Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő nem akar kapcsolatot, csak néha vágyik egy kis khmm-re?

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy férfi ismerősömmel, aki mostanra letiltott. Bár az ő részéről féltékenység tudható be, mert tetszem neki évek óta, sajnos ez a vonzalom nem viszonzott. Részben azért, sőt nagy részben azért mert tiszta olyan mint a tesóm. Kinézetre és viselkedésre is, és gyerekes, csak a számítógép a fontos, meg a játékok stb... 25 éves vagyok, de nem vágyom kapcsolatra. Boldog vagyok én egymagam is, de... Nekem is vannak szükségleteim, amit nem mindig elégit ki a kis játékszerem a fiókomban. Ilyenkor mint pár pasi is általában, elmegyek egy szórakozó helyre és felcsípek valakit, vagy ő engem akivel együtt vagyunk egy éjszakát, és aztán soha többé nem látjuk egymást. Ez nem sűrűn fordul elő, talán 5-6 havonta (a koronavírus miatt, sooookal ritkában) Mindegy hogyan léptünk bele ebbe a beszélgetésben, de szerinte ez nem helyén való, és hogy ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Miért van az, hogy ha egy pasi él ilyen életet az teljesen rendben van, (csak néhányan, néznek ferde szemmel, közölük is inkább a nők, a pasik csak lepacsiznak egymással) de ha egy nő csak egy éjszakára jön össze valakivel, rányomják nagybetűkkel a bélyeget hogy egy r*b*nc! Én is vágyom a jó szexre mint a pasik. Olyan nagy probléma hogy én is vágyom néha valaki közelgésére, egy kielégítő éjszakára, elvárások és következmények nélkül? A pasi is tudja mi van, nem verem át. Elmondom hogy csak partnert keresek éjszakára, szex és utána megyünk a dolgunkra. Neki ez rendben van, akkor beszélgetünk kicsit, táncolunk, majd lelépünk. Akkor lennék r*b*nc vagy k*rv* ha ezt naponta csinálnám, kihasználnám a helyzetet (részben igaz, kihasználom a pasit az igényeim kielégítésére, de abba ő is bele egyezett, én pedig lelkesen meghálálom szóval...) nem kérek érte pénzt, nem kérem hogy fizesse a piámat vagy a taxit haza felé ha nála voltunk. Csak szex van és ennyi! Érdekelne a véleményetek hogy ti mit gondoltok erről. Kérhetem hogy írjatok nemet és életkort a válaszotokhoz? Csupán kíváncsiságból hogy milyen életkorú és nemű emberek válaszolnak, és mit.

2021. jan. 4. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
42%

Nem baj, csak nem értem, hogy miért jó egy teljesen idegen emberrel dugni.

Én férfiként is úgy vagyok vele, hogy szívesebben oldom meg az ilyesmit egy fix partnerrel, mint mindenféle félrészeg, ismeretlen nővel.

És nem, nem jelent egy állandó szexpartner sem semmiféle kötöttséget.

2021. jan. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Fateromat a Muter irányította elég sokáig,tesómat is a csaja irányítsa és unakatesómnak is volt egy ilyen kapcsolata de ő észhez tért és dobta.
2021. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem téged is zavar ez a helyzet, különben nem kérdezősködnél itt, hanem élnéd a világodat. Én azt nem értem minek vitatkozol? Igazából válaszolnod se kéne, csak elolvasni a véleményeket. Viszont te itt önigazolást vártál, ami nem jött be teljesen, és ez bánt. Hát erről nem a véleményezők tehetnek.

Egyébként SZERINTEM idősebb korodra meg fogod bánni, ha meg akarsz állapodni ezt az életvitelt. Persze az is lehet hogy nem. Majd megtudod, ha eljön az ideje.

2021. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Ja és őszintén szólva nem tudom milyen érzelmi világod lehet, de hogy szegényes, az tuti. Egy egészséges érzelmi intelligenciájú embernél nem fér bele idegenekkel dugni. Én javasolnék egy pszichológust.
2021. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
64. Teljesen jól vagyok. Ha beteg lennèk nem tartanék ott az életben ahol. Remek munkám van, boldog szerető családom. Rengeteg barátom.
2021. jan. 5. 22:33
 66/66 A kérdező kommentje:

Engem csupán az zavar, hogy ez másokat miért zavar!?

Kaptam pár privát üzenetet ahol írtak lányok és fiúk is, hogy ők is ezt az életet élik és beszélgettem velük és ők is teljesen normális családban nőttek fel semmi baj nincs velük.

Egyszerűen azt próbálom kideríteni hogy ha ezt egy pasit csinálja akkor az teljesen "helyénvaló". De ha egy nő akkor az már rossz.

Nem fekszem le mindenkivel minden nap, hanem évente kétszer vagy egyszer fordult elő ès egyszer volt 2 éve h egy évben három partnerem volt.

Vannak olyan lányok akik egy évben négy pasit elfogyasztanak és ők nem egyszer fekszenek le vele Igen lehet velem van a baj de én akkor ebben nem látok különbséget Csupán annyit hogy én egyetlen egy férfival töltök egy éjszakát, és nem egy fiúval szexelek többször, majd utána megyek a következőre és a következőre akikkel megint csak többször csinálom.

És nem szoktam inni mert hogy állandóan vezetek Tehát nem fogok egy pohár bor ért vagy sörért elveszíteni a jogosítványomat.

Nem vitatkozom csak megvédem magam a hozzáM hasonló nőket akik ilyen életet élnek és ez lehet hogy nektek elítélendő. De igazából nem veszem magamra mert nekem ez jó egyenlőre.

Később lehet hogy meg változnak a dolgok. Csak egyszerűen abba kell belegondolni hogy amíg én évente háromszor szexelek ès igaz hogy mindhárom alkalommal Más férfival... de a lány akivel mondjuk össze jöttél előtted már két sráccal járt abban az évben és nem egyszer feküdt le velük.

Nem ugyanaz a helyzet, de igazából majdnem még is.

Nem mondom hogy nem esik rosszul mikor le kurváznak de nem veszem magamra.

Engem nem emészt ez a dolog én nem érzem magam betegnek azért mert nekem ez jó így.

És szerintem közületek akik itt most nagyszájú an elítélnek meg ilyesmi ha egy csinos aranyos lány fel ajánlanál hogy eltölt velük egy éjszakát simán bele mennének, hiába állítja azt hogy "hát én biztos hogy nem."

És mondom nem esik jól a legtöbb komment de utána fél órával később már elengedtem a dolgot például ma egész nap nem jutott eszembe ez az egész tegnap esti dolog amit kiírtam csak most mikor megnéztem az e mailjeimet láttam az értesítést

2021. jan. 5. 22:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!