Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak nem költenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak nem költenek a nőkre?

Figyelt kérdés

Az a meglátásom, hogy a mai férfiak sem randizási időszak alatt(bár ekkor jellemzőbb), sem a párkapcsolatban nem akarnak költeni 1 ft-ot sem a barátnőre.

Mennyire értetek ezzel egyet?

Bár kérdésem provokatív, nem annak szánom és nem arra gondolok, hogy eltartsa a nőt meg vegyen luxus dolgokat, hanem alap dolgok esetén is ez jellemző pl. Étterembe menni vagy moziba, bevásárlást fizetni stb.



2021. jan. 3. 17:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Senkivel nem beszélgettünk erről, így csak saját tapasztalatot tudok mondani.

Az első fiúm elég szegény volt, 2-gyerekek voltunk még kb, kis taknyos tinik. Evidens, hogy nem szórja rám az anyja pénzét, meg hát minek is. Totál más egy tini szerelem.


Na aztán, a férjemnél a probléma másik oldala volt jelen. Úgy kellett őt leállítani, az ajándékok nagyon túlzóak voltak, mindig fizetni akart, mindig vinni akart valami fizetős programra.

Az első tüdőgyulladásánál, amihez rohantam át hozzá, és én ápoltam, rendeztem a háztartást, és végre használhattam a kártyám, ott megszűntek a problémák. Kb itt költöztünk össze, és "engedte" hogy én is beszálljak a dologba.

2021. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
17%
Melyikőtökre érdemes költeni most úgy őszintén? Meg milyen randizási időszak amikor senkinek sem adtok esélyt csak akkor ha 10/10-es? Finnyáztok bunkók vagytok azokkal akik szerintetek nem üti meg a ti királynő szintetek... Inkább veszek magamnak helyette egy új S.Oliver vagy Levi's felsőt mint bármelyikőtökre egy forintot is költsék királylányok...
2021. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
93%
Rám nem nagyon költött egyik se.
2021. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: pont a te ,,fajtádról’’ szól a kérdés. Ne is csodàlkozz, hogy ilyen mentalitással soha nem lesz barátnőd.
2021. jan. 3. 17:26
 5/68 anonim ***** válasza:
92%

Az összes pénzt feláldoznám, ha boldognak látnám a barátnőmet. És én is boldog lennék mellette... De barátnőm sincsen. Esélyt sem kapok még randira sem sajnos. Így nem tudok fizetni sehol semmit, mivel nincs kivel elmenni.

29/F

2021. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: Nagyon sajnálom! Remélem sikerül, majd párt találnod idővel. :) Nem egyszerű a mai világban.
2021. jan. 3. 17:29
 7/68 anonim ***** válasza:
27%
A magyar férfiak ilyenek. A külföldieknél nem tapasztaltam ilyet.
2021. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

7-es: Igen, elképzelhető. Még nem volt külföldi pasim, így nem tudok nyilatkozni ezzel kapcsolatban.


2 éve kapcsolatban vagyok és kezd rohadtul elegem lenni ebből a helyzetből....sőt mèg elvárná, hogy én költsek rá.

2021. jan. 3. 17:33
 9/68 anonim ***** válasza:
35%
Pedig az 5# is arról beszél mint én csak nem ilyen szókimondóan.... Ezen kéne elgondolkodni.
2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
81%
#8 hagyd ott a francba. Más nőket kitartanak, autót kapnak meg ilyenek, te meg még költs rá, mintha az anyja lennél? Az ilyen nem férfi.
2021. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!