Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok beismerné, hogy nőként tud tekinteni a kamasz lányotokra?

Figyelt kérdés

Nem így mondta, lehet, hogy én forgatom kicsit ki a szavait, de amit a mai napon mondott, nem tudom kiverni a fejemből.

2 hónapja él velünk (mi ketten meg a 16 éves lányom) és ma szólt nekem a párom, hogy legyek szíves szólni a lányomnak, ne járkáljon bugyiban előtte, mert ilyenkor akarva-akaratlanul is úgy néz rá mint egy nőre. Ez pozitív, vagy negatív inkább? Mármint, hogy kérte szóljak rá? Ti nem lennétek ledöbbenve ha ezt mondaná a párotok, hogy nőként néz a 16 éves lányotokra?


2021. márc. 27. 18:56
1 2 3 4 5 6
 21/53 Hellmano ***** válasza:
11%
Veszélyes vizek ám ezek. Pont nemrég volt, hogy egy börtönőr nő beleszeretett az egyik rab-ba és megvárta míg szabadul és összeházasodtak. Majd ugye a nőnek volt egy lánya, akit megerőszakolt és meggyilkolta. Tudom ez kicsit más téma, de így bízz bárkiben is, főleg ha kijelenti, hogy "nőként" néz rá. Dobd ki, míg nem lesz baj belőle.
2021. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
94%
21-es, maradjunk abban, hogy nem kéne börtöntöltelékekkel kezdeni, de vannak nők, akiknek ezek a zsánerei. Nem kell szélsőségekben gondolkozni, mert félrevisz. Teljesen átlagos, normális pasiban is felébredhetnek vágyak, ha egy szép fiatal, formás lány meztelenkedik előtte. Nyilván ez kellemetlen, ezért öltözzön fel normálisan a lány. Elég furcsa, hogy valakiben nem alakul ki ennyi idős korára egy természetes szeméremérzet.
2021. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
6%

Én sem lennék többet a pároddal, az egy tini, ne gerjedjen tinikre, azok nagy gyerekek!


Plusz nevelőapa úgy lehet valaki, ha apaként tud hozzáállni a bármilyen korú gyerekhez.. Ez az ember már csak a te párod lehet, sosem fog apáskodni és semmi ilyesmi nincs meg benne. A lányodra nőként tekint, pedig nem az, és nem, attól, hogy kinőtt a melle az még fejlődik 23 éves koráig, addigra lesz esése és éri el a kifejlett formáját.. viszont legalább őszinte és hűséges, ami egészen ritka..


Én azt csinálnám a helyedben, hogy nem költözök vele össze, de megtartom a kapcsolatot.. A lányomnak már úgyse kell nevelő apa, erre a két évre már sokat nem tudna hozzátenni az életéhez, mire hozzászokna nagykorú is lenne, szóval csak magamnak keresnék párt, arra meg megfelel ez a pasi, de biztosan nem lakna nálunk.


Egyébként normális felnőtt férfi nem gerjed gimnazista lányokra. Meg lehet nézni a valóságban is, hogy csak a "beteg" emberek gerjednek nagy korkülönbségre, normális 20 évvel idősebb ember nem gerjed tini testére, lelkére meg pláne. Van egy csomóóó ilyen film is, pl az, mikor örökbefogadnak 3 gyereket, az egyik lány tini, és már kezd fejlődni a teste, de nem akarja megdugni az őt éppen csak megismerő férfi, hanem gyerekként kezeli. Mert az. NAGY GYEREK! De van még pár ilyen. Jóesetben a tanárok sem nőként néznek a tinilányokra. Attól, hogy van melle, nem ment fel, a 11 éves Laurának is van melle, 55kiló és 160 centi, szerencsétlen nem tehet róla, ugyanúgy gyerek. Ahogy a 40 éves felnőtt nő sem tehet róla, hogy neki pedig alig van, mert csak AA kosár, attól nem lesz kevésbé nő.


Szóval magadnak párt válassz már, és ne vond be a családotokbe, mert a sok beteg között nehéz lesz olyat találni, aki alkalmas nevelőapának is, nem csak pasinak.

2021. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy tudtátok, hogy ez globális jelenség? Instán szoktam a kommenteket olvasni, hogy tipikus ez anyáktól, hogy "vegyél fel hosszabb nadrágot, mert átjön Uncle John". Nem az lenne normális, hogy szájbaverem Uncle John-t, ha furán néz a lányomra?


Mert most áldozathibáztatás megy keményen. A férfi idegen a lánynak, ahogy ez a férfi idegen NEKEM is. Én is öltözzek máshogy, mert lehet meglát az utcán, és hát férfi, mit várunk tőle?

2021. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%
Majd felébredtek Hófehérkék.
2021. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
20%

"Teljesen átlagos, normális pasiban is felébredhetnek vágyak"


De akkor menjenek önként zárkába, ha ennyire nem bírnak magukkal. Nem tudom felfogni, hogy lehetnek férfiak vezető pozícióban, ha egy popsikától lemennek állatba.

2021. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
6%

Ja és lányos anyuka vagyok, nem gerjedek kigyúrt testű 17 évesekre akármekkora is a farka. Azok egyszerűen gyerekek, pedig még 30 sem vagyok, de akár fiú, akár lány a tizenéveseket gyerekeknek látom, ruhában és ruha nélkül is.


Mellesleg gondolom volt a lányon egy hosszú póló meg egy bugyi, tehát nem mutogatta a mellét, a pasi annyit látott, amennyit egy strandon látna(és valszeg fog látni) a lányból, illetve kevesebbet, mert a lány nem bugyi melltartóban volt, hanem póló+bugyiban! Erre mit kell rinyálni? Otthon van a saját lakásában, a bugyi+póló(hálóing) teljesen helyénvaló viselet!


Vagy mostantól nyáron is vegyen otthonra melltartót, nehogy észrevegye a pasi azt is, hogy a lánynak mellbimbói is vannak a pólója alatt? Az sokkal neccesebb szerintem, mint egy bugyi.. De persze, okoljuk csak a 16 évest, biztos dugni akar a rá izguló bácsival, azért van kényelmesen a saját otthonában..

2021. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem mászkáltam itthon, még a saját apám előtt se bugyiban és pólóban.
2021. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
85%
szerintem korrekt a párod, hogy szólt. és valóban egy 16 éves lány is tud már vonzóan kinézni, főleg a mai tinilányok...idősebbnek tűnnek a koruknál. alapvetően tiszteletlenség bugyiban mutatkozni, én a saját szüleim előtt sem szoktam úgy járkálni. kellemetlen érzés. úgy emlékszem írtad, hogy ez nem rendszeres, szóval véletlen megeshetett, hogy így látta. ha nem akarja elcsábítani a párodat akkor neki is kellemetlennek kell, hogy legyen. ha ismétlődne akkor szólnék a lánynak. bár ha már ismétlődik akkor biztosan nem szeplőtlen már a lányod....
2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, de mi családunkban sem ebből dráma.

A nagypapámmal egy fedél alatt éltem 7 éves koromtól. Pelenkázott is. Látott már belőlem mindent. Nekem eszembe nem jutott pl. hálóing alá bugyit venni. Mégis egyszer amikor nagy csikizés közben feltekeredett a hálóingem a derekamig, akkor utána anyuék elbeszélgettek velem, hogy most már kiskamasz vagyok, nőiesedek, és ok, hogy a papustól nem kell tartani, de mégis fiú, úgyhogy már nem mutogatjuk neki magunkat, inkább viseljek rendes ruhákat.

És megértettem.


Szóval attól mert szólt a párja, még nem lett erőszaktevő, jellezte, hogy ez már neki kellemetlen vagy zavarbaejtő, hiszen mégis egy idegen lány. És nem felöltözve rohangált a pasi előtt mint ahogy egy iskolába (a párhuzamot nem is értem), hanem alsóneműbe.


Ha veletek él akkor pedig ugyanúgy tekintettel kell lenni az ő kérésére is. Ha őt ez zavarja (engem nőként is zavarna ha egy tinilány bugyibam őgyelegne előttem, pedig nekem aztán nincsenek hátsó gondolataim)

2021. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!