Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak nem költenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak nem költenek a nőkre?

Figyelt kérdés

Az a meglátásom, hogy a mai férfiak sem randizási időszak alatt(bár ekkor jellemzőbb), sem a párkapcsolatban nem akarnak költeni 1 ft-ot sem a barátnőre.

Mennyire értetek ezzel egyet?

Bár kérdésem provokatív, nem annak szánom és nem arra gondolok, hogy eltartsa a nőt meg vegyen luxus dolgokat, hanem alap dolgok esetén is ez jellemző pl. Étterembe menni vagy moziba, bevásárlást fizetni stb.



2021. jan. 3. 17:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
És jelentettelek
2021. jan. 3. 19:10
 32/68 anonim ***** válasza:
91%

2 ilyen véglénnyel is volt szerencsém találkozni...

Az elsőn már akkor is látszott hogy sóher, amikor megismertem. Na nem azért, mert nem volt pénze. Kényelmesebb volt neki az enyémen élősködni. Nem várom el hogy mindig a pasi fizessen. Van nekem saját pénzem. Az viszont kiakasztó, hogy egy tusfürdőt nem tud magának megvenni...

2021. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

33-as Sajnálom, hogy neked is átkellett ezt élned! Sok ilyen véglény van sajnos.

Várom a további tapasztalatokat/ válaszokat.🤗

2021. jan. 3. 19:29
 34/68 anonim ***** válasza:
39%
De, van aki költ. Persze nálunk pl ez oda vissza müködik.
2021. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
90%
Hát az első randin pedig illik a férfinek fizetnie, Nekem legalábbis nagyon kellemetlen lenne, ha a nő rendezné a számlát
2021. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell választani. Azért van még olyan férfi, és nem fehér holló, aki hajlandó költeni a barátnőjére, feleségére. Nyilván itt most nem arról beszélek, hogy Gucci táska meg fizessen a férfi mindent, hanem hogy felesben, oda-vissza... meg nyilván az adott férfi anyagi helyzetéhez mérten. A minimálbérestől nem lehet elvárni, hogy a Nobub vigye a nőjét.
2021. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
25%

Nő vagyok, de nekem abszolút nem érthető, hogy milyen alapon várják el sokan, hogy egy kapcsolatban a férfi fizessen. Miért is?


Parommal nagyságrendileg hasonlóan keresünk. Nekünk teljesen alap, hogy a közös dolgok felesbe mennek, a saját dolgokat meg mindenki maga fizeti. Persze, az első randin ő fizetett, meg néha kedveskedik ezzel-azzal (pl. nőnapra egy szál virág, Valentin napra valami apróság), de természetesen ezek fordítva is működnek. Én is meglepem néha valamivel, ha tudom, hogy örülne neki.


Szerintem egy kapcsolatban az a normális, ha a felek együtt akarják megteremteni a közös jövőt és mindketten adnak hozzá.

2021. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
82%
utolsó, ez egészed addig van így, amíg nem szülsz. utána már visszaesel a karrieredben nagyon, behozhatalan hátrányban leszel. aztán ott van az öregedés, aki vonzó negyvenes akar lenni és nem akarja hog dobják egy fiatalabbért, annak sokat kell költenie a külsejére. a januári költésem most épp 40 ezer lesz, veszek ezért egy mellfeszesíő krémet, egy narancsbőr elleni krémet és egy naracsbőrmasszírozót hozzá, egy stria elleni krémet a hasamra. minden hónapban kell vennem valamit, vitamint, arckrémet, szérumot, arcvasalót, hajfestéket miegymást. ha ezt is a saját ki fizudból gazdálkodod ki, akkor semmi tartalékod nem marad, miközben a férjed jelentős előnyhöz jut hogy élvezi a szépasszonyt minimális befektetéssel.
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó: nyilván a szülés időszaka más. De tudod van emberismeretem és normális partnert választok. Nyilván a házasság már más kategória, jogilag is vagyonközösség (nem is szülnek házasság nélkül egyébként). De amíg az emberek járogatnak, addig nem értem, miért kellene bárkinek is egyoldalúan fizetni a másik dolgait.
2021. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
80%
azért mert ha egy férfi dús derékig érő csillogó hajó lányt akar ragyogó bőrrel, csinos ruhákban, akkor gondoljon arra hogy ez nincs ám ingyen. különben meg akkor válasszon olyat, aki csúnyább.
2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!