Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk/férfiak! Nektek mennyire fontos, hogy a barátnőtök nagyon nőies legyen?

Figyelt kérdés

Ezalatt ilyeneket értek: nem nagyon iszik alkoholt (vagyis inkább nem részegedik le soha), nem káromkodik, nem harsány, lágyan beszél, sokszor érint meg titeket, kedves, mosolygós, gondoskodó stb.

Úgy vettem észre a környezetemben, hogy ebben a korosztályban inkább a vadabb lányok kelendőbbek. Ti hogy vélekedtek a dologról?



2021. jan. 28. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván egy öblösen böfögő, magát sárga földig leivó, bmegot kötőszónak használó durva nőhöz képest a te fajtád a főnyeremény... Imádom, mikor az ilyen álszentek egy szélsőségesen züllött példát hoznak fel, hogy inkább a két szar közül őket válasszák...


De egy átlagos, normális nőhöz képest, aki nem mond nemet egy kellemes iszogatós-beszélgetős estére, nem fél poénkodni és kifejezetten jó a humora (ehhez szükséges, hogy az illető ne akarjon finomkodni), használ egy-egy obszcénabb kifejezést hangsúlyozásra és nem javítja még a szart is kakira és simán kicsúszik a száján néha az, hogy apitsába ahelyett, hogy nyelne egyet és azt motyogná helyette, hogy a manóba, illetve ki tud állni magáért és inkább csak párkapcsolatban gyengéd, de nem kell még a széltől is óvni, mert annyira kis nyomi, ahhoz képest a fajtád valóban unalmas és egy nagy nulla.

2021. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Én nem inkább pont azt látom, ha a típusod és a hozzád hasonlóak azok akikre kb jegyet kell húzni annyian várnak a sorban és lutri, hogy ilyen lány lesz-e a piacon vagy sem.

Az összes kedves, normális, lányos lány akit ismerek mind folyton kapcsolatban van, de nem havonta váltogatva hanem 2-3-4-6-10 éve, tehát kb esélye nincs egy átlag embernek egy ilyet kifogni, mert az összes normális srác úgy ragaszkodik hozzájuk mintha az életük múlna rajta.

2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
12 ja, de ahhoz normálisnak kellene lenni, nem egy unalmas élettelen tyúknak, aki csak egy züllött alkeszhez képest tűnik jó partinak. :D
2021. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Huha egészen elszabadultak az indulatok, csak tudnám miért. A kérdés egyáltalán nem arról szól, hogy a két végletben gondolkodjunk.

Kedves #11

Nem szélsőségesen züllött példát hoztam fel, hanem leírtam az igazságot, amit jelenleg tapasztalok. Nekem semmi szükségem arra, hogy engem ,,válasszanak", hiszen nekem már van párom. És mint írtam én nem vagyok rossz véleménnyel az általam ,,vadnak" nevezett lányokról csak azért, mert mások, mint én és a környezetem. A kérdés továbbra is arra irányul, hogy a férfiak hogyan vélekednek erről a dologról. Amit én írtam az csak egy példa volt, és örülök azoknak a válaszolóknak, akik leírták nekik mi fér bele és mi nem.

Ennyiről szól a kérdés nem kell háborút indítani :D

2021. jan. 28. 21:37
 15/21 anonim ***** válasza:
4%
Te egy retek unalmas ember lehetsz:D
2021. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

13 nem értem miért lenne valaki unalmas élettelen tyúk, mert mondjuk nem szeret bebaszcsizni, meg nem őt és a DJ-t lehet csak hallani az egész helyszínen.


Hidd ismerek ilyen nőt és nem vagyunk jóban, kerülöm is mint a tüzet. Alpári nagypofájú... Volt olyan, hogy a buli hely előtt cigiztek gondolom én és 50 méterről hallottam a hangját.

Tehát inkább lennék együtt egy unalmas nővel aki odakucorodik mellém "kussban", mint egy olyannal aki visítva röhög a VV-n a TV előtt.

2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16: világosan leírtam korábban, egy partyqrvához képest lehet, hogy ez normális, de egy rugalmas, átlagos laza lányhoz képest, akinek nincs zabszem a valagában, hanem valóban normális ember, ahhoz képest labdába sem rúg.
2021. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Mi a normális?

Nyilván nem arra gondolt, hogy egy b+ nem csúszik ki, hanem arra hogy nem minden mondatának színesítő elem a f.sz, a b+ és a gci szó.

Ivás pedig tényleg emberfüggő. Ha nem akar inni nem iszik. Ettől nem lesz party gyilkos, hogy nem dől el 11-kor.


Az, hogy neked az az átlagos és normális lány/nő aki harsány, káromkodik meg azért néha jobban becsiccsent, nem az én és nem a kérdező hibája. Mondjuk azt, hogy nálad ez az igény másnál pedig más.

2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem az ilyen nők tetszenek, mint amit a kérdésben leírtál. Amit az 5-ös kommentedben írtál, olyanokkal semmi pénzért nem jönnék össze. Az nagyon alja kategória nemtől függetlenül.
2021. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
6%

18 Megint kiforgatod a szavaim, de akkor leírom harmadszorra is, hogy a fogyatékos agyad felfogja: nem a partyqrvák tetszenek, nem az, amit az utolsó bekezdésedben odafostál, semmibevéve, hogy előtte írtam le, hogy az pont nem az esetem, mert amellett az ilyen kuka kis mimóza is szupernek tűnik. De önmagában nem lesz az, ráadásul a legkevésbé sem nőies, mikor egy nő csak kukán ül és finomkodik. Ez egyszerűen egy mimóza kislány viselkedése, ami egy nagy nulla egy életre való felnőtt nő mellett.


Mondjuk azt, hogy a szélsőségeket csak a mentálisan problémàs emberek nyalják úgy körül, ahogy itt te próbálod menteni azt, ami egyáltalán nem jó és nem főnyeremény.

2021. jan. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!