Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok beismerné, hogy nőként tud tekinteni a kamasz lányotokra?

Figyelt kérdés

Nem így mondta, lehet, hogy én forgatom kicsit ki a szavait, de amit a mai napon mondott, nem tudom kiverni a fejemből.

2 hónapja él velünk (mi ketten meg a 16 éves lányom) és ma szólt nekem a párom, hogy legyek szíves szólni a lányomnak, ne járkáljon bugyiban előtte, mert ilyenkor akarva-akaratlanul is úgy néz rá mint egy nőre. Ez pozitív, vagy negatív inkább? Mármint, hogy kérte szóljak rá? Ti nem lennétek ledöbbenve ha ezt mondaná a párotok, hogy nőként néz a 16 éves lányotokra?


2021. márc. 27. 18:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
27%
Azonnal repülne az életemből ez a pedofil marha. Nagyon nem élvezném, hogy miközben engem dug, a szomszéd szobában alvó tini lányomra gondol.
2021. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom,teljesen korrekt, hogy szólt. Lehet, hogy te még mindig azt az édibédi cukifalatot látod a lányodban, aki babaként volt, de valójában testileg ő már egy nő. És mivel a férjed nem a biológiai apja a gyereknek, nincs köztük vérrokonság, teljesen természetes, hogy nőnek látja, nem pedig kislánynak. Kellemetlen lehet neki, hogy fehérneműben mászkál előtte. Beszélj a lányoddal, hogy fogja vissza magát.
2021. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%
Azért én a hótiszta lelkű 16 éves kislányodat is megkérdezném, hogy miért mászkál előtte bugyiban. Nehogy véletlen kiderüljön, hogy a kis lúvnya kelleti magát mert baccni akar.
2021. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%

#1


Aki megkíván egy 16 éves lányt, az nem pedofil, mivel testileg rendelkezik olyan jegyekkel, amire egy pedofilt hidegen hagy. Azt ugyanis a kislányok izgatják, akik nem rendelkeznek nőies vonásokkal. Ráadásul egy 16 éves lány a törvény szerint azzal él szexuális életet, akivel akar, ha beleegyezik.

2021. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is nevelőapám volt, sosem jutott eszembe bugyiban flangálni előtte és anyum is rám szolt volna magától ebben biztos vagyok. A pasi meg tisztességes, mert jelezte, hogy ez nem pálya. Szerintem is a lányoddal kellene ezt megbeszélned.
2021. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
90%

#Kérdező


"és ma szólt nekem a párom, hogy legyek szíves szólni a lányomnak, ne járkáljon bugyiban előtte,"


Egy 16 éves lány nem hülye, tudja - főleg akkor, ha jó teste van - hogy be tudja indítani a pasikat. Teljesen irracionális, hogy bugyiban mászkál egy férfi előtt, függetlenül attól, hogy a párod. Nem kizárt, hogy a pasid bejön a lányodnak, és szándékosan incselkedik vele.


Egyébként meg hogy nézzen rá, ha nem úgy, mint egy nőre, ha látja a tangás kerek fenekét, amit mutogat neki burkoltan?


Neveld meg a lányodat!

2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%
És mégis miért mászkál a lányod félmeztelül a pasid előtt?
2021. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
19%
első le lett pontozva, pedig teljesen igaza van
2021. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
30%
A pàrom lànya 20 éves. A szememben gyerek. Akkor is az lesz ha 30 éves lesz. Nem zavar ha èpp bugyiban mászkàl. Elképzelni sem tudnàm hogy vele szexelek.
2021. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Nem szokott úgy mászkálni, 1x esett meg.


Nekem nem azzal van bajom, hogy 16, vagy legyen akárhány éves, hanem, hogy miért érdekli egyáltalán a lányom? Ott vagyok én.

2021. márc. 27. 19:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!