Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem a barátomtól, pedig rendesen betartva szedtem a tablettát. Ő azt akarja, hogy vetessem el, én erről nem akarok hallani sem. Mit tegyek? Hogy győzzem meg? 25L, 29F

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 23:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%
3. Bezzeg amikor az anya akarja elvetetni, rá nem mondanád ezt, hogy "szép kis anya lenne".
2021. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne győzd meg, sajnos nem fog változni véleménye. Most én is hasonlón mentem keresztül.
2021. márc. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%
Vetesd el...a kapcsolatotok ígyis ugyis rámegy, akkor meg legalább ne egy gyerek igya meg a levét.
2021. márc. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogod tudni meggyőzni, de ezért nem lehet rá haragudni. Ő még nem akar gyereket és tisztában van vele hogy az egész életét megváltoztatja egy új élet, nem áll rá készen. Ha nem védekeztetek volna, más véleményen lennék, de így nem lehet ráerőltetni szerintem.
2021. márc. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem fogod tudni meggyőzni, és ez teljesen jogos. Ha valaki nem akar gyereket, akkor egyszerűen nem akar.

Talán gyerektartást ki tudsz perelni belőle, de ennél többre ne nagyon számíts. Ha megtartod, akkor szingli anya leszel.

2021. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy az ilyen esetekben borítékolható, hogy a babából egy boldogtalan felnőtt válik majd...

Gyanítom, nincs saját lakásotok, kellően magas jövedelmetek, stabil alapjaitok.

Te megszülöd a gyereket. A srác előbb-utóbb bele fog unni a dologba és szépen lelép. Kéthetente látogatás meg havi 20% lesz az egész részéről. Te ott leszel egyedülálló anya, aki majd kétségbeesetten próbálja keresni a pótapát, amit a pasik majd jól ki is használnak és egymás után fognak meghúzni.


A gyerek meg ott lesz a bizonytalanságban, nélkülözésben, stresszben, roncs családi háttérben. Ha fiú lesz majd lesz belőle egy incel lúzer (hiszen pocsék anyagiak között, férfiminta nélkül fog felnőni); ha lány, akkor meg egy világfájdalom kis ribi, aki a pasik farkához dörgölőzve próbálja keresni a szeretetet és a menekülési útvonalat.


Én kívánom, hogy ne legyen igazam és sikeresen megoldjátok a helyzetet - de sajnos eleget láttam már, és tudok következtetni... ☹️

2021. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Noren1989 ***** válasza:
68%

#7,#13 tökéletesen képviseli az àllàspontomat.


Ha még nrm tartotok ott, h gyermeket vàllaljatok, enyhébb esetben 1, durvàbban 3ember életétbteszitek tönkre.


Mennyire kell ez neked?

Vagy habosbabos àlmod egyedülàlló anyukànak lenni?

2021. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt mérlegeld, hogy képes lennél-e mentálisan és fizikailag (leginkább anyagilag) egyedül felnevelni azt a gyereket. Borítékolható, hogy a pasid vagy most, vagy a szülés után nem sokkal lelép. Tudom, hogy most ezerrel dolgoznak a hormonok, de ha a fenti kérdésekre nem a válasz, akkor nagyon megszívatod magadat. A gyerekről nem is beszélve.
2021. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Van saját ház, autó, és mindkettőnknek átlag feletti fizetése van. Ebből simán ki tudnánk jönni.
2021. márc. 1. 08:24
 20/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki nem érzi magát késznek a gyerekre, nem érzi magát elég erettnek hozzá akkor nem tudsz mit csinálni. Vagy lehet egyáltalán nem érez vágyat hogy ő szülő legyen. Nem mindenkiben van ez meg. Ilyen helyzetben gusztustalan valakire ralenyszeriteni.
2021. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!