Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok kizáró ok, ha a férfi nem szereti a kutyákat és a macskákat?

Figyelt kérdés
Nem tart ilyen állatokat, és nem is fog. Leginkább azért, mert gusztustalanok, hangosak, stb. Ez nyilván azt jelenti, nektek sem lehet, ha vele vagytok.
2021. márc. 18. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Kizáró ok
Nem kizáró ok
92 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
Az állatbarát emberek jobb arcok, szóval nálam kizáró ok, pedig (jelenleg) nincs is állatom.
2021. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Mivel én imádom az állatokat, és van cicám aki kizárólag benti, így igen, az lenne. Volt olyan, akinél ismerkedési fázisban kiderült, hogy ugyan így gondolkodik, így le is zártam vele a dolgot. Nem baj ha nem szereti az állatokat, de akkor keressen olyan partnert akinek nincs állata és nem is akar később se.
2021. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Van egy kutyám, aki csomagban van velem, szóval nem egymást keressük.
2021. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

3 kutyám, 1 macskám, 2 nyulam meg 2 óriás csigám van. Állatokat mentek, néha ideiglenesen hazahozok párat ha nincs hely a menhelyen.

Egyetlen hobbim a túrázás, ahova a kutyáimat is viszem magammal.


Igen, kizáró ok.

2021. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
81%
inkább a kutyám, mint egy lúzer pasi
2021. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Ezen túl nincs bajom vele, de nekem egy pasi se akarja megmondani, milyen állatot tarthatok.
2021. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Aki az állatokat nem szereti, az általában arrogáns, kiállhatatlan és utálatos ember, akinek az egész személyisége akörül forog, hogy mennyire utálja az állatokat, szóval igen, kizáró ok.
2021. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
3%
Nekem volt ilyen kutyas csajom.este horkolt a kutya szobaban ki is raktam az udvarra.ott meg asott,utana az egy uresen levo garazsba kerult estenkent.ha nem tetszett a baratnomnek kiadtam neki az utasitast hogy csinalja inkabb a vacsorat melegitse meg es talalja fel a vacsorat.o akart panelbol kertes hazba koltozni itt a kutyak az udvaron vannak.
2021. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem az állatokat, csak nekem ne legyen, mert ahhoz sok időbe és pénzbe kerül a vele való foglalkozás. De más kutyáját, cicáját szívesen simogatom.
2021. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
77%
Van egy kutyám akitől senki kedvéért nem vallnek meg szóval kizaro ok.
2021. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!