Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces lenne feltörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces lenne feltörni egy prosti imél postafiókját?

Figyelt kérdés
pl egyszer összevesztem egy lánnyal, és feltett képeket privát albumokra, hogy csak az ismerösei láthassák.legkönyebb módot választottam, kitaláltam egy ismerösének az imél postafiokjához tartozo jelszót, onnan már meglett az iwiw jelszava, és meg tudtam nézni a képeket.mindez olyan 1 órát vett igénybe.prostiknál kicsit nehezebb lenne, mert náluk is, csak ugy mint a cigányoknál nincs beállitva jelszóemlékeztetö, meg semmi ilyesmi.mindenesetre jo lenne elolvasni a leveleiket, hogy kicsit képbe legyek, mire kell odafigyelni egy prostinál, ugyanis nekem már esélyes, hogy hozzá kell fordulnom.
2010. aug. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"jó alkattal sem, nem vagyok 80 kilo, nem vagyok 185centi, nem vagyok csődör, bármilyen "jó" tulajdonságom a nözésben teljesen érdektelen."


Ez külsőség ami fontos! a partykurv.áknak, az egy éjszakás kalandban, de feltételezem komoly kapcsolatot akarsz akkor viszont ezek másodlagos dolgok és aki azt mondja elsődleges azzal a lánnyal problémák leszenk amikor az ember 50 évesen ne adj ég kap egy agyvérzést és lerobban...vagy autóbalesetben elveszti az egyik lábát..vagy pajzsmirigy betegséget kap és meghízik akkor majd az ilyen felfogású lányok felszívódnak és ott hagynak..ráaádsul aki a nagy hímmekért van oda azzal az is a baj, hogy mindenkinél van jobb, erősebb, szebb szóval mi a bztosíték egy kinézetet előre helyező lánynál, hogy nem csal meg egy 190 cm-es 90kg-os pasival?

A komoly lányoknál ez nem elsődleges, hogy milyen magas vagy illetve hány kiló vagy...maximum tinipics@ korában, de azt majd kinövik és nem minden tini rib@nc aztán hajtja a macsókat hanem vannak norm.ális lányok is.

2010. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
na, de ez az, hogy én maximum a kinézetemet tudnám adni, a személyiségem egyszerüen értékelhetetlen.
2010. aug. 22. 12:34
 33/43 anonim ***** válasza:

mondod te!


A lányok döntsék el milyen a személyiséged ne pedig te.

2010. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
tapasztalatok alapján nem valami jó lehet.MIVEL AKKOR MÁR RÉG LENNE NÖM
2010. aug. 22. 18:43
 35/43 anonim ***** válasza:

Azért nincs nőd mert pesszimista vagy, mindenhez nagatívan állsz hozzá és ez nagyon meglátszik a kisugárzásodon.

L19

2010. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
engem szted érdekel? elöször is, azt mondják, hogy hu de jol nézerk ki, nincs semmi aggodnivalom.nos, akkor megszolalás nélkül nekem miért nem jön össze egy partismár sem? még az sem, meg de még egyáltalán semmi sem.meglátnak a nök már küldenek is el.ahogy meglátnak.ja, és attol, hogy pesszimista vagyok szerintetek, még nem magyarázza, hogy nem tudok megfelelöen mozogni egy növel.szal, hogy még az sem lehetöségem, hogy táncoljak lányokkal, amit amugy ki kellene már hogy érdemeljek, mert olyan seggarcu haverjaim vannak, hogy '80 stilusban nyomják kislányokkal, aztán mégis elviselik öket a lányok, engem meg folyton elküldenek, pedig én már csokoloztam is, meg volt barátnöm is,méghozzá elég szép.
2010. aug. 23. 13:34
 37/43 anonim ***** válasza:

Azt mondtam csak, hogy az, hogy negatívan állsz hozzá a dolgokhoz, meglátszik a kisugrzásodon és ez taszító. Na látod, még jól is nézel ki, akkor mégis mit gondolsz mi lehet a gond ha nem a jellemed? Legalább igazolódik a közhely mondás, hogy nem a külső a legfontosabb. Lehet hogy a se.garcú haverjaidnak kedeves a személyiségük, ennyi.

L19

2010. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Hát figyelj , nem kell aggódni...


Elöbb-utóbb mindenkinek összejön 1 csaj, csak szerintem te rossz helyen keresed..


Milyen helyekre jársz bulizni ?


Mert nem mind1 , hogy + 18-as helyekre , vagy olyanokba ahol 15-16 évesek vannak.. Lehet hogy ez a gond , mivel egy 16 éves csaj nem 23 évest palit keres egy buliban smárolásra , hanem valami 15-16-17 éves helyes fiút..

2010. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
egyetemi bulikba járok.illetve néha budapesti helyekre, mint pl morrisons.
2010. aug. 27. 16:21
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem szívesen lennék az ismerősöd. Érdekes módszereket használsz, ha összekapsz valakivel.
2010. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!