Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak nem költenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak nem költenek a nőkre?

Figyelt kérdés

Az a meglátásom, hogy a mai férfiak sem randizási időszak alatt(bár ekkor jellemzőbb), sem a párkapcsolatban nem akarnak költeni 1 ft-ot sem a barátnőre.

Mennyire értetek ezzel egyet?

Bár kérdésem provokatív, nem annak szánom és nem arra gondolok, hogy eltartsa a nőt meg vegyen luxus dolgokat, hanem alap dolgok esetén is ez jellemző pl. Étterembe menni vagy moziba, bevásárlást fizetni stb.



2021. jan. 3. 17:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
20: igen, általánosságban írtam a kérdésem, tehát a randizási időszakra is vonatkozik. Megértem a problèmádat, de nem tudok rá mit írni.Lehetséges esetleg, hogy nem a külsőddel van baj, hanem a hozzáállásoddal/ személyiségeddel? Nem sértésből kérdezem. Esetleg nem jó helyen keresgélsz?
2021. jan. 3. 17:59
 22/68 anonim ***** válasza:
17%
A mai nők nem főznek és nem teszik szét a lábukat akármikor, amikor csak a pasijuk megkívánja a szexet?
2021. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
77%

A mai férfiak: ha meghív egy kávéra, fizesd ki magadnak, mert különben aranyásó vagy, de ne fizesd ki te a kávét valójában, mert akkor femináci vagy, és elnyomod a kis frusztrált lelkét.

Ha kegyeskedik meghívni egy kakaóra, akkor azonnal feküdj le vele, de ne feküdj le vele, mert krva vagy, de ha nem fekszel le vele krva vagy...

Emellett pedig vannak a normális férfiak, akik nem halnak bele, ha egyszer én fizetem a kávémat, vagy felesben fizetünk és nem sértődnek meg, ha munkáról beszélgetünk (mert tjok rá mennyit keres, azért mondjuk már el, mit dolgozunk...).

2021. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

22: no comment

23: ezen jót nevettem, bár inkább sírni kéne rajta.... :)

2021. jan. 3. 18:37
 25/68 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy eléggé komoly vita volt köztünk az exemmel (és nem hazudok, ez is belejátszott a szakításba).

Akkor jöttünk össze, amikor elkezdtem az egyetemet, ő meg már befejezte és 2 éve egy komolyabb cégnél dolgozott informatikusként.

Első randin mindent fizetett, utána felváltva - és ez így nekem teljesen ideális volt, én alapvetően ezt a rendszert támogatom. Bár néha fájt a diákmunkás fizetésemből kipengetni az összegeket, de szó nélkül megtettem.

Aztán összeköltöztünk az én egyik ismerősöm lakásába jelképes összegért (amíg ő külföldön van, addig legalább lakjon valaki ott mondattal). Konkrétan rezsivel (+közös költség) együtt fizettünk fejenként 35 ezret. Összehasonlításként az én fizetésem kb 100 ezer volt egyetem mellett, míg neki 400 ezer (nettóban mindkettő).

Lementünk vásárolni, ha én fizettem, akkor betett mindent a kosárba, letojva magasról, hogy én nem venném meg soha a 7000 forintos marha steak-húst, sem a speciális sajtjait, amiből 10 dkg 1500-2500 forint stb. Amikor jeleztem neki, hogy ő fizet az elején, akkor még 5 zsemlét se tehettem bele a kosárba azzal, hogy ennyi felesleges :D Minek akarok ennyit venni?! Húst? Dehogy veszünk most! A legolcsóbb (165 ft) dobozos tej nekem? Soha.

Ha azután jeleztem, hogy fizessen ő, hogy telepakolta a kosarat a vacakjaival, akkor azt sértődötten levágta az áruház közepén és otthagyott. Én meg csak pislogtam, hogy ezt értelmezni nem bírom. Utána vagy 3 napig nem szólt hozzám és sértődötten csapkodta a hűtőajtót.

Ajándékozásnál is hirtelen megjelent ez: míg ő adott egy csokit pl névnapomra, addig ő összeszorított szájjal meredt rám vagy látványosan szomorkodott, hogy nem a legújabb konzolos játék gyűjtői kiadását vettem meg neki cirka 45 ezerért, pedig ő azt annyira szeretné, többször mondta nekem stb. Ja, igen: konzol-függő volt. A retrótól a legújabbakig mind megvolt neki, az összes játék gyűjtői kiadásban (a dobozoktól egy idő után mozdulni se lehetett)...

Semmi jele nem volt ennek az összeköltözés előtt, előtte mindent felesben fizettünk és volt 2 konzolja, szerényen élt a szüleivel.

2021. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
62%
undorító milyen pasik vannak, én is belefutottam párba. pedig a tenyerükön kéne hordozniuk elvileg. én sosem fogom a lányom arra biztatni, hogy felezgessen. legyen karrierje, legyen pénze, de olyan pasit válasszon, aki el tudja tartani a családját és el is akarja és a többségi anyagi terhet a férfi viselje. inkább a szépségére költsön többet, hogy vagyonosabb pasija lehessen. van elég hülye nő, akit a tisztesség dumával meg lehet vezetni, hogy kiszolgálják ezeket az ingyenpuncit akaró zsugori f.aszkalapokat, akik utána ugyanúgy félrekúrhatnak mint a gazdagabbak. semmivel sem jobbak ám.
2021. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
84%

Randizáskor mindig én szoktam fizetni a hölgyek részét is, szerintem ezt így illik. Összeköltözéskor pedig nálam az a szabály, hogy a havi megélhetési költségeket felezzük. De attól, hogy már párkapcsolatban élünk, szerintem semmiből nem áll időnként meglepni a nőt egy virággal, vagy valami különlegessel. Nem azt mondom, hogy szórni kell a pénzt, hanem sokkal inkább fegyelmezettnek lenni a havi költekezésben - hogy ezáltal az ilyen plusz "kiadások" ne jelentsenek gondot a hónap végén.


Gattyán György mondta: "minden fillér, amit elköltesz, előbb-utóbb visszajön az életedben. Egy buszjegy ára is visszajön."

A barátok és a párkapcsolat terén ez különösen igaz.

2021. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
25-ös: döbbenten olvastam a történeted. Nagyon sajnálom, hogy ilyen ,,olcsójánossal’’ voltál. Remélem a következő párod rendes lesz és a tenyerén hordoz majd.
2021. jan. 3. 18:56
 29/68 A kérdező kommentje:
26-os: minden szavaddal egyetértek, nekem is ezt tanították otthon.
2021. jan. 3. 18:57
 30/68 A kérdező kommentje:
30-as válaszoló: pont a hozzád hasonló 0 IQ-val rendelkező zsugori egyedek miatt született a kérdès :) örülök, hogy magadra ismertél és bàntja az egódat az igazság
2021. jan. 3. 19:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!