Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő nem akar kapcsolatot, csak néha vágyik egy kis khmm-re?

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy férfi ismerősömmel, aki mostanra letiltott. Bár az ő részéről féltékenység tudható be, mert tetszem neki évek óta, sajnos ez a vonzalom nem viszonzott. Részben azért, sőt nagy részben azért mert tiszta olyan mint a tesóm. Kinézetre és viselkedésre is, és gyerekes, csak a számítógép a fontos, meg a játékok stb... 25 éves vagyok, de nem vágyom kapcsolatra. Boldog vagyok én egymagam is, de... Nekem is vannak szükségleteim, amit nem mindig elégit ki a kis játékszerem a fiókomban. Ilyenkor mint pár pasi is általában, elmegyek egy szórakozó helyre és felcsípek valakit, vagy ő engem akivel együtt vagyunk egy éjszakát, és aztán soha többé nem látjuk egymást. Ez nem sűrűn fordul elő, talán 5-6 havonta (a koronavírus miatt, sooookal ritkában) Mindegy hogyan léptünk bele ebbe a beszélgetésben, de szerinte ez nem helyén való, és hogy ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Miért van az, hogy ha egy pasi él ilyen életet az teljesen rendben van, (csak néhányan, néznek ferde szemmel, közölük is inkább a nők, a pasik csak lepacsiznak egymással) de ha egy nő csak egy éjszakára jön össze valakivel, rányomják nagybetűkkel a bélyeget hogy egy r*b*nc! Én is vágyom a jó szexre mint a pasik. Olyan nagy probléma hogy én is vágyom néha valaki közelgésére, egy kielégítő éjszakára, elvárások és következmények nélkül? A pasi is tudja mi van, nem verem át. Elmondom hogy csak partnert keresek éjszakára, szex és utána megyünk a dolgunkra. Neki ez rendben van, akkor beszélgetünk kicsit, táncolunk, majd lelépünk. Akkor lennék r*b*nc vagy k*rv* ha ezt naponta csinálnám, kihasználnám a helyzetet (részben igaz, kihasználom a pasit az igényeim kielégítésére, de abba ő is bele egyezett, én pedig lelkesen meghálálom szóval...) nem kérek érte pénzt, nem kérem hogy fizesse a piámat vagy a taxit haza felé ha nála voltunk. Csak szex van és ennyi! Érdekelne a véleményetek hogy ti mit gondoltok erről. Kérhetem hogy írjatok nemet és életkort a válaszotokhoz? Csupán kíváncsiságból hogy milyen életkorú és nemű emberek válaszolnak, és mit.

2021. jan. 4. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Kedves ötös. Ez is egyfajta nézőpont. Lehet rám is vár valaki odakint, csak még nem találtam meg. Sokat dolgozom, 80 %-ban a munkámnak élek, nekem ez így kényelmes. Nem tartozom senkinek magyarázattal hogy hol voltam, miért túlóráztam megint, kivel találkozom, hova megyek. De biztosra veszem hogy nem fogom egyedül leélni az életemet. Csupán nekem ez egyenlőre teljesen megfelelő életmód.
2021. jan. 4. 20:38
 12/66 anonim ***** válasza:
92%

Nincs vele semmi baj. Mindenki azt csinál, amit szeretne, ha erre vágyik két ember, miért ne tehetnék meg.

28/F

2021. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok!


Én elfogadom, ha így vélekedsz. Más az értékrendünk, te úgy érzed, neked ez belefér, számomra nem. Nincs ezzel semmi gond; nyilván nem hozzám hasonlókat szeretnél magadnak arra a bizonyos éjszakára.


Bárhogy is, azt azért becsülöm benned, hogy egyenesen elmondod, hogy ennyire számítson, semmi többre! Ettől még számomra nem lesz elfogadható, de egy jópont mindenképp...

2021. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
88%
Nem az volt a baja kislány, hogy csak egy kis khmre vágytál, hanem az, hogy nem vele
2021. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló. Ha nem olvasod el részletesen itt miről is van szó, hogy alkothatsz valakiről, valamiről véleményt? Ez olyan mint egy könyvet a címe, borítója alapján megítélni. De köszönöm válaszod.
2021. jan. 4. 20:41
 16/66 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ezzel semmi baj,őszintén szólva én is ezt tenném csak eddig sajnos még nem tettem meg.

Én egyáltalán nem itéllek el,sőt inkább támogatlak benne,egyszer élünk,senki sem lehet egyforma és ez így is van jól,nem kell minden áron kapcsolatban lenni.

Őszintén szólva én simán benne lennék barátság extrákkal vagy nyitott kapcsolatban is,nagyon nem érdekel ha ez valakinek nem tetszene.


22F

2021. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm hogy ennyire normálisan állsz a témához, még akkor is ha nem egyeznek nézőpontjaink. Sajnos, vagy szerencsére nem vagyunk egyformák és épp ettől vagyunk emberek. Sajnálom hogy mások nem képesek ilyen kulturáltan elmondani a véleményüket mint te. Én elfogadom, hogy te nem fogadod el ezt az életmódot amit élek. És köszönöm hogy ennek ellenére nem akarsz megalázni.
2021. jan. 4. 20:46
 18/66 A kérdező kommentje:
16. Az a baj hogy a barátság extrákkal-ban vagy nyitott kapcsolatban az egyik fél egyszer többet akar majd mint a másik. Egy egy éjszakás kalandban nem ismered meg a "társad" csupán testiség van. Így se neki, se neked nem lesz rossz mikor elköszöntök egymástól.
2021. jan. 4. 20:48
 19/66 A kérdező kommentje:
14. Igen tudom. De évek óta tudja hogy nem mozgat meg bennem semmit sem. Nem vonzódom hozzá.
2021. jan. 4. 20:49
 20/66 noone91 ***** válasza:
91%

Nos, definiáljuk a rbanc és krva szavak jelentését. Tehát nem biztos, hogy mindenkinek ugyanazt jelenti. Törtet törttel úgy osztunk/szorzunk, hogy közös nevezőre hozzuk...


Magára a jelenségre, tehát az alkalmi kapcsolatok keresésére nem írok semmit, Te is tudod, hogy ez abszolút az egyéni tolerancia és ingerküszöb kategóriája. Tehát egy emberhez való hozzáállást egész egyszerűen nem határozhat meg az, hogy a szexuális életét miképpen éli. Akkor sem ha, prosti és akkor sem ha apáca.


Tovább megyek, nem mindegy, hogy az adott életvitelt egy ügyvéd, vagy egy hajléktalan éli.


+1: Egészségedre. :)


29F

2021. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!