Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok kizáró ok, ha a férfi nem szereti a kutyákat és a macskákat?

Figyelt kérdés
Nem tart ilyen állatokat, és nem is fog. Leginkább azért, mert gusztustalanok, hangosak, stb. Ez nyilván azt jelenti, nektek sem lehet, ha vele vagytok.
2021. márc. 18. 07:51
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
78%
Számomra a legnagyobb kizáró ok,hogyha valaki nem szereti az állatokat mivel én csak olyannal jövök össze aki eltudja fogadni az állataimat és azt,hogy senki és semmi miatt nem tudnám őket elhanyagolni. Tehát a kérdésedre a válaszom,hogy igen is kizáró ok de szerencsére már megtaláltam a páromat aki imádja az állataimat.:) Illetve nem értem,hogy mit találsz gusztustalannak bennük..
2021. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
82%
Abban a pillanatban, hogy ez kiderül elküldeném a francba. Nagyon nagy állatbarát vagyok, imádom a macskákat így esélytelen egy ilyen se**fej.
2021. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
82%

Van két macskám akiket 5 hetes koruk óta én nevelek, gondozok. Minden nap alig várom, hogy hazaérjek hozzájuk. Ha szűkös a hónap, előbb megveszek nekik mindent, aztán meglátom, hogy a maradékot hogy osztom be magamra. Szerintem ez sok mindent elmond. Ugyan van párom, aki hála égnek borzasztóan szereti őket, együtt fogadtuk őket be :) De ha nem lenne, csak olyan jöhetne szóba, aki nemhogy elfogadja, de szereti is őket.

22n

2021. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
33%

Én szeretem az állatokat, de már rohadtul idegesítenek a mániákus állat imádók, akik már úgy kezelik az állatjaikat mint az embereket, mintha kisbabák lennének. Emiatt már inkább én is olyannal ismerkednék, aki nem is szereti az állatokat, mert sokakkal már rohadtul elszaladt a ló.


Érdekes, hogy ezek az állatimádók, sosem azon vannak, hogy az állatok szabadon, természetes környezetükben éljenek, hanem, hogy saját szórakozásukra tartsák őket. Igen, igen szobacica tudom

2021. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én sem szeretem, mert már harapott meg kutya. Az más kérdés, hogy ne legyenek szadista hajlamai.
2021. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es!

Azt hittem mar nem fog normalis ember valaszolni a kerdesemre. Csak olyan agyhalottak, akik azt hiszik, hogy valaki utalja az allatokat, ha nem akar allattal lakni.

2021. márc. 18. 11:24
 27/46 anonim ***** válasza:
97%
Hogy nem akarsz lakásban állatot, még esetleg beleférne (nem biztos), de hogy egyenesen "gusztustalanok", az kizáró ok.
2021. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
97%

Kizáró ok.

Az nyilván nem gond, ha nem a szíve csücskei és nem tartana sajátot, de aki "gusztustalan"-nak nevezi őket és látványosan utálkozik, azzal nem egymást keressük.

Én minden állatot tisztelek és egyiket se tartom gusztustalannak, még azt se amelyikkel nem szívesen élnék együtt.

2021. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
91%
Talán keressen szintén állatmentes nőt. Én is ismerek olyanokat, ez pont olyan kritérium, mint nálam az, hogy dohányos vagy bármilyen függőséggel élő pasival nem ismerkedem. Ahogy állat - és gyerek utálóval sem. Nem kell titkolni, és akkor senki nem öl bele fölöslegesen időt, energiát.
2021. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
97%
Kaptál normális válaszokat, megindokolva, miért is nem ismerkednék veled. Mit nem tudsz ezen elfogadni? Nincs az a f.sz a világon akiért a 8 éves, krónikus beteg, mentett cicám kiraknám az utcára vagy másik gazdit keresnék neki. Komolyan a f.sz ki van azzal, hogy feltesz valaki egy kérdést kap rá normális, megindokolt válaszokat, de az nem jó, csakis az a normális, aki egyet ért vele. Akkor is, ha ez 100ból kb 1...
2021. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!