Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő nem akar kapcsolatot, csak néha vágyik egy kis khmm-re?

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy férfi ismerősömmel, aki mostanra letiltott. Bár az ő részéről féltékenység tudható be, mert tetszem neki évek óta, sajnos ez a vonzalom nem viszonzott. Részben azért, sőt nagy részben azért mert tiszta olyan mint a tesóm. Kinézetre és viselkedésre is, és gyerekes, csak a számítógép a fontos, meg a játékok stb... 25 éves vagyok, de nem vágyom kapcsolatra. Boldog vagyok én egymagam is, de... Nekem is vannak szükségleteim, amit nem mindig elégit ki a kis játékszerem a fiókomban. Ilyenkor mint pár pasi is általában, elmegyek egy szórakozó helyre és felcsípek valakit, vagy ő engem akivel együtt vagyunk egy éjszakát, és aztán soha többé nem látjuk egymást. Ez nem sűrűn fordul elő, talán 5-6 havonta (a koronavírus miatt, sooookal ritkában) Mindegy hogyan léptünk bele ebbe a beszélgetésben, de szerinte ez nem helyén való, és hogy ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Miért van az, hogy ha egy pasi él ilyen életet az teljesen rendben van, (csak néhányan, néznek ferde szemmel, közölük is inkább a nők, a pasik csak lepacsiznak egymással) de ha egy nő csak egy éjszakára jön össze valakivel, rányomják nagybetűkkel a bélyeget hogy egy r*b*nc! Én is vágyom a jó szexre mint a pasik. Olyan nagy probléma hogy én is vágyom néha valaki közelgésére, egy kielégítő éjszakára, elvárások és következmények nélkül? A pasi is tudja mi van, nem verem át. Elmondom hogy csak partnert keresek éjszakára, szex és utána megyünk a dolgunkra. Neki ez rendben van, akkor beszélgetünk kicsit, táncolunk, majd lelépünk. Akkor lennék r*b*nc vagy k*rv* ha ezt naponta csinálnám, kihasználnám a helyzetet (részben igaz, kihasználom a pasit az igényeim kielégítésére, de abba ő is bele egyezett, én pedig lelkesen meghálálom szóval...) nem kérek érte pénzt, nem kérem hogy fizesse a piámat vagy a taxit haza felé ha nála voltunk. Csak szex van és ennyi! Érdekelne a véleményetek hogy ti mit gondoltok erről. Kérhetem hogy írjatok nemet és életkort a válaszotokhoz? Csupán kíváncsiságból hogy milyen életkorú és nemű emberek válaszolnak, és mit.

2021. jan. 4. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
82%

5 és 13 vagyok...


Miért akarnálak megalázni?


Persze, nem értünk egyet, nekem morálisan nem fér bele. Sem ez, sem a barátság extrákkal szitu. Azt is el tudom képzelni, hogy a fajta érdeklődésed idővel alábbhagy. Sosem lehet tudni. Lehet, keresed önmagad, az utadat, hogy ki is vagy valójában és valójában mire (kire) is van szükséged.

A módszert elítélem továbbra is, de ha mondjuk mindezek így vannak, ahogy írtam (tudat alatt akár - azaz nem tudatosan), akkor ezt a folyamatot részben legalább el tudom fogadni.


Más kérdés, hogy számomra maximum akkor kerülhetnél képbe, ha mondjuk ez a múltad része lenne már csak! De lehet, idővel megállapodsz.


Kitartást hozzá és ha van valami, amihez ebben segítségre van szükséged, írj nyugodtan privátban...

2021. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
98%
Azok a pasik, akik r*b*ncnak neveznek egy nőt, amiért szeret szexelni, valójában csak irigyek. Ahogy megfigyeled itt gyakorin is, frusztrált fiúcskák írják ezeket, akiknek egy nő sem jön össze és irigyek rád. Ennyi, nem kell velük foglalkozni.
2021. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem baj. Nem kötelező mindenkinek kapcsolatban élnie, nem is mindenkinek való. Ha tehetném, én is úgy csinálnám, ahogy te. (29/N)
2021. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
5-13-21 Sajnos van rá egy-két példám. 3 éve élek így, és vannak ismerőseim akik tudják hogy hogyan élek és elítélnek, sokszor mások előtt elég megalázóan beszélnek erről miközben nem veszik észre hogy a magánéletemet terítik ki. Keresem önmagam, ezzel fején találtad a szöget. De egyenlőre kapcsolatra nem állok készen, nem érzem magam érettnek hozzá, ami hülyén hangzik de így van. Egyszer biztos megállapodom. Kitudja, lehet az egyik kis kalandos éjszakámon megtalálom életem párját. A szüleimnek is könyve illő történetük van.
2021. jan. 4. 21:02
 25/66 anonim ***** válasza:
17%
Egy nőnél ez nem vonzó, hiába dicsőít téged a sok simp.
2021. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a "Ha egy pasinak lehet, egy lánynak miért nem" dologban ne keress logikát, mert nem fogsz találni, én is évek óta próbalkozom vele:D

Hogy miert nem dughatsz akkor és azzal akivel akarsz, arra a pasiknak is csak az a válaszuk, hogy mert te lány vagy.

Semmi logikai érv, csak ennyit tudnak vergődve kinyögni, hogy te lány vagy, semmi többet.

Szóval a tanácsom az, hogy mivel nő vagy, akármit csinálsz, mindig lesz valaki, aki lefog r*bancozni valamiért, teljesen oktalanul, szóval szexelj csak amennyit jól esik, ennek a herének a beszólását meg ne vedd magadra, itt tényleg csak az a probléma, hogy nem vele akartál dugni, ezért vagy k*rva.

20/L

2021. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%

Légy önmagad,azt tedd amit szeretsz,semmi baj sincs veled,mi veled vagyunk.

23f

2021. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%

24# Ha neked ennyire jó ez az élet és büszke vagy magadra akkor miért szégyenled ha a barátaid elmondják ezt rólad?


Ilyenkor is tessék bátran felállni és elmondani mindenkinek, hogy te milyen remek, szabad nő vagy aki több farkat fogott mint kilincset. Ha meg ennyire megalázó a dolog akkor ne kétszínűsködj hogy neked milyen jó életed van miközbe mások előtt meg behúzod füled farkad szégyenedben.

2021. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
80%
Totál prűdként csak azt nem értem, miért khmm a szex.
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
71%

#25 egy nőnél nem vonzó?XD

Fordított esetben sem hallottam egy lány szájából sem, hogy "ahh az a pasi a hónapban már a 27. nőn van túl, meghalok ha nem én leszek a 28."

Elég sok lánynak, köztük nekem is hanyingerem van a hímr*bancoktól, szóval nem értem milyen vonzódásról beszélsz:D

2021. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!