Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szerintetek min változtassák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerintetek min változtassák ahhoz,hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

küsöm 19 éves vagyok 172 magas 60 kg súlyú a testalkazom sovány de azért erős vagyok sötét barna rövid haj zöldesbarna szem

Belsöm jó szívű nolmális udvarias türelmetlen robbanékony szeretet éhes

Hobbik zene hallgatás vers írás rajzolás videojáték filmnézés videó nézés



2020. dec. 14. 18:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ilyen kishitű! Ismerkedj és ne a sültgalambot várd!
2020. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen úgy érzem elég korai még ilyet kijelenteni. De ha így állsz hozzá te is olyan leszel mint az itteni nő gyűlölő palik.
2020. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12 ki az a srác mert kerestem nő gyűlölt nem találtam itt
2020. dec. 14. 18:53
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
gyurjal wazzee
2020. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nos van itt baj azért. A szeretetéhség általában önbizalomhiányból fakad. Ezen változtatni kell. A türelmetlenségen, robbanékonyságon szintén. A jószívű, normális, kedves bullshiteknek alap dolgoknak kell lennie, nyilván ez nem pozitívum, ez alap.

A magasságod olyan amilyen, azon változtatni nem tudsz. Sok nőnél ez kizáró tényező lesz, de nem mindenkinél. Ahogy a súlyod is.

2020. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hogy
2020. dec. 14. 19:18
 17/20 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek a fenti hogy szó miat
2020. dec. 14. 19:20
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak: Gyúrj rá a személyiségedre meg a kommunikációdra, mert ha csak fele olyan tragikusan beszélsz, mint ahogy írsz, akkor az nem túl vonzó.
2020. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
De most felsoroltál egy csomó jó tulajdonságot. Miből mondjuk meg, hogy mi veled a baj? Nem ismerünk, évek alatt sem tudnánk neked a belsőddel kapcsolatban tanácsot adni. Írták előttem: művelődj, tanulj írni, kommunikálni! Szedd össze magad, és az önbizalmad! Tudom, nehéz, de ha megszereted magad, más is tudni fog.
2020. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kéeredző #10 "Szerintem nem vagyok elég és sosem lesz párom" - hát amíg az önsajnálatod és a kisebbségi komplexusod mocsarában dagonyázol, addig biztos, hogy nem. Ki a fenének kell egy olyan társ, akiből csak a negatívizmus süt? AZ ilyet hívják egyébként energiavámpírnak is...
2020. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!