Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel ismerkedtem, de rájöttem, hogy nekem nem ő kell. Rákérdezett hogy hogyan is állunk egymással, de én elmondtam neki, hogy én nem szeretnék kapcsolatot. Elfogadta, hogy így alakult és le is zárta a dolgot köztünk és elköszönt.

Végül ismét megkerestem őt, ismét elkezdtünk beszélgetni, nagy nehezen újból igent mondott a találkozóra. Végül folyamatosan találkoztunk, ismét szexeltünk nagyokat és megint egyre közelebb került hozzám érzelmileg. Közöltem vele, hogy ez nem szerelem és nem akarok most sem többet tőle. De persze elhordott minden szar alaknak, hogy önző vagyok és egy féreg. Bármikor kiszálhatott volna, bármikor mondhatott volna nemet is, nem szorított a fejéhez senki fegyvert, hogy ezt neki muszáj.


2021. febr. 14. 22:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Lezártátok a dolgot, majd újra megkerested... Mégis minek?

Hagyd már békén, hadd felejtsen el végre..

2021. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Amikor újra megkerested közölted vele, hogy ez még mindig nem komoly vagy csak játszottad a lovagot?
2021. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azért, mert jó volt az ágyban, azt hittem több esze lesz és nem szeret belém.
2021. febr. 14. 22:33
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem közöltem, de tudta mire megy ki a játék.
2021. febr. 14. 22:33
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Távol álljon tőlem, hogy fehér lovagként védelmezzem az elesett nőket, de ez most tényleg a te hibád volt. Értésére adtad, hogy nem kell neked, de aztán elhitetted vele, hogy mégis, azért hogy megdughasd. Ez nem egy halálos bűn, de azért eléggé gerinctelen dolog szerintem.
2021. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem több esze lesz és nem szeret belém"


Gratulálok. Biztos az eszén múlik ez a dolog. Hagyd békén mert így csak feleslegesen szenved miattad.

2021. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ő is mondhatta volna azt, hogy nem! Saját döntése volt, hogy belemegy a szexbe.
2021. febr. 14. 22:37
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Arról van csak szó, hogy ő reménykedett többen, de csalódott. Most már hagyd békén.
2021. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy tudta? Tán gondolatolvasó lenne? Gyenge kifogás, úgyhogy te voltál a hibás, ki kellett volna nyitnod a szádat, hogy mit is akarsz pontosan. Hagyd békén inkább, had érezze jól magát legalább a továbbiakban, ha már végre lekopsz.
2021. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs empátiád. Kifejezetten szemét módon viselkedtél.
2021. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!