Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak nem költenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak nem költenek a nőkre?

Figyelt kérdés

Az a meglátásom, hogy a mai férfiak sem randizási időszak alatt(bár ekkor jellemzőbb), sem a párkapcsolatban nem akarnak költeni 1 ft-ot sem a barátnőre.

Mennyire értetek ezzel egyet?

Bár kérdésem provokatív, nem annak szánom és nem arra gondolok, hogy eltartsa a nőt meg vegyen luxus dolgokat, hanem alap dolgok esetén is ez jellemző pl. Étterembe menni vagy moziba, bevásárlást fizetni stb.



2021. jan. 3. 17:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
96%
Én még a lány barátomra is költök, nem hogy ha párom lenne.. :D Első randikon eddig mindig fizettem kávét, koktélt akármit, utána meg szerintem felváltva illendő. Persze későbbiekben is meg szoktam lepni valamivel a hölgyet (pl. szál virág), de én szeretek adni.
2021. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

9-es: azért szebben fogalmazott, mint te...megértem a helyzeted, de ha így állsz hozzá, akkor tényleg nem lesz barátnőd.


10-es:igen gondoltam rá :/ csak attól fèlek, hogy csak ugyanilyet találnék, mert kb. esélytelen normális pasit kifogni manapság

2021. jan. 3. 17:41
 13/68 anonim ***** válasza:
95%
#12 ez nem igaz, vannak normális férfiak. Amíg nem találsz olyat, inkább legyél egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2021. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:
11-es: jó olvasni ilyet is :) csak nem ez a jellemző
2021. jan. 3. 17:43
 15/68 A kérdező kommentje:
13-as igen vannak persze, csak félek, hogy nem találok :( 23 éves vagyok amúgy
2021. jan. 3. 17:43
 16/68 anonim ***** válasza:
82%
a sóher pasikkal nem érdemes kezdeni. eljátsza hogy neki oylan nő kell aki nem golddigger és bizonyítsd be, azaza fizess mindent magadnak, de azért fizess egy csomót a külsődre hogy szép legyél, szolgáld ki, mert ha nem, akkor nem vagy elég gondoskodó, mert csak így tudnak megbízni benned. hát a francokat. utána meg lecserélnek egy huszévesre. sosem hallotam jobb tanácsot annál, hogy a pasit úgy lehet a legjobban megtartani, ha ráveszed hogy minél többpénzt, időt, energiát szánjon rád. mert a férfiaknak minden befektetés és semmihez sem ragaszkodnak úgy mint a pénzhez.
2021. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
21%

A FÉRFIAK költenek, csak azért azt se felejtsük el, hogy sok a femináci, akik nem engednek fizetni, meg felezgetni akarnak, mert ugye "Nem vagyok eladó, ki tudom fizetni, van diplomám és munkám!".

Na az ilyeneket 1X megdugom, majd soha többé nem keresem.

2021. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
17-es ebben egyetértek, tényleg hallottam ilyet srácoktól is, hogy tök ciki volt az első randin, hogy a csaj nem engedte fizetni, hanem fizette a sajátját
2021. jan. 3. 17:50
 19/68 anonim ***** válasza:
90%
Én általában meghívtam valamire a nőt, akivel épen találkoztam, nem csinálok ebből problémát, még akkor sem, ha nem lesz a randi végén semmi, ha más nem felfogom úgy, hogy beszélgettem valakivel egy kávé vagy üdítő mellett.
2021. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
28%
9#. Vagyok... Még mindig nem érted a lényeget mert mindketten a másik oldalán állunk ennek a kérdésnek. Te párkapcsolaton belül tartod problémának én pedig egyedülálló férfiként közelítem ezt a kérdést. Hogyan legyek úgy nagyvonalú egy nővel ha egy beszélgetésre sem ad lehetőséget mert nem én vagyok a sármos g$ci akitől nedvesedni kell első pillantásra. Tudom még bonyolultabb lesz megérteni hogy mire akarok kilyukadni mikor te a párodtól nehezményezed de én általánosságban párkapcsolattól függetlenül fogalmaztam végig mert úgy írod hogy a "mai férfiak" ebben ezek szerint mind bele tartozik ha van párja ha nincs...
2021. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!