Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel ismerkedtem, de rájöttem, hogy nekem nem ő kell. Rákérdezett hogy hogyan is állunk egymással, de én elmondtam neki, hogy én nem szeretnék kapcsolatot. Elfogadta, hogy így alakult és le is zárta a dolgot köztünk és elköszönt.

Végül ismét megkerestem őt, ismét elkezdtünk beszélgetni, nagy nehezen újból igent mondott a találkozóra. Végül folyamatosan találkoztunk, ismét szexeltünk nagyokat és megint egyre közelebb került hozzám érzelmileg. Közöltem vele, hogy ez nem szerelem és nem akarok most sem többet tőle. De persze elhordott minden szar alaknak, hogy önző vagyok és egy féreg. Bármikor kiszálhatott volna, bármikor mondhatott volna nemet is, nem szorított a fejéhez senki fegyvert, hogy ezt neki muszáj.


2021. febr. 14. 22:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%
Aztakrva... Na ezen ledöbbentem tesó.. Sok szar embert láttam már, de azok mind tudták magukról hogy mit cselekszenek.. És szerintem tudtad nagyon jól te is...
2021. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Engem is dobtak már el nők és csaltak meg, amíg külföldön melóztam. Nem szentek ők sem.
2021. febr. 14. 23:23
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
És ez a nő mit ártott neked? Egy nyomorult vagy.
2021. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Köcsög vagy. Remélem az élet még százszorosan visszaadja neked. Hátha egyszer neked se lesz annyi eszed, hogy ne szeress bele valakibe. Mondjuk ha ilyen érzéketlen sz.r vagy, akkor valószínűleg nem fogsz.
2021. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Te minimum pszichopata vagy ember
2021. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Apafej, tényleg aljas módon viselkedtél. Miért nem mondtad el neki, hogy csak szexkapcsolatot keresel vele? Leolvadt volna Paks, ha tiszta játékot játszol? És a leggusztustalanabb, hogy még TE hibáztatod szerencsétlen lányt, hogy miért szeretett beléd. Hagyd békén a továbbiakban, és rohadtul kérjél tőle elnézést! Nem gondolom úgy hogy ezt érdemelte volna tőled!
2021. febr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Okádék vagy. Bottal se nyúlnék hozzád.🤷🏼‍♀️
2021. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Nem volt kit dugni, így opcionálisan ott volt ő. Szórakozol vele, aztán még nem érzed magad hibásnak?!

Egy gusztustalan patkány vagy! Hibás az nem! Egy undorító féreg vagy , aki a szex miatt befűzte a csajt, (másodjára is!!) meg az érzelmeivel játszol.

Lettél volna nyílt és mondtad volna a szemébe hogy : Csak szexre kellesz! "


De nem merted neki megmondani, mert elhajtott volna a fenébe!

2021. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan, te. Többet nem érdemes írni neked. Szórakozol mások érzéseivel. A csaj meg egy nagy balfék, hogy egyáltalán új esélyt adott egy ilyen alaknak.
2021. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
De, szar alak vagy. Minden más csak ócska önigazolási próbálkozás, amit írsz.
2021. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!