Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok kizáró ok, ha a férfi nem szereti a kutyákat és a macskákat?

Figyelt kérdés
Nem tart ilyen állatokat, és nem is fog. Leginkább azért, mert gusztustalanok, hangosak, stb. Ez nyilván azt jelenti, nektek sem lehet, ha vele vagytok.
2021. márc. 18. 07:51
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Nem azert hivtam nem normalisnak a tobbi valaszt mert nekik kizaro ok, hanem azert, mert azt gondoljak, ha valaki nem lakna kutyaval, akkor utalja az allatokat es szabadidejeben kutyakat gyilkol
2021. márc. 18. 12:22
 32/46 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem írt ilyet, ezt te akarod belemagyarázni, hogy kötözködhess. Sokan nem kedvelik az állatokat, de ettől még nem nevezik őket gusztustalannak és miegymásnak, amiről tudják, hogy bosszantani lehet vele az állatbarátokat.
2021. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%
És ezt ki mondta, melyik válaszban hangzott el ez? 🤷‍♀️
2021. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
96%
Én nem azért nem ismerkednék veled mert azt gondolom, kutya gyilkos vagy, hanem mert nem kell olyan ember, aki húzza a száját és fintorog a kutyámra, nem egy a kettő de mindegy, magyarázd csak bele.
2021. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Nalam igen.
2021. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
92%
Áh, szóval ha jössz te akkor dobjam ki a kutyám az utcára aki 4 éve velem van különben agyhalott vagyok?
2021. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnél kizáró ok nem kell aggódnod.
2021. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
60%
Igen, teljesen kizáró ok. Életem talán legnagyobb szerelmét azért löktem el magamtól, amikor végre elindult felém, mert utálta a kutyákat és a sajátjukba is belerúgott. De az is elég, ha nem hajlandó a házban eltűrni az állatot.
2021. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem, bár szeretem az állatokat. Mikor szülőkkel laktam (Pest belvárosa), volt kis termetű kutyánk. Öcsém szintén lakásban lakik, neki kettő van. Most kertek házban lakuk a párommal, de nem szeretnék állatot. Épp elég az idejárkáló, mindenhová odahugyozó macskákat elviselni. Kerítésen ugyebár az nem jön be, aki nem akar.
2021. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Nem az kizáró ok, hogy nem szereti őket, hanem ha nem mutat empátiát, gusztustalannak titulálja őket, mismásol stb.
2021. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!