Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok kizáró ok, ha a férfi nem szereti a kutyákat és a macskákat?

Figyelt kérdés
Nem tart ilyen állatokat, és nem is fog. Leginkább azért, mert gusztustalanok, hangosak, stb. Ez nyilván azt jelenti, nektek sem lehet, ha vele vagytok.
2021. márc. 18. 07:51
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én sem szeretem őket.
2021. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
67%
Nem kizáró ok. Én sem élnek együtt egy állattal sem. Főleg nem lakásban. Allergiás vagyok a kutya szorre, sosem lesz kutyám. Halaim voltak, azokat viszont szerettem.
2021. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az empátia hiányát jelenti ha valaki nem szereti az állatokat, biztos nem volt gyerek korod ezek szerint.
2021. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs az empátiának ahhoz hogy valaki nem bírja az állatokat.

És semmivel sem rosszabb emberek, sőt, nagyon jó kapcsolatokat képesek ápolni emberekkel mert nem a "leszarom az embereket a kutyám sokkal jobb társam" című mondókát fújják.

Kifejezetten állatmentes pasi nekem nem hátrány, hanem előny. Sőt aki állatokkal pózolgat a tinderen, az egyenesen kuka, férfiatlan, buzeránsos hatás. Nincs állatom, lakásban nem hiszem hogy valaha is lenni fog, udvaron mindig volt kutyánk gyerekként, de nem vágyom rá.

2021. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
65%
A kutyamban még nem csalódtam soha. Férfiban meg úgy az emberekben már sokat.
2021. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
55%
Kizáró oknak jelöltem, mert ha direktben azért ismerkednék a pasival, hogy később (talán) összejöjjek vele, akkor dobbantanék, amint ezt közölte. Ha más körülmények között ismerném őt meg, és teljesen véletlenül szeretnék belé, akkor valószínűleg lenyelném, de biztos, hogy hiányérzetem lenne, mert 5 éves koromtól fogva folyamatosan megosztom az életteremet vagy kutyával, vagy macskával, szóval számomra az a természetes, hogy van. Kvázi családtagok.
2021. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!