Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem a barátomtól, pedig rendesen betartva szedtem a tablettát. Ő azt akarja, hogy vetessem el, én erről nem akarok hallani sem. Mit tegyek? Hogy győzzem meg? 25L, 29F

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 23:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem akarsz hallani róla ha eleve azért védekeztél h ne lehessen?
2021. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, ha így áll egy gyerekhez, ezt megváltoztatni nem fogod tudni. Sajnos ennek előre látható kimenetele lesz, sajnálom.
2021. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Hát szép egy apa lenne, ha már elakarja vetetni. :(


De le fog ő magától lépni, nem ő lesz az első "apa", aki otthagyja a gyerekét és annak az anyukáját.

2021. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
1. Mert nem tervezett volna mèg babát, de szedni egy gyógyszert és elvetetni egy már megfogant èletet nem mindegy! Had' ne vonjuk már kèrdőre, hogy miért tartaná meg a saját gyerekét!! Amugysem ez volt a kèrdèse!
2021. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
99%
Ha nem akarja a babát, nem tudod meggyőzni. Majd fizeti a gyerektartást, de az is hosszú menet lesz. Sajnálom. ☹
2021. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell gyozkodni. Elmondod neki, hogy te eldontotted, hogy megtartod. Szeretned ha egyutt csinalnatok vegig es, hogy o is resze legyen a gyerek eletenek. Amennyiben nem, akkor elfogadod es lesz ami lesz.
2021. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Ha megtartod azért megy rá a kapcsolatotok, mert ráerőltetted, ha megszakítod a terhességed meg te nem fogod neki megbocsátani.

A vége az, hogy külön váltok. Vagy gyerek nélkül, vagy egyedülálló anyaként.

Egyik sem könnyű.

Én nem szeretnék szülni valakinek, aki nem akar apa lenni.

2021. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

Barátod. Lány vagy. Az F rövidítés szerintem inkább fiú, mint férfi. Nem tudjuk mióta vagytok együtt. Nem tudjuk együtt éltek e.

Biztos kell ez neked? Főleg úgy, hogy neki nem?

2021. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Van biztos alapotok egy baba fogadására? Saját ingatlan, félretett pénz, jó fizetésed, segítséged? Borítékolható, hogy egyedül maradsz a gyerekkel.
2021. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%
Örökbeadásra nyitott vagy? Ha úgy érzed, hogy még te sem vagy kész az anyaságra, akkor ez egy humánus megoldás lehet. A születendő gyerek jó eséllyel egy szerető családban nőne fel.
2021. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!