Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elnyomni a vágyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elnyomni a vágyat magamban, ha kevés néha a szex? Hogy csinálják pl a katolikusok akik pl esküvő előtt nem szexelnek??

Figyelt kérdés

Kevés nekem a heti 2, es egy idő után nagyon frusztrált leszek. Nem mai gyerekek vagyunk, a párom fáradt, nehéz a munkája, megértem, de hiába ertem.meg attól meg kevés :-) igy is mindig én kezdemenyezek szinte. En vagyok a nő.

Hogy rakjam ezt rendbe fejben?


2021. febr. 26. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez olyan igény, amit nem lehet elnyomni. Esetleg válassz te is nehéz munkát! :-)
2021. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélgetni erről.

Mond meg hogy nagyon szereted öt.

Aztán kezd el szép fiamon beszélgetni vele a szexről.

mond meg hogy te többet akarsz tőle és próbáljon egy kicsit több időt fordítani rád.

olyan időpontot válasz mikor mindketten nyugodtak vagytok mondjuk este fürdés után. Hajrá drukkolunk neked :)

2021. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2# köszönöm :-) Mar beszéltünk róla, tudja, magától is szokta mondani hogy tudja többre vágyom...de attól még fáradt. Próbalom én visszafogni magam de nem megy, sőt annál jobban csak azon jár az agyam.

A katolikusok hogy birjak ki szex nelkul komolyan??

2021. febr. 26. 16:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom de inkább próbálj meg a pároddal kötni valami komprommiszumut hogy ő többet pihenjen te meg többet szexelhes
2021. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Elnek meg igy emberek rajtad kivul. Igazabol nem ismerek olyat, aki belehalt a szexhianyba. Arra esetleg gondotal mar, hogy magad segits magadon?
2021. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban nekem az fura hogy magamon segitek :-) Ha nincs senki akkor oke de igy?!
2021. febr. 26. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, hogy kicsit off, de ez nagyon nem jo megfogalmazas hogy a katolikusok... Ok is ugyanugy szexelnek hazassag elott is. Akik nem teszik azok az extrem szigoruan vallasosak. Ferjem is es az egesz nagy csaladja is katolikus, es hat semmi ilyesmi felfogas nincs bennuk :D


A kerdesre valaszolva pedig, hat nagyon nem egyszeru szitu ez. Mindenkinek mas az igenye, es bizony ha az egyik fel tenyleg fizikailag faradt akkor egyszeruen nem lehet annyiszor amennyiszer a masik akarna. Nalunk is voltak hasonlo periodusok, hogy vagy o vagy en voltunk x ideig faradtabbak, es hat ez meg is latszott a szexualis eletunkon. Megoldas nem igazan van erre, mert rakenyszeriteni nem lehet valakire aki epp hullafaradt.

2021. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Maszturbáljál könyörgöm. Semmi szégyen nincs abban, és nem leszel frusztrált sem. Kapcsolatban is szoktak az emberek könnyíteni magukon.
2021. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2021. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Katolikus vagyok. Senkit nem ismerek aki hàzasság előtt nem szexel. Sőt a legtöbb együtt is èl.

Annyiban kúlönböznek hogy tartós kapcsolatban vannak és nem dugnak mindenkivel aki szembe jön.

2021. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!