik, ellenőrzik jobb esetben. Egyfajta szimbiózis. Én is annak tanulok és tisztelem őket, nem tűröm ha lenézik, főleg nem kereset miatt (gyesen nem tudna eltartani annyi pénzből).

Tapasztalataik lehetnek innovatívak is gyártás során. Szóval ez az "Analfabéta disznóterelő van ez alatt" kiverte a biztosítékot. Számomra az aki nyugodtan alszik miután emberéletekért ügyfele kap 5évet nekem ez visszatetsző.

2020. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
44%

"Nem vagyok papagáj, hogy másokat ismétellgessek." - nem azt kértem, ismételgess másokat, azt kértem, idézd be, hol szólták le a munkásokat ezen kérdés alatt.

Gondolom, te sem tudod megmutatni, mert senki nem szólta le a munkásokat, de most kaptál az alkalmon és kiadtad a sok frusztrációdat.


Egyébként már írták előttem, de igaz: a többen mindig benn van a kevesebb, de a kevesebben nincs benn a több. Mi lenne, ha nem takarítanák el a szemetet, mi lenne, ha nem festenék ki a körmömet? Eltakarítanánk magunk után és kifestenénk a körmünket. A szemétszállító nem fogja megoperálni a vakbeledet, vagy írni neked egy normális kódot, de utóbbiak el tudják maguk is takarítani a szemetet.

2020. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

5-ös, 7-es, 10-es, kérdező.

Utalás tévesen anyagiakra, tudás hiányára, lenéző megnyilvánulások.

2020. dec. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
62%

Értem én báttya az elméletet!


De ha takarítasz, szemetet szállítasz,buszt vezetsz,falat raksz ,festesz,ganézol a disznók alól,gyümölcsöt szedsz,aratsz,szállítasz,aszfaltozol,akkor hogy operálsz vakbelet?

Sehogy testvér.

Ugyanis több az egyszerü tevekenység,tennivaló ,mint a vakbéloperáció.

Kódok nélkül lehet élni,kaja nélkül meg nem.

Ez is egy verzió.

2020. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
92%

De tényleg arra senki nem válaszolt hogy a gyári melosnak miért nem jó a gyári melós lány. Hogy miért kell neki jól kereső diplomás.


Fordítsuk meg, ha egy nő kérdezte volna hogy gyári meloskent csak gyári melós pasija lehet vagy kaphat diplomasat is magának akkor egyből el lenne hordva mindenféle aranyasonk.

2020. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
91%

"Kódok nélkül lehet élni,kaja nélkül meg nem." - az, hogy kipakolod a polcra a kaját az a könnyebb része a dolognak. Megtervezni a technológiát, hogy legyen kaja közel 8 milliárd embernek meg megint egy olyan munka, amihez az ember az egyetemen tölt éveket. Megint egy csomó mérnökről beszélünk.

Persze, lehet élni kódok nélküli világban, én nem szeretnék.

2020. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Ne fordítsunk semmit.A gyári melós elmegy valahova szórakozni,es összejön valakivel.Elsődlegesen szerintem nem a diploma lesz a központi kérdés.

Én ezt saját tapasztalatbol írtam, diplomásként.

A másik oldalrol sem volt ilyesféle érdeklődés a középpontban.

Mégegyszer,ez az én tapasztalatom,ami nem jelenti azt,hogy ez a jellemző.

Az megintcsak más kérdés,hogy az ismerkedés során a környezet,az érdelődesi kör szelektál.

Nem kizarható,de nem valószínű,hogy a gyári munkás színházi előadás soran fog ismerkedni,ill a jogászlány a sarki kesdobálóban szürcsölgeti a koktélját.

Ezt a kérdésfeltevő eleve elrendeltetettnek véli.Pedig vannak kivételek.

Elhiszem,hogy a Horthy korszakban dívó cím,és rangkórság,a "házasodjunk jól,ne rangon alul,hogy a vagyonocska gyarapodjon", nehezen múló dolog,és nehéz legyűrni, dehát mi egy ilyen ország vagyunk.Kicsit "tradicionális",kicsit "avitt".

2020. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
93%

A kutyát nem érdekli a rang 2020 (lassan 21-ben).


Elkezdek tudmálni egy csajjal, aki soron dolgozik, jellemzően hamarabb veszem le, hogy milyen munkája van, mint ahogy egyáltalán szóba kerülne. Melós ugyanez.


Még a témának sem kell szofisztikáltnak lennie, elég ha fociról, zenéről, báriről beszélünk. Egyszerűen a szóhasználata, a kifejezésmódja elárulja. Szó nincs itt vagyon a vagyonnal házasodásról, mert ha így lenne, akkor lehet, hogy tényleg egy gyári operátort választana az ember mondjuk egy tanár helyett

2020. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!