Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel ismerkedtem, de rájöttem, hogy nekem nem ő kell. Rákérdezett hogy hogyan is állunk egymással, de én elmondtam neki, hogy én nem szeretnék kapcsolatot. Elfogadta, hogy így alakult és le is zárta a dolgot köztünk és elköszönt.

Végül ismét megkerestem őt, ismét elkezdtünk beszélgetni, nagy nehezen újból igent mondott a találkozóra. Végül folyamatosan találkoztunk, ismét szexeltünk nagyokat és megint egyre közelebb került hozzám érzelmileg. Közöltem vele, hogy ez nem szerelem és nem akarok most sem többet tőle. De persze elhordott minden szar alaknak, hogy önző vagyok és egy féreg. Bármikor kiszálhatott volna, bármikor mondhatott volna nemet is, nem szorított a fejéhez senki fegyvert, hogy ezt neki muszáj.


2021. febr. 14. 22:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
De ő is hibás, amiért nem mondott nekem nemet. Kettőn áll a vásár!
2021. febr. 14. 22:41
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hibás, hogy egy ilyen xar alakkal összeállt. Reméljük, hogy tanult a hibájából.
2021. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szar alak. Így alakult.
2021. febr. 14. 22:48
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te ennyire hülye vagy?


Pontosan tudtad, hogy ő többet érez irántad, ennek tudatában te meg újra megkerested, pedig tudtad, hogy te nem akarsz tőle többet a szexnél, de ahhoz már nem voltál elég tökös, hogy már az elején tisztázd vele a dolgokat. Kihasználtad, jogosan sértődött meg. A nő max abban volt hibás, hogy újra szóba állt veled.

2021. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerintem nem vagy szhar alak, de tényleg hagyhatnád már ezt a lányt, ami történt megtörtént, felejtsétek el egymást örökre. Látom, hogy azért bűntudatod van miatta, szóval valamilyen szinten érdekel, hogy megbántottad. Ha úriember akarsz lenni, akkor kérj tőle bocsánatot és lépj ki az életéből. Persze nem akarom megmondani, hogy mit csinálj, ez csak egy jótanács...
2021. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja itt azt mondani, hogy jajj te szegény, mikor tényleg egy jó nagy barom vagy, hiába értetlenkedsz.

Egyértelműen gáz volt, amit műveltél, hagyd már abba a hisztit. Zárd le szépen te is ezt a dolgot és ne szólj szegény csajhoz többet.

2021. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Aki hagyja magát kihasználni az így járt...
2021. febr. 14. 22:59
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
#17 vagyok. Visszavontam az egészet. Te tényleg egy gyökér vagy...
2021. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
96%

Vissza fogod még kapni az élettől, ne aggódj.

Most tagadod, hogy hibás vagy, mert gyenge vagy még beismerni, de ahogy idosbodsz, érettebb leszel, be fogod látni, hogy milyen tuja voltál.

A lány szerelmes volt beléd. Jelezted, hogy nem akarsz kapcsolatot. Utjaitok elváltak.

Később megkerested , ergo a csaj azt hitte meggondoltad magad.

Lefekudtetek párszor majd megint kidobtad.

Tudod hogy érzi magát? Mint egy lábtörlő. Tudod milyen érzés ez? Majd megtudod...

Kihasználva érzed magad, naivnak, becsapottnak. Neki ez akár trauma is lehet, s a jövőben lehet miattad nem fog bízni egy olyan emberben, aki tenyéren hordozza.


Mindenképp kérj tőle bocsánatot utana felejtsd el. Ez a te hibád 100%-ban. A csaj miért hibás? Mert mert bízni? Mert reménykedni?

2021. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%
A magadfajta emberek miatt szar hely a világ. " Aki hagyja magát kihasználni, az így járt"... Ezt mondod. Majd átérzed a szavaid súlyát, mikor te állsz a f.sz másik végén. Gondolom szerinted azok az emberek sem érdemelnek büntetést, akik mondjuk kisnyugdíjasoktól csalnak ki pénzt, mert hát a barmok hagyták magukat kihasználni, nem volt kötelező. Nyilván amit te csináltál az csak erkölcsi dilemma, amit én írtam az erkölcsi és jogi probléma, viszont ezek a cselekedetek egy tőről fakadnak. Ezen gondolkozz el.
2021. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!