Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces lenne feltörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces lenne feltörni egy prosti imél postafiókját?

Figyelt kérdés
pl egyszer összevesztem egy lánnyal, és feltett képeket privát albumokra, hogy csak az ismerösei láthassák.legkönyebb módot választottam, kitaláltam egy ismerösének az imél postafiokjához tartozo jelszót, onnan már meglett az iwiw jelszava, és meg tudtam nézni a képeket.mindez olyan 1 órát vett igénybe.prostiknál kicsit nehezebb lenne, mert náluk is, csak ugy mint a cigányoknál nincs beállitva jelszóemlékeztetö, meg semmi ilyesmi.mindenesetre jo lenne elolvasni a leveleiket, hogy kicsit képbe legyek, mire kell odafigyelni egy prostinál, ugyanis nekem már esélyes, hogy hozzá kell fordulnom.
2010. aug. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
hát elég sok férfi hal szüzen, már megbocs, jo hogy több nö van, de azoknak saját kis elszállt ideáljuk miatt nem lesz pasijuk, mert nehogymár ök adják lentebb.és mivel a férfiak ennek nem tudnak megfelelni, ezért ök szopnak.
2010. aug. 21. 16:19
 12/43 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy hogy nézel ki, ha jó fej vagy, akkor tetszeni fogsz a csajoknak, ennyi.

Ha tényleg azzal van a gond, legyél kedvesebb:)

L19

2010. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
hangom, mozdulataim, alkatom ezek igy nem jönnek össze.ha meglátok egy rám hasonlitó embert mindig kiráz a hideg, hogy hu hát na látom, hogy az én tipusombol nem sok minden jo hozható ki, csak max valami kis szürke egér.
2010. aug. 21. 16:29
 14/43 anonim ***** válasza:

Pesszimista vagy, azért nem kedvelnek acsajok nekem úgy tűnik, nem a külső adottságaid miatt.

L19

2010. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
azért hidd el, hogy amikor parti van, akkor nem én vagyok az utolso az örjöngésben, persze normális határokon belül, szval az én lenyomott hangulatomat nem kell állandonak venni, mert álladnoan váltakozik, pl multkor nagy siófoki dinomdánom után berogytam a sátorba hajnal 5kor vigyorogva, és a szomszéd sátorban dugtak nekem meg végig kellett hallgatni, és szal én ott simán eltettem volna MAGAM láb alól.
2010. aug. 21. 16:46
 16/43 anonim ***** válasza:

Az élet szex nélkül is élet, ráadásul még élvezhető is, csak észre kéne már venni.Elég szomorú hogy 21 évesen már így eltemeted magad. Még semmi sincs veszve.

L19

2010. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy magányosnak érzed magad, és hivatásos hölgyekhez fordulnál... ezért vannak...de miért is szeretnél belenézni a leveleikbe? Ezt nem értem.náluk semmire sem kell odafigyelni, értik a dolgukat, hidd el!vagy szeretnél esetleg levelezni a témában privát, tapasztalt nővel? felkeltetted az érdeklődésemet...
2010. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Tesó megint te? :DD Komolyan élvezet olvasgatni azokat a kérdéseket amiket de felpakolsz :DDDDDDD A poén mindegyik ugyanarról szól 21 vagy, szűz, tiszta fiú társaságban az egyetemen, pszichológushoz jársz, nem tudsz csajozni, múltkor saját magadat "roh.adéknak"tituláltad és magadra erőlteted a kedvességet hogy dugh@ssál egyet, de hamar lebuksz és kipenderítenek a csajok pontosabban össze sem jön. Látom még tart a lelki válságod, de pár év múlva amikor házas ember leszel akkor majd jókat röhögsz a mostani állapotodon, mert ez csak egy hullámvölgy, szóval nem kell a depi. Na csá.
2010. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
jólvan már okoskák mégis mitöl lenne jobb? egyetem után, ha egyáltalán sikerül elvégezni, akkor ugyanolyan éjjelnappalos 100% fiu arányú (na jo, a takarito lehet, hogy nö lesz) munkahelyen kell dolgozni majd, ahol 15 perc az ebédszünet, és otthon is kell dolgozni (100/100-as értékelésű BME gépész szak)
2010. aug. 21. 20:04
 20/43 A kérdező kommentje:
meg különben most én azt nem értem, hogy egyedül azon mulott, hogy most nincs senkim, mert hogy nem tanultam meg idöben csajozni.mert amugy lenne.szal marad az (szerintetek), hogy egyetlen nö és az is a feleségem.hogy házasodhatnék össze valakivel, ha FOGGGALMAM nincs a párkapcsolatokrol, elsöre hogy találnám meg a legjobbat? egy nötöl pl nem lehet elvárni, hogy érintetlenül menjen férjhez (mondjuk még csokszüzen is), de egy férfinél meg kényszeresen megtörténnek ilyesmik.másrészröl meg megmutathatnám, hogy milyen lánnyal jártam (magam sem tudom hogy jött össze), de ha feltenném aképét, és megtudná megint jelentgetne felfele.
2010. aug. 21. 20:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!