Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak nem költenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak nem költenek a nőkre?

Figyelt kérdés

Az a meglátásom, hogy a mai férfiak sem randizási időszak alatt(bár ekkor jellemzőbb), sem a párkapcsolatban nem akarnak költeni 1 ft-ot sem a barátnőre.

Mennyire értetek ezzel egyet?

Bár kérdésem provokatív, nem annak szánom és nem arra gondolok, hogy eltartsa a nőt meg vegyen luxus dolgokat, hanem alap dolgok esetén is ez jellemző pl. Étterembe menni vagy moziba, bevásárlást fizetni stb.



2021. jan. 3. 17:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%
Elvált középkorú nő vagyok. Volt egy nagyon helyes barátom. Rettenetesen sóher volt. Gyümölcsöket kaptam mindig,mert volt egy kertje. Egy idő után rájöttem, egy fillért sem költene rám. Persze én sosem voltam egy kérincselős típus. Meséltem egy ismerősömnek. Kissé mosolygott rajtam. Ő a 3. párjával van együtt. Neki mind a 3 férfi már az első héten ruhatárat vett. Mondta, Ő tud kérni és meg is kap mindent! Balhézni sem fél. Azért kivágta a hisztit, hogy a pasija vett magának egy dzsekit, neki meg nem. Milyen dolog az egy együtt élésnél, hogy ha vesz valamit magának akkor Ő ne kapjon. Mindezt úgy, hogy Ő nem dolgozik! A férfi az összes pénzét rá költi , amióta együtt vannak a nő még fél km-t sem tesz meg. "Nem is lenne vele, ha nem vinné mindenhova autóval." Tanulság: Nem is tudom. Döntsétek el ti.
2021. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

"Neki mind a 3 férfi már az első héten ruhatárat vett. Mondta, Ő tud kérni és meg is kap mindent! Balhézni sem fél."


Tanulság: bölcsen kell társat választani. Aki belemegy ilyen játékba, az meg is érdemli.

2021. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
86%

"behozhatalan hátrányban leszel. aztán ott van az öregedés, aki vonzó negyvenes akar lenni és nem akarja hog dobják egy fiatalabbért, annak sokat kell költenie a külsejére"


Ez is egy szempont. A másik út, hogy olyan férfit választ, aki tiszteli és megbecsüli. Hogy hol lehet ilyen férfit találni? Aki megtanulja önmagát megbecsülni és emellett másokat is megbecsül, az könnyen rá fog bukkanni.

Azt szeretem az életben, hogy a körülményeink a hiedelmeink tükörképei. Ha valaki retteg attól, hogy ő értéktelen és lecserélhető, akkor lépten nyomon ki fogják használni. Ha viszont valaki egészséges módon szereti önmagát, azt mások is kedvelni fogják. Sok múlik a kisugárzáson.

2021. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
85%
lehetsz bármennyire kedves, aranyos 50-es, ha lóg az arcod két oldalt, nem leszel vonzó. mondd már meg nekem az elvált pasik 90%-a miért keres válás után fiatalabbat? mikor tucatjával vannak korabeli elvált, sikeres, csodás nők? a külső, csakis a külső. lehet hogy tisztelni, szeretni fog a férjed, de ha jön akár egy korodbeli aki jobban tartja magát, ne mondd hogy nem fog elcsábulni. és ha elcsábul, lehet elkezdni sokallnia hibáidat is és lelép az új nővel. nézzetek már a statisztikára. ha ufo lennék és az emberi fajt tanulmányoznám, mit írnék erről a jelenségről egy szakkönyben? a 40-es házaspárok fele elválik, az elvált férfiak rendszerint 5-10 évvel fiatalabbat vagy annál is fiatalabbat keresnek. az ok valószínűleg abban rejlik, hogy a fiatal egyedet vonzóbbnak találják. a vonzóbb nők sportolnak, sokat költenek a külsejükre. amelyik nőnek sikerül többet költenie magára, az versenyelőnybe kerül azzal szemben aki nem. a kispénző női egyedek belsővel kompenzálnak alacsony sikerrátával gyengécske férj egyedek melett.
2021. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
88%
Az igaz, hogy én randin költenék nőre, meg nem sóherkodnék akkor sem, ha már együtt lennénk, de az ilyen ingyenélő, hisztiző, követelöző nőket b..nám ki mint macskát sz.rni.
2021. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, senki nem mondta hogy egy nő követelőzik. tudod ezt úgy csinálja az értelmesebbje, hogy "drágám, adsz egy kis pénzt kozmetikusra, tiszta ragya a bőröm (kedves haj, mosoly, fejsimi), puszika, majd jövök. Az eredmény ugyanaz. Ha nem ad, akkor meg hamarosan lapátra kerül és majd egyszer rájön mi volt a baj...
2021. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
kedves haj helyett kedves hangot akartam írni.-)
2021. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
72%
A 41-es írta, hogy az ismerőse kiverte a hisztity amiért ő nem kapott kabátoty meg a balhézástól sem riad vissza.
2021. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
73%

46: normális kapcsolatban ez oda-vissza megy, kiv. ha megbeszélik egymással a felek, hogy a nő htb. Ennyi erővel a nő is gáz, ha a férfi kér tőle pénzt kondira, és nem ad? ... (kedves haj, mosoly, fejsimi), puszika...


(nőként írom)

2021. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszokat írtatok, köszi mindenkinek!

Tényleg sokat számít sajnos a jó külső, de ebbe bele sem gondolnak a férfiak, hogy ez a nőnek mennyibe kerül.

2021. jan. 3. 22:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!