Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok beismerné, hogy nőként tud tekinteni a kamasz lányotokra?

Figyelt kérdés

Nem így mondta, lehet, hogy én forgatom kicsit ki a szavait, de amit a mai napon mondott, nem tudom kiverni a fejemből.

2 hónapja él velünk (mi ketten meg a 16 éves lányom) és ma szólt nekem a párom, hogy legyek szíves szólni a lányomnak, ne járkáljon bugyiban előtte, mert ilyenkor akarva-akaratlanul is úgy néz rá mint egy nőre. Ez pozitív, vagy negatív inkább? Mármint, hogy kérte szóljak rá? Ti nem lennétek ledöbbenve ha ezt mondaná a párotok, hogy nőként néz a 16 éves lányotokra?


2021. márc. 27. 18:56
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
18%

Én sem láttam minden tinit felnőni, de valahogy tudatosul bennem, hogy ők gyerekek.


A póló bugyi nem szexruha.


Igazából nem is èrdekel, szerencsére az életben többen botránkoznának meg a férfi, mint a lány viselkedésén. Az életben nem jövök össze olyanokkal, akik szerint a tizenéves dugható és rendben van, ha gerjednek rá, mert póló bugyiban van nem minisort bugyiban.


Szexjelmezt pólóbugyival összehasonlitani nevetséges. Pláne hogy bikini, szoknya, csípőnadrág, fehér ing, iskolai egyenruha, bàrmi lehet olyan, amire az emberünk épp gerjed, akàr csak a lábakra, vagy a nagy mellekre, vagy hosszú hajra, akkor a lány ne is létezzen? Sosem azt kell elítélni, aki valahogy kinéz, hanem azt, aki ezt nem tudja kezelni. Ha emberünk gerjed a tinilányra bugyi pólóban, akkor mindenhogy máshogy is fog. Ez felejtős. Sosem a ruha tehet róla!!!

2021. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
71%

Két hónapja költöztetek össze, gondolom a párod nem pici korától ismeri a lányodat. És igen, ebben a korban már lehet bennük látni a nőt.

Teljesen korrekt dolog, hogy a párod szólt, hogy ez a dolog zavarja. Ha perverz disznóként gerjedne a kiscsajra, nem, hogy nem szólna, még élvezné is.

Beszélj a lányoddal, hogy legalább egy rövidnadrágot vegyen fel.

2021. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Veletek?
2023. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!