Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő nem akar kapcsolatot, csak néha vágyik egy kis khmm-re?

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy férfi ismerősömmel, aki mostanra letiltott. Bár az ő részéről féltékenység tudható be, mert tetszem neki évek óta, sajnos ez a vonzalom nem viszonzott. Részben azért, sőt nagy részben azért mert tiszta olyan mint a tesóm. Kinézetre és viselkedésre is, és gyerekes, csak a számítógép a fontos, meg a játékok stb... 25 éves vagyok, de nem vágyom kapcsolatra. Boldog vagyok én egymagam is, de... Nekem is vannak szükségleteim, amit nem mindig elégit ki a kis játékszerem a fiókomban. Ilyenkor mint pár pasi is általában, elmegyek egy szórakozó helyre és felcsípek valakit, vagy ő engem akivel együtt vagyunk egy éjszakát, és aztán soha többé nem látjuk egymást. Ez nem sűrűn fordul elő, talán 5-6 havonta (a koronavírus miatt, sooookal ritkában) Mindegy hogyan léptünk bele ebbe a beszélgetésben, de szerinte ez nem helyén való, és hogy ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Miért van az, hogy ha egy pasi él ilyen életet az teljesen rendben van, (csak néhányan, néznek ferde szemmel, közölük is inkább a nők, a pasik csak lepacsiznak egymással) de ha egy nő csak egy éjszakára jön össze valakivel, rányomják nagybetűkkel a bélyeget hogy egy r*b*nc! Én is vágyom a jó szexre mint a pasik. Olyan nagy probléma hogy én is vágyom néha valaki közelgésére, egy kielégítő éjszakára, elvárások és következmények nélkül? A pasi is tudja mi van, nem verem át. Elmondom hogy csak partnert keresek éjszakára, szex és utána megyünk a dolgunkra. Neki ez rendben van, akkor beszélgetünk kicsit, táncolunk, majd lelépünk. Akkor lennék r*b*nc vagy k*rv* ha ezt naponta csinálnám, kihasználnám a helyzetet (részben igaz, kihasználom a pasit az igényeim kielégítésére, de abba ő is bele egyezett, én pedig lelkesen meghálálom szóval...) nem kérek érte pénzt, nem kérem hogy fizesse a piámat vagy a taxit haza felé ha nála voltunk. Csak szex van és ennyi! Érdekelne a véleményetek hogy ti mit gondoltok erről. Kérhetem hogy írjatok nemet és életkort a válaszotokhoz? Csupán kíváncsiságból hogy milyen életkorú és nemű emberek válaszolnak, és mit.

2021. jan. 4. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Mert évente lefekszem 2 férfival nem beteg vagyok? Ezt a gondolkodást 😂 Egészségetekre.
2021. jan. 4. 23:55
 52/66 A kérdező kommentje:

49-es igazi nőt? Nem vagyok lezbikus.

Amúgy meg miért baj hogy meg alapozóm a jövőmet?

Igenis számít a karrierem mert nem fogok senki nyakán élősködilni, szeretnék a saját lábamon megállni, nem értem ez miért probléma. Igazi nő vagyok ne aggódj. Ès nem futok semi elől ès senki elől. Csupán elém az életem.

Nem értem miért zavarja az embereket ha egy nő önállóto. Ha meg egy pasi nyakába akaszkodik és eltartatja magát akkor meg ingyenélő, senkiházi

Vicc hogy nektek semmi sem jó.

2021. jan. 5. 00:04
 53/66 A kérdező kommentje:
52 ha egy partnered van ott kapcsolat van. Nekem nem kell kapcsolat
2021. jan. 5. 00:07
 54/66 A kérdező kommentje:
51. Azt mondod h neked az van? Az durva. Keres fel egy orvost.
2021. jan. 5. 00:09
 55/66 A kérdező kommentje:
49 bocsi. Félre olvastam. Áruld el mitől lennék igazi nő? Ha hagynám h egy férfi irányítsa az életemet. Hidd el nő vagyok. Egy olyan nő aki tudja mit akar, aki élni akar ès el is. Ès eléri az álmait. Mert nem hajt fejet mindenkinek.
2021. jan. 5. 00:13
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Erre a válaszra vártam. 😊 Úgy, h én megeltem a gyengeségem... Ami egy erő is, aminek egy férfi sem tud ellenállni. Huhh... Nem tudom. Tényleg nem. Mi az igazi út egy igazi belevaló nőnek. Menj. Élj! Majd kiderül. 😊❤️❤️
2021. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
16%
Azért alkalmizol, mert neked is kell kapcsolat, nem férjről beszéltem, szex kapcsolat is lehet tartósabb. Az sem elhanyagolható, hogy jóval minőségibb is, mint egy alkalommal.
2021. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

60. Nem vsgyok fából, vannak érzelmeim. De jelenleg nincs szükségem kapcsolatra. Semilyenre! Jövő hónapban külföldre utazom 7 vagy 8 hónapra. Ha bevállik a munka, lehet vissza se jövök. Így építsek kapcsolatott? Lehet h 5 hónap után máshova helyeznek.

Jelenleg egy dologra szeretnék csak koncentrálni. Szeretnék a saját lábamra állni, karriert építeni. Addig meg félévente egy kis kaland nem árt meg. Nem értem ez miért rossz! Nem fekszem le mindennap mással. Hanem félévente egyszer egy valakivel.

2021. jan. 5. 00:33
 59/66 anonim ***** válasza:
Igazából nem rám tartozik, úgy élsz ahogy akarsz, csak kérdezted a véleményeket.
2021. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Természetesen a vélemények érdekeltek erről a témáról,de legtöbben csak ócsárolni tudják az embert. (Jelenleg engem)

A privát üzenetekből és az itteni kommentekből ítélve ha egy férfi ilyen életet az természetes De ha egy nő félévente lefekszik egy férfivel csak azért mert neki is vannak szükségletei, akkor ő már egy büdös r***** és tudom hogy ezt sose fogja megérteni senki hogy miért van, csak bosszantó.

De az is vicces hogy most egyre többen írd meg hogy ez undorító mert k**** vagyok meg r***** vagyok meg minden de azért folyamatosan küldik az e mail címet meg a telefonszámot meg a van kedved ismerkedni üzeneteket privátban Szóval itt játsszák az eszüket h ők nem vágynak ilyenre, pedig 10 közül talán 1 aki komolyan elítéli ezt. De Üzenetben meg bepróbálkoznak.

2021. jan. 5. 00:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!