Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő nem akar kapcsolatot, csak néha vágyik egy kis khmm-re?

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy férfi ismerősömmel, aki mostanra letiltott. Bár az ő részéről féltékenység tudható be, mert tetszem neki évek óta, sajnos ez a vonzalom nem viszonzott. Részben azért, sőt nagy részben azért mert tiszta olyan mint a tesóm. Kinézetre és viselkedésre is, és gyerekes, csak a számítógép a fontos, meg a játékok stb... 25 éves vagyok, de nem vágyom kapcsolatra. Boldog vagyok én egymagam is, de... Nekem is vannak szükségleteim, amit nem mindig elégit ki a kis játékszerem a fiókomban. Ilyenkor mint pár pasi is általában, elmegyek egy szórakozó helyre és felcsípek valakit, vagy ő engem akivel együtt vagyunk egy éjszakát, és aztán soha többé nem látjuk egymást. Ez nem sűrűn fordul elő, talán 5-6 havonta (a koronavírus miatt, sooookal ritkában) Mindegy hogyan léptünk bele ebbe a beszélgetésben, de szerinte ez nem helyén való, és hogy ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Miért van az, hogy ha egy pasi él ilyen életet az teljesen rendben van, (csak néhányan, néznek ferde szemmel, közölük is inkább a nők, a pasik csak lepacsiznak egymással) de ha egy nő csak egy éjszakára jön össze valakivel, rányomják nagybetűkkel a bélyeget hogy egy r*b*nc! Én is vágyom a jó szexre mint a pasik. Olyan nagy probléma hogy én is vágyom néha valaki közelgésére, egy kielégítő éjszakára, elvárások és következmények nélkül? A pasi is tudja mi van, nem verem át. Elmondom hogy csak partnert keresek éjszakára, szex és utána megyünk a dolgunkra. Neki ez rendben van, akkor beszélgetünk kicsit, táncolunk, majd lelépünk. Akkor lennék r*b*nc vagy k*rv* ha ezt naponta csinálnám, kihasználnám a helyzetet (részben igaz, kihasználom a pasit az igényeim kielégítésére, de abba ő is bele egyezett, én pedig lelkesen meghálálom szóval...) nem kérek érte pénzt, nem kérem hogy fizesse a piámat vagy a taxit haza felé ha nála voltunk. Csak szex van és ennyi! Érdekelne a véleményetek hogy ti mit gondoltok erről. Kérhetem hogy írjatok nemet és életkort a válaszotokhoz? Csupán kíváncsiságból hogy milyen életkorú és nemű emberek válaszolnak, és mit.

2021. jan. 4. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
10%

30# Te nagyon sügér, a férfi nem azt fogja mondani neked hogy 50 nővel volt dolga. Egyszerűen csak érezni fogod hogy tapasztalt, hogy úgy ér hozzád és ott ahol igényled. Lesz egy bizonyos kisugárzása. Pontosan tudja hogyan hódítson meg és olvassa a gondolataidat.


Ezzel szemben egy "felvilágosult" nő miben jobb mint egy aranyos, átlagos lány? Azon kívül hogy mohóbban kapja be a farkad mivel vagy előrébb egy agyonhasznált nővel?

2021. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
65%
Nem nekem szól, de esetemben annyival, hogy egyáltalán bekapja a farkad.
2021. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
85%

Nincs vele baj. Annyi jogod van a szexhez, mint bárki másnak. Egyébként sincs köze senkinek a te nemi életedhez.

N

2021. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
0%
32# Igen, ettől lesz az a nő, akire úgy emlékszünk "bekapta mindenki farkát". Ez milyen értéket képvisel egy baráti társaságban vagy komoly kapcsolatnál?
2021. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Kedves 28-as. Attól hogy nekem ez az életmód megfelel, nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. És igen is zavar hogy kiteregetik a magánéletemet. Nem azért mert ahogyan élek, hanem mert én bizalmasan megosztottam velük valamit amit ők szétkürtölnek akárkinek. Ez olyan mintha te azt mondanád hogy mit tudom én... anyádék válnak és ők ezt szétkürtölik. Több farkat mit kilincset? 3 éve élek így és kb 5-6 pasival voltam együtt... hát az tényleg több mint a kilincsek. Miért is vagyok kétszínű? Mert megkérdeztem hogy a nőket miért ítélik el e életmód miatt, a pasikat meg miért nem? Szerintem te azt sem tudod miről beszélsz de oké! Ez a te nézőpontod. Rendben.
2021. jan. 4. 21:26
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

#34. Mindenki farkát??? Mert, egy évben volt mondjuk 2-3 esetleg 4 egy éjszakás kalandja?? 😊 Az jobb, aki kapcsolatnak titulált vmiket csinál 2-3 havonta?

A kérdező írta, h kb.5-6 havonta van egy ilyen "kapcsolata, nem hetente. Figyeljünk kérem!

2021. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
34 és az milyen értéket képvisel hogy a baráti társaságban azt mondják. "Ennek a lánynak a pasija, mindent megdugott ami mozgott"
2021. jan. 4. 21:29
 38/66 anonim ***** válasza:
0%

A lakatos hasonlatot gondolom ismered.


De ettől függetlenül én is undorodom a magadfajtáktól. És ezt olyan pasiként mondom, aki úgyszint nem élek ilyesmivel. Nem nem függő a dolog, hanem egyszerűen akinek ez belefér, az személyiségre engem taszít, meg se akarom ismerni. Engem máshogy neveltek, nálunk az ilyet a nagyszüleim ideje óta k.rvának hívjuk, az egész család és rokonság egységesen. Na te meg ezt értsd meg. 30f

2021. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
31. Ja az nem baj ha egy pasi 50 helyre bedugta mert attól csak tapasztaltabb lett. Hát ha így vesszük akkor egy nő is. Oh is erős tévhit az hogy egy nő ha sokat szexel kitágul, ilyen nincs. A babád amit felfújsz éjszaka, na az elhasználódik édesem. Itt van a te kommentedben amiről beszélek. Ha egy pasi csinálja az rendben van, de ha egy nő akkor nem, mert fúj már hány pasi benne volt, de az nem baj hogy te még a kutyádat is megdugtad mert lyuk volt rajta. Egy tapasztalt nő nagyobb örömet tudd okozni egy férfinak, mint egy olyan lány aki életében nem csinálta még. Oké ez aranyos, a tapasztatlansága, de nem mindenkinek jön ez be.
2021. jan. 4. 21:35
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

"Ez milyen értéket képvisel egy baráti társaságban vagy komoly kapcsolatnál?"


Engem nem érdekel, a barátaim mennyit szexelnek, ettől nem lesznek szar emberek. Attól, hogy én nem szopok, más csinálhatja egész nap. Komoly kapcsolatnál engem nem vesznek komolynak, mert nem szopok. Amit nem azért nem teszek, mert értéktelen leszek tőle, hanem mert szarnak tartom. Senki nem lesz rosszabb a szextől.


Azt meg nem értem, miért ilyen mocskosak a férfiak, hogy amihez hozzáér a farkuk, az értéket veszít?

2021. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!