Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok kizáró ok, ha a férfi nem szereti a kutyákat és a macskákat?

Figyelt kérdés
Nem tart ilyen állatokat, és nem is fog. Leginkább azért, mert gusztustalanok, hangosak, stb. Ez nyilván azt jelenti, nektek sem lehet, ha vele vagytok.
2021. márc. 18. 07:51
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
68%
Tekintve, hogy van egy kutyusom, így igen, az lenne. Nem válnék meg tőle miatta.
2021. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem az állatokat, de nem kéne otthonra. Ettől függetlenül valami taszít a kérdésben.
2021. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre a kérdtést. Nem utálom az állatokat. A kutyák és a macskák kivételével mindet szeretem. Pont ezért nem tartok állatokat, mert nincs olyan állat, ami egy ketrecben vagy akváriumban akarja tölteni az életét.
2021. márc. 18. 09:01
 14/46 anonim ***** válasza:
80%
Azzal nincs is baj, hogy te nem szereted és te nem akarsz, de hogy a párodnak megszabnád, hogy ő sem tarthat, az már gáz.
2021. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
23%
14. És az nem gáz, amikor egy állatszerető pedig azt szabná meg az állatot tartani nem akaró párjának, hogy annak pedig kell tartania?
2021. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Pontosítom a kerdést: szeretem a kutyákat és a macskákat, de sosem laknék velük, mert gusztustanalok. Pl nem laknál egy disznóval vagy egy tehénnel, attól még szeretheted
2021. márc. 18. 09:14
 17/46 anonim ***** válasza:
96%
Miért? Ha veszek magamnak egy kutyát, macskát, halat, gyíkot, bármit, nem kötelessége róla 2 embernek gondoskodni. De ezért a legjobb és legegyszerűbb, ha olyan párt talál maga mellé mindenki, amiben megegyezik a látásviláguk az ilyen dolgokban,
2021. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, te így látod, de akkor keress olyan párt, aki szintén nem akar állatot ez ilyen egyszerű. Ebben a kérdésben is meg kell egyezni, mint pl. a gyerekvállalás esetében. Csak ne rágj be meg sértődj meg, ha valaki emiatt utasít vissza.
2021. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
78%

#17 jó, azért már ne is haragudj, hiába nem kötelességem nekem a párom kutyájáról gondoskodni, ha egyszer egy fedél alatt élünk ugyanúgy közöm van hozzá, hogy van-e vagy sem. Nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni a létezését, hiába nem kell nekem vele törődni.


Mindemellett számomra is kizáró ok lenne. Van macskám, macskával nőttem fel, számomra elképzelhetetlen az élet macska nélkül. Amiatt megértem a kérdezőt, mert a kutyákat én se szeretem, de én pont ezért kerestem direkt olyan párt, aki hozzám hasonlóan nem rajong a kutyákért, ellenben a macskákat kedveli. Nehezített terep direkt így ismerkedni, ugyanakkor sok későbbi problémától kímél meg, ha már az elején ezt tisztázzátok egymás között.

2021. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem az egész problémát. Ha teljesen eltero a véleményetek ilyen alapvető dologban és nem tudtok megegyezni akkor nem kell folytatni az ismerkedest ha már az elején kiderul hogy van egy nagy konfliktus forrás.
2021. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!