Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem a barátomtól, pedig rendesen betartva szedtem a tablettát. Ő azt akarja, hogy vetessem el, én erről nem akarok hallani sem. Mit tegyek? Hogy győzzem meg? 25L, 29F

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 23:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%

Ha megvan a saját ház, autó és magas fizetés, akkor a kommentemből az anyagiakra vonatkozó részt visszavonom!

16# voltam

2021. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha ennyire szeretnéd, tartsd meg! De ha a barátod nem akarja, akkor előbb-utóbb elhagy, a legtöbb, amire számíthatsz a gyerektartás. Viszont ha meg szeretnél anyuka lenni, akkor hajrá! Azért az abortusznak is vannak (lehetséges) következményei, szóval megértem, ha meg szeretnéd tartani.
2021. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

Mit kell meggyőzni?


Te szülsz, babázol (egyedülálló anyaként jól el is cs.szed a jövődet), ő meg perkálja az apaságit, éli az életét és ennyi.

2021. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

Ki tudnátok jönni... de mit nem értesz azon, hogy nem akar gyereket???


Te megtarthatod, persze, ő meg dönthet úgy, hogy elhagy (és el fog, ha nem most, majd pár hónap nuku szex, nuku alvás után).

Aki nem szeretne gyereket, az nem fog varázsütésre megváltozni, ha meglátja az újszülöttet, ezzel ne is áltasd magad. Vszeg már sokkal előbb le fog lépni.

2021. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%

Hogy gyozd meg? Hát azért ez nem egy hörcsög... De alapvetően sok beszélgetés a jövőről, elképzelések egyeztetése, alternatíva mérlegelése (szetmentek és ő ugyanúgy apa lesz de csak hétvégi, jobb e az neki)

A jó hír az hogyha ilyen jó hattered van akkor nem kell egzisztenciálisan felned az egyedülálló anyasagtol, bár én is szomorú lennék. De én nem is igazán hiszek a fogamzásgátló melletti veletlenekben.

Lehet hogy esetleg amúgy is kifutóban volt nála már ez a kapcsolat? És most úgy érzi ezzel beleeroszakolod a folytatásba?

2021. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
86%

A saját ház es autó az neked, vagy neki saját? Vagy közösen vettétek? Ha az övé, akkor neked van hol lakni a babával ha megszülöd?

Ennek a kapcsolatnak annyi, szerintem kár is gondolkodni többes számban. Az ő fizetésével max. a gyerektartás összege miatt számolj, nem valószínű hogy egy család lesztek. Ő nem akar gyereket, te igen.

Azért furcsa hogy rendesen szedett gyógyszer mellett ennyi gyerek csúszik be, főleg hogy ezek a mai tabletták nemcsak a peteérést gátolják meg, hanem a méhnyálkahártyát is elvékonyítják annyira, hogy abban ne tudjon egy esetleg megfogant embrió megtapadni. 🙄

2021. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

26 Off, de ezek a mai tabletták a csökkentett hormon tartalom miatt annyira gyengék, hogy nekem a 4. vált be a többi mellett véreztem össze-vissza gyenge volt a szervezetemnek mint kiderült.

Annyi hogy én mikor éreztem nwm stimmel valami kiegészítő védekezés is volt... de lehet a kérdezőnél nem.

2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
70%
#26, ismerősnek a 4dik gyerek csúszik be tabletta mellett állítólag. 😆 Tudod ki hiszi el..
2021. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!